Şimdi Ara

EN KALICI PARFÜM???? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
6.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Armani mi alıym Hugo Boss mu ya ben bitek kızla buluşunca sıkıyorum kızı çekicek etkiliycek birşey lazım Kenzo klasik diyenler var
  • Bvlgari aldım 3 yıl önce hala daha onu kullanıyorum. Üzerimdeki kokunun uzun süre kaldığını ben anlamasamda eşim hala daha koktuğumu söyler.
  • joop aldım ben geçen en kalıcısı bu galiba
  • Armani Black Code (the secret code of women ) sadece Code olarak geçiy yanlz artk + Hugo Boss + Kenzo air
  • Arkadaşlar ben şimdilik 212 kullanıyorum, 1 saat sonra koku falan kalmıyor.
    ama kokusu çok süper.
  • Orjinal ve ucuz satıyorum diyenlerden parfum almanı tavisye etmem. Koku 1 saat sonra uçup gidiyor.
    Ve parfumu nerene ne kadar sıkacağına dikkat et, eklem yerlerine sıkmalısın.
    Sakın ha sakın elbiselerine sıkmamalısın.
    Sadece tenine uygula.

Kenzo
    Armani Aqua Di Gio
    Bunlar benim favorilerimdir.
    Hele orjin Kenzo var ya, sabah sıkıyorum, gece yatarken bile kokusunu alıyorum üstümde.
  • carolina herrera 212 men sadece kokusunu duy başka bişe demiorum kalıcılığına bile bakmadan alırsın freeshop fiyatı 50€ ben sıkıyorum 3 günden aşşağı uçmuor
  • Arkadaşlar hergün hergün tene parfüm sıkılması HİÇ iyi birşey değildir... Şimdi yaz oldugundan kısa kollu giyer herkes, kollarınıza sıkın... En az zararı oradan görürsünüz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: u_haluk

carolina herrera 212 men sadece kokusunu duy başka bişe demiorum kalıcılığına bile bakmadan alırsın freeshop fiyatı 50€ ben sıkıyorum 3 günden aşşağı uçmuor

arkadaşım yanılıyorsun. benim tenimde en fazla 1 saat kalıcı olabiliyor o 212. elbisede kalıcı oluyor ama tende en fazla 1 saat kalıyor. evet fiyatı biraz uçuk ama koku şimdiye karar aldığım edt'lerden en iyisi....
  • 212 baya övülüyor ya bunu mu alsam acaba karar veremedim ya Armani Code nin çakması var di mi Orjinal alamayız malum
  • quote:

Orjinalden alıntı: J a C K a L

212 baya övülüyor ya bunu mu alsam acaba karar veremedim ya Armani Code nin çakması var di mi Orjinal alamayız malum

O NE YA İSTANBUL ALAN KODU MU?
  • Davidoff Cool Water ve Davidoff Echo favorim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: afacan!

Davidoff Cool Water ve Davidoff Echo favorim.

+1
    Cool Water de çok iyi ve eski bir kokudur.
    Ama şimdilerde var mı piyasada bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Levcho

quote:

+1

6 ay önce bam dışardan getirmişti.. ama edtydi
    ben şimdi fahrenayt aldım sex i artırıomuş ya salatalık kokusu biraz ağır ama az sıkıyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ylmzdry
    quote:

Orjinalden alıntı: Levcho
    quote:

+1

6 ay önce bam dışardan getirmişti.. ama edtydi
    ben şimdi fahrenayt aldım sex i artırıomuş ya salatalık kokusu biraz ağır ama az sıkıyorum...

Neyi arttırıyormuş neyi...
  • 1-2 hafta önce bvlgari aqva aldım. düşünenler için söylüyorum verdiğiniz paraya değmeyecek bir parfüm. fena kokmuyor ama söylenildiği gibide kalıcı değil. ilgililere duyurulur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: r2d2droids

1-2 hafta önce bvlgari aqva aldım. düşünenler için söylüyorum verdiğiniz paraya değmeyecek bir parfüm. fena kokmuyor ama söylenildiği gibide kalıcı değil. ilgililere duyurulur...

ilk defa konu dışında mesaj attığını göruyorum bvlgari aqva güzel niye beyenmemişsın kı
    bence en iyi erkek parfümleri kenzo ve armani gio bayılıyorum
  • Bvlgari Homme.
  • evet bende böle sürekli parfüm degişenlerdenim ... güzel bi koku bi bulsam tamamadır ama işte bi kaçtane bu topicten not aldım gidersem bakıcam kokularına
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.