Şimdi Ara

Yeni Fable Oyunu ForzaTech Motorunu Kullanıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni Fable oyunu, Forza Horizon serisinin arkasındaki stüdyo Playground Games tarafından geliştiriliyor ve Forza Motorsport ile Forza Horizon oyunlarındaki motoru kullanıyor.

Forza Motorsport geliştiricisi Turn 10 Studios'un iş ilanı, yeni Fable oyununun ForzaTech motorunu kullandığını doğruluyor.

Yazılım mühendisi iş ilanında ''İki sevilen Xbox serisi için geliştirilen 3 AAA oyunda büyük bir etki yaratmak istiyor musunuz? ForzaTech, Forza Motorsport ile Forza Horizon serisinin oyunlarında kullanılan bir oyun motoru, aracı ve işlem hattı. Yeni konsol neslini desteklemek için ray tracing gibi özellikler eklemenin yanı sıra açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Fable'ı desteklemek için aletlerimizi geliştiriyoruz." diye belirtilmiş.

Yeni Fable oyunu Xbox Series ile PC için duyuruldu. Henüz bir çıkış tarihi bulunmuyor.

• Fh4 de dağ bayır gezerken keşke fantezi orta çağ rpgsi yapsalar derdim. Fable tam öyle olmasa da güzeldir yinede

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Forza geliştiricisine Fable emanet etmek de ne biliyim :(

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Desenize o zaman grafikler ateş edecek.. Güzel haber.
  • Forza da ağaçlar bana yakından güzel gelmiyor ama tabiki her şeyiyle geliştirirler. Bir stüdyonun hiç yapmadıkları bir şeyi yapması heycanlı oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte bu kötü bir haber. Oyunun çıkışını 2 yıl erteleyelim ve oyundan beklentileri düşürelim

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Playground bu işin altından kalkabilecek mi bakalım? Yarış oyunundan RPG'ye, hem de Fable gibi bir ağırlığı olan oyuna. Güzel olursa oynarız...

• quote:

Orjinalden alıntı: ArManDünya

Forza geliştiricisine Fable emanet etmek de ne biliyim :(

Unutmayın ki Alien: Isolation oyununu geliştirene kadar Creative Assembly stüdyosu da uzun süre strateji oyunları geliştirmişti. Bence muhteşem oyundu alien. Yani önyargılı olmayın. İyimser düşünüp altından kalkabileceğini düşünüyorum ben playground games in.
  • Bence oyun ya mmo ya da mmo tabanlı içerikler içerecek. Ki ben buna okeyim. Zaten Microsoft’ta ki her stüdyo single rpg yapıyor herhalde. Bethesda, inxile,obsidian…
  • Ben Unreal Engine kullanırlar diye düşünmüştüm. Forza’nın motoru da başarılı fakat ışıklandırma konusunda sıkıntılı biraz. Çoğu zaman araçları plastik gibi gösterebiliyordu. Umarım yeni nesilde bu sorun ortadan kalkar.

Bu arada bilmeyenler için söyleyelim, Forza Horizon serisini geliştiren ekip ile Fable geliştiren ekipler farklı. Hatta Fable için yeni bir stüdyo dahi ayarlandı ve açık dünya da tecrübeli insanları aldılar. Horizon ekibinin Fable ekibiyle bir ilgisi yok. İş ilanlarına bakarsanız, hangi ekipleri için alacaklarını parantez içinde belirtiyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord Melkor

Forza da ağaçlar bana yakından güzel gelmiyor ama tabiki her şeyiyle geliştirirler. Bir stüdyonun hiç yapmadıkları bir şeyi yapması heycanlı oluyor.

GTX 1060 veya 1050 Ti gibi ekran kartları için muhteşem grafikler sunan ve 60 fps verebilen oyun motoruna sahip.

Bir sonraki nesilde tabii ki daha iyi grafik kalitesine geçecektir. RTX'i geçtim 1000 serisine geçemeyen oyuncuların bulunduğu bu ülkede forza serisi grafik ve optimizasyon anlamında harikalar yaratıyor.
  • XBOX = RPG OYUNLARININ KALESİ

Merakla beklediğimiz bir başka rol yapma oyunu.

• Optimizasyonu iyi bir oyun motoru. Bakalım farklı bir şey çıkacak ortaya Yeni Fable Oyunu ForzaTech Motorunu Kullanıyor 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla hype yapıp hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.
    Grafikleri iyi olacaktır kesin.
    Geri kalanı da iyi olur umarım. Geri kalanı önemli zira.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.