Şimdi Ara

Dogecoin (DOGE) rekor tazeledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
8.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Twitter, Dogecoin'i (DOGE) ünlü yaptı. Fenomen kripto para birimi bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu gölgede bıraktı. 

3 Mayıs'ta Dogecoin'in piyasa değeri bir kez daha 60 milyar doları aştı. “Meme Token”, Binance borsasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,4951 dolara ulaştı.

Kripto para biriminin olağanüstü yükselişi, çoğunlukla Elon Musk'ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla desteklendi. Tesla CEO'sunun ”meme” paylaşımları açıkçası piyasa tarafından çok ciddiye alındı. Ek olarak kulağa komik gelse de, Elon Musk'ın "Saturday Night Live" programını sunacağı haberi, son zamanlarda Dogecoin için ana rüzgar gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta fiyatında , Twitter'da "Dogefather" olarak “meme” paylaşan Tesla CEO'su ile doğrudan bağlantılı olan birkaç büyük artış oldu.

Ayrıca Bkz.Milyarder Mark Cuban Dogecoin’den (Doge) umutlu olduğunu açıkladı

Musk dışında, milyarder Mark Cuban da dahil olmak üzere diğer büyük isimlerden Dogecoin’in reklamını ve tanıtımını yapmak için büyük çaba harcıyor. 

Elbette Twitter, Dogecoin'in destek bulduğu tek sosyal medya platformu değil. Reddit topluluğu halihazırda 1,6 milyon abonenin ilgisini çekmiş durumda. 

Dogecoin (DOGE) haberimizin yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 0,48 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak:https://u.today/dogecoin-hits-new-all-time-high-eclipsing-twitters-market-cap

• Şu anda vur kaç için en en iyi durumda olan coindir. Siz burda çöp diyenlere aldırmayın. Eminim onlar da ya parası olmayan ya da treni kaçıranlardır.

Dün gece 0.6'dan bozdum. Yükseliş devam etti ve sabaha kadar 800 dolarlık al sat ile 200 dolar daha yaptım. % 25 kazandırdı. 0.67 olunca da çıkışımı yaptım. Gün içinde 0,51 gibi rakamları gördü. Ben o saatlerde uyuyor olmasam alırdım kesin. Şu an 0,62 gibi bir seviyede ama az önce 0,67'lere çıktı yine. 15 cent diye küçümsemeyin. 50 cent için 15 cent demek % 30 kâr demek. 10 bin dolarlık alan adam için 3 bin dolar eder. Bir kaç saat mesai yaparak 3 bin dolar kazanmak (25 bin TL) bence gayet güzel iş. Treni kaçırdım sanmayın. Oynaklık devam etmekte.

Not: Sakın evi arabayı satıp bu işe girmeyin. Gözden çıkarabileceğiniz, kenarda duran para ile yapın bu işlemleri. Çoluk çocuğunuzun rızkını yatırmayın zira kazanma riski kadar kaybetme riski de var.

• Şahsım adına söylüyorum bunlar fasa fiso en iyi yatırım aracı altın diye düşünüyorum ...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şu ELon'a bir söyledin de bir TL tweeti atsın, TL değer kazansın.

• 8 Mayısı bekleyin dedi elon ondan yükseliyor

• 7-8 mayısda ufak bir düşüş yaşanır sonra yoluna devam eder

• Şaka diye kurulan coine bak piyasalara yön veriyor

• Dünya da dengeler değişiyor,elon dedigimiz adam bile dünya ekonomisine yon veriyor ya diyecek birşey kalmadı.

• nathandrake0677 kullanıcısına yanıt
    Eski toprak olmanın verdiği bişey
  • Yaptığınız haberlerin içeriğinden hiç birşey anlaşılmıyor. Karman çorman translate
  • 10 sene sonranın btc si olmaması için hiç bir sebep yok

• nathandrake0677 kullanıcısına yanıt
    Altınla bir yılda kazanılanı kripto ile bir günde kazanıyorum

• Saygı duyarım hocam

• 0,6a doğru koşuyor bakalım görecek mi 1 doları

• Sert düşüş yakındır alttan toplanabilir

• Dogecoin (DOGE) rekor tazeledi

şu saçma aracı denerken ( aslında sat nasılı yapılır diye arıyorken ) burayı deniyeyim dedim. sat için 244 doge vardı denemek istedim nasıl oluyor diye. beklentim orada sat dediğimizde farklı pencere açılacak hesap bilgileri isteyecek diye beklerken 0.41 de sattım istem dışı.

ulan 40 dolar kardan oldum Dogecoin (DOGE) rekor tazeledi 

• 0.60 ile tüm zamanlar rekorunu kırdık. Fazla değil 15 20 gün önce 0.23'lerde iken alanlar şu anda paralarını 3'e katladı. Kâr satışları 0.55'lere kadar çekebilir ama gün sonu 0.8 gözüküyor. 0.79'de limit satışım var. Ben kesemi doldurayım, sıra sizde arkadaş.

• Elon insallah yukselttigi gibi asagi cakmaz. Eskiden girenler neyse de bu isin artik boku cikmaya basladi.

• Bakalım 1 doları bu yükselişte mi yoksa bir sonraki yükselişte mi görecek. Biz de Kangalcoin fln çıkarsak nasıl olur acep... XD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPAWN-TheUndead kullanıcısına yanıt
    bir şey diyeceğim.. kangal coin diye bir coin var. İşin bokunun ne kadar cıktıgını bil diye diyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

0.60 ile tüm zamanlar rekorunu kırdık. Fazla değil 15 20 gün önce 0.23'lerde iken alanlar şu anda paralarını 3'e katladı. Kâr satışları 0.55'lere kadar çekebilir ama gün sonu 0.8 gözüküyor. 0.79'de limit satışım var. Ben kesemi doldurayım, sıra sizde arkadaş.

200 dolar atılır mı diyorsun yani? Dogecoin (DOGE) rekor tazeledi 

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.