Şimdi Ara

Nvidia Overwatch temalı RTX 3080‘i sergiledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia Overwatch temalı RTX 3080‘i sergiledi

Ekran kartı modifikasyonu kapasitörler ekleyerek yüksek frekanslara çıkma amacı taşıdığı gibi kartı görsel açıdan daha albenili hale de getirebiliyor.

Overwatch temalı RTX 3080

Nvidia oyun temalı son kartında Overwatch’a odaklandı. Altın renginin hakim olduğu modelde Overwatch logosu ve karakteri arka yüze eklenmiş.

Ayrıca Bkz.MSI RTX 3080 Ti Suprim X'in kutusu görüntülendi

Nvidia Çin’in  tasarladığı modelden önceki oyun temali RTX 3080 ise GeForce Garage tarafından Cyberpunk 2077’e odaklı hazırlanmıştı.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

Kaynak:https://videocardz.com/newz/nvidia-shows-off-a-custom-geforce-rtx-3080-overwatch-graphics-card

• OverWatch mı Apex Legends mi?

• BekirHan kullanıcısına yanıt
    apex ne alaka?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • th9 T kullanıcısına yanıt

Oyun olarak hangisi daha iyi, hangisini tercih edersiniz diye sordum. Başlığa overwatch ya da battle royale severler uğrayacaktır. O alaka.

Overwatch battle Royal bile degil ki böyle bir kıyas yapılamaz
  • VS18 kullanıcısına yanıt

Bilmiyordum. Bu tarz fps rekabetçi oyunların genel adı diye öyle dedim. Cahillik.

• Paladins daha Güzel. Overwatch çöp

• Boşuna uğraşıyorlar sanki oyuncular alabiliyor... Miningcilerin de hiç umrunda olmaz ne temalı olduğu.

• Sergiledi diyor... Zaten satılık değil, bakılıktır o...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Olur böyle hocam ama siz şimdilik overwatchu salın özellikle arkadaş grubunuz yoksa
  • VS18 kullanıcısına yanıt

Arkadaş grubu var da. Kimisi pubg ci, kimisi warzone kasıyor, apex çiler var. Ortam karışık Nvidia Overwatch temalı RTX 3080‘i sergiledi 

• birincisi overwatch'ı oynaması çok zor satranç gibi karşı takımda ali varsa takımında veli alman gerekiyor bilen var bilmeyen var yazıyorsun sallamıyorlar devenin yer bellediği gibi herkes bir hero'da uzmanlaşmaya çalışıyor her maçta aynı adamı oynuyor cs go muamelesi yapıyorlar.karşı takımda alinin filan gücünü kullanma ihtimaline karşı takımında velinin falan kuvvetini saklaması gerekiyor içinden çıkamazsınız ikincisi oyun güzel oynarsanız sizi cezalandırıyor ve kötü takımlara veriyor öyle girdim üst üste maç aldım falan imkansız iki aldıysan iki veriyorsun.bir de smurf hesap saçmalığı var ama ona girmeyelim.adam level 3 daha yeni başlamış biçiyor takımı böyle bir şey olur mu hesap alıp yükseltip satıyor adamlar kim ne bilemiyorsun ve geçen sene tam korona başlamadan aldım ben şu anda oynayanlar hep o zaman almış ve yükselmiş adamlar eskiden çok nadir çok yüksek rank adam görüyorum yani corona overwatch bu mutasyon geçirmiş hali ama derseniz ki hile olmasın(iyi oynayan çıkarsa her hero zaten hileli gibi) yenmek de var yenilme de o zaman bence stres atmaya bir kaç maç atılabilir günde ama sürekli oynanmaz.ali aldınız ayşeleri harcıyorsunuz fatmalar ağzınıza tükürüyor bir ton da adam olunca alışması aylar ustalaşması yıllar öyle cs go gibi gir bam bam değil o yüzden bunun müsabakaları var espor diyorlar battle royal ya d rekabetçi oyun değil bu.

• Mining rigler için gereksiz bir tasarım olmuş :)

Bir de sanki oyuncunun eline ulaşacakmış gibi uğraşmışlar. Önce şu mining problemini çözseler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hksdejavu -- 3 Mayıs 2021; 01:03:34 >
  • çöp

• Overwatch, kendi türunün ilk ve en iyi oyunudur.Hem hile olmadan hemde, hero ların güc dengelerinin en iyi olduğu ve oyunu satın aldıktan sonra, birdaha hiçbir şeye para vermenize gerek kalmayan bir oyundur.Bir oyuncu,başka ne ister ki?Aptal olmayın.Eğer kendi random takım oyuncularınızdan şikayetçiyseniz, gidin kendi takımınızi kurun.

• Blacking33 kullanıcısına yanıt

40 euro veremediğinden dolayı, ciğere pis diyorsun Nvidia Overwatch temalı RTX 3080‘i sergiledi 

• L.Croft kullanıcısına yanıt
    400 lira ediyor bu arada

Paladins daha güzel araştır

• Blacking33 kullanıcısına yanıt

senin paladins daha güzel diyebilmen için önce overwatch a sahip olup,oynamış olman lazım :)

• L.Croft kullanıcısına yanıt
    Güzel diyebilmem için ilk olarak fiyatının güzel olması gerekir. Daha baştan benim oyunu zaten kaybediyor. Ayrıca blizzarın yerel fiyatlandırma yapmaması bile benim blizzard oyunlarını oynamam ve sevmemem için bir neden. Yani illaki sevmemek için oynamama gerek yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.