Şimdi Ara

Marvel'ın sıradaki dizisi Loki'den yeni bir video yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Marvel'ın sıradaki dizisi Loki'den yeni bir video yayınlandı

Marvel'ın hem çizgi roman evrenindeki hem de sinema evrenindeki önemli karakterlerinden biri olan Loki'nin dizisinden bir yeni video daha yayınlandı.

Ayrıca Bkz.Yaklaşan Marvel filmlerinden yeni görüntülerin ve vizyon tarihlerinin olduğu bir video yayınlandı

Bu sabah saatlerinde NBA takımlarından New Orleans Pelicans ile Golden State Warriors'un arasındaki maçın devre arasında Loki dizisinden bir reklam videosu yayınlandı. Yaklaşık 1 dakikalık video içerisinde diziye dair yine birçok görülmemiş sahne görebiliyoruz. 

Loki dizisi, Avengers Endgame'deki Loki sahnesinin hemen sonrasını anlatacak. Dizi 11 Haziran'da ilk bölümü ile Disney Plus üzerinden yayın hayatına başlayacak. Yine haftalık olarak yayınlanacak. 

Dizinin oyuncu kadrosunda ise şimdilik Tom Hiddleston, Sophia Di Martino, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw ve Owen Wilson bulunuyor. Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak:https://www.ign.com/articles/a-new-loki-teaser-debuted-during-tonights-marvel-themed-nba-game

• Önceden Loki karakterini oynayan var mıydı bilmiyorum ama Tom Hiddleston oyunculuğunu çok beğeniyorum,bana göre Loki karakterinin hakkını fazlasıyla veriyor.

• Quard kullanıcısına yanıt
    Bence sadece loki değil marvel karakter seçiminde çok başarılı bütün karakterler ile oyuncular birbiri ile bütünleşiyor
  • Marvelin bence zaten en iyi olduğu konu karakter seçimi

• lollololo L kullanıcısına yanıt

Evet,dediğiniz doğru. Böyelelikle de Marvelin ana karakterleri dışında onlarca yan karakter sahne alacak gibi.Bu hem bizim"izleyenler için" hem de Marvel-karakterleri için büyük bir kazanç olacak gibi duruyor.

• Karakter seçiminde Marvel iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.