Şimdi Ara

İlk RTX 3080 Ti’lar listelendi: Fiyatlar 2257 dolara uzanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk RTX 3080 Ti’lar listelendi: Fiyatlar 2257 dolara uzanıyor

GPU devinin üst segment kartının satışa sunulmasına haftalar kala e-perakendeciler modelleri yanlışlıkla listelemeye başladı.

RTX 3080 Ti'lar listelenmeye başladı

Yeni Zelanda’da listelenen MSI RTX 3080 Ti Ventus 1820 dolardan yerini alırken Gigabyte’ın Gaming OC modeli ise 2257 dolarlık etikete sahip. Kartların tahmini gönderim tarihi ise 13 Mayıs olarak belirtilmiş.

Avustralya’daki bir başka e-perakendeci ise Gigabyte'ın Eagle ve Vision çözümlerini 1338 dolardan listelerken kartların çıkış tarihini 26 Mayıs olarak yayınlamasına karşın ambargo tarihini bu ayın sonları olarak açıklamış.

İlk RTX 3080 Ti’lar listelendi: Fiyatlar 2257 dolara uzanıyor

Ayrıca Bkz.AMD anakart üreticisini X370 anakartlara Ryzen 5000 desteği vermemesi yönünde uyardı

10240 CUDA çekirdekli RTX 3080 Ti’da 12 GB GDDR6X bellekler yer alacak. Son olarak fiyatların yer tutucu değerler olabileceğinin altını çizelim. Son rakamların daha düşük olması bekleniyor.

Kaynak:https://videocardz.com/newz/gigabyte-and-msi-geforce-rtx-3080-ti-custom-cards-listed-by-new-zeland-and-australian-retailers

• 30 bine alabilir miyiz  İlk RTX 3080 Ti’lar listelendi: Fiyatlar 2257 dolara uzanıyor 

• quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

30 bine alabilir miyiz   

• Alım gücümüzün rezilliğine şapka çıkarmak gerekir !

• gokhanvai kullanıcısına yanıt

şu anki durumun alım gücüyle alakası yok yalnız. Karaborsada kartlar kelimenin tam anlamıyla, en azları 2-3 katı fiyatlara satılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi portacal -- 3 Mayıs 2021; 17:59:48 >
  • 2257 birim para çokmuş ...

• Türkiye de ciddi para ama Amerika da bile ciddi para sayılır. Gerçekten bu ekran kartı işi saçma olmaya başladı. En iyisi konsol almak

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Türkiye de ciddi para ama Amerika da bile ciddi para sayılır. Gerçekten bu ekran kartı işi saçma olmaya başladı. En iyisi konsol almak

Yakın zamanda 3080'leri çöpten toplayacaksınız İlk RTX 3080 Ti’lar listelendi: Fiyatlar 2257 dolara uzanıyor 

• almamak en iyisi, bekleyin ekran kartları 2018 uçurumuna gidiyor.. eth. 2,0 ile kazım dönemi bitecek temmuzda kartlar kendini salacaktır..

• Saçmalık

Asic miner almak daha mantıklı artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    eth nin fiyat yükselmeye devam ederse madencilerin kazım kazancında çok bir değişiklik olmayacak 😉 daha az kazıp aynı parayı kazanacaklar daha fazla ekipman alıp daha büyük sistemler kuracaklar vs vs vs ama madencilik biter mi? yok bitmez o biraz hayal olur biri bitiyor diğeri başlıyor sürekli bir kazanç olacak.bitmesini beklersek kendimizi kandırırız eth kazamayan başka bişey kazacak. arada iyi araştırma yapamayanlar ise hemen kartları elden çıkartmaya çalışacak tabiki ama biri bırakırken diğeri başlayacak. o yüzden madencilik bitecek demek yanlış olur, 4 gb kartlar bitti denildi ama 6-8 kart ile halen daha 2500-3000 civarı kazanç sağlanabiliyor aylık buda bir çok insan için iyi bir gelir aylık masraflarını çıkartmasını sağlayacak bir gelir sayılır. her kazım zorluğu eski kartı farklı bir coin e onun yerinede 12 gb kartlarıda eth tarafına kaydıracaktır imkanı olanda antminer yeni çıkacak 3 bin mh lık cihaza itecektir vs vs

• sabredin arkadaslar,birkac ay icinde sokaga dokulecek,a101 de kasada kampanya urunu olarak verilecek,3080 girmeyen ev kalmayacak....

• _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    :(
  • uckaktm kullanıcısına yanıt
    a101'e kadar düşük bir ihtimal de olsa kaynağı olabilir diye okudum. A101'den sonra bastım kahkahayı :D

• hahaha tabi ki ironi yapiyorum.abc bitse xyz baslayacak.ethash algoritmasini kullandigi surece kacis yok.

temmuzda bu isler bitecek gibi yazanlari gorunce ben de kahkahaya boguluyorum.

tek umut nvidia nin cikaracagi yeni kilit.kendi cmp urunlerini satmak icin bu sefer isi siki tutacaklar.yine de arz in talebi karsilayip fiyatlarin msrp seviyesine gelmesi en iyi ihtimalle 1 seneyi bulacak

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Amerikada bile " derken hafif olmuş , orda bile fiyatlar çok çok yüksek , 1800 birime dizüstü alınabiliyor , 5800H + RTX 3070(140W) - masaüstü rtx 2080 ile aynı fps , hey yavrum hey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 3 Mayıs 2021; 23:56:24 >
  • 30k altı olmaz burda, zaten mağazalarında listeleyeceğini sanmıyorum. kapalı gişe direkt.

• uckaktm kullanıcısına yanıt
    İroni mi bilmiyorum ama öyle bir şey olmayacak.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnzflc -- 4 Mayıs 2021; 12:51:9 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.