Şimdi Ara

Amazon'un yeni süper kahraman dizisi Invincible 2. ve 3. sezon onayı aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazon'un yeni süper kahraman dizisi Invincible 2. ve 3. sezon onayı aldı

Amazon'un yeni popüler dizisi Invincible daha ilk sezonu bitmeden ikinci ve üçüncü sezon onayı aldı. Yapılan resmi açıklamalara göre Invincible önümüzdeki yıllarda yeni sezonlarıyla Amazon Prime Video'da serinin hayranlarıyla buluşmaya devam edecek.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar yapan Invincible dizisinin yaratıcısı Robert Kirkman,"Invincible'a olan bağlılıkları ve verdikleri destekler için Amazon'a inanılmaz müteşekkirim. Invicible çizgi roman serisi, Cory (Walker) ve benim büyürken okuduğumuz ve sevdiğimiz türe adeta bir aşk mektubu niteliğindeydi. Karakterlerimizin animasyon dizisi üzerinden tekrar hayat bulması bizim için inanılmaz memnuniyet verici oldu. Bu hikayeyi en az iki yıl daha devam ettirecek olmaktan dolayı çok heyecanlıyız." ifadelerini kullandı. Kirkman diziyle birlikte ayrıca orijinal çizgi roman serisinin de yazarıydı.

Ayrıca Bkz.Haftalık Dizi Önerisi 19: Invincible

Geçtiğimiz Mart ayında başlayan Invincible dizisi +18 yaş sınırlaması ve süper kahraman türüne getirdiği farklı bakış açışıyla dikkat çekiyor. İlk sezonu sekiz bölümden oluşan dizinin her bir bölümü bir saat uzunluğunda. Dizi yarın (30 Nisan) yayınlanacak olan sekizinci bölümüyle birlikte sezon finali yapacak.

Invincible'ın ilk sezonu genel anlamıyla seyircilerin epey bir beğenisini kazanmayı başardı. Özellikle de aksiyonun yoğun olduğu bazı bölümler izleyenleri ciddi etkilemiş gibi görünüyor. Invincible'ın önümüzdeki yıllarda yayınlanacak olan yeni sezonları için şimdiden heyecanlı bekleyiş başlamış durumda.

The Walking Dead çizgi romanlarıyla da tanıdığımız Robert Kirkman'ın en popüler ikinci serisi olan Invincible 2003-2018 yılları arasında tam 15 yıl devam etmişti. 

• izlemeyi düşündüğüm dizilerden

• Acaba 2. Sezon ne zaman çıkacak. Sonuçta çizgi dizi The Boys gibi bir sene bekletmesinler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Soluksuz izledim. Animasyon izlerken insanın kanı çekilir mi ya...
    Sıradan bir süper kahraman serisi değil... Midesi kaldıranlar izlesin...

• Türkiye amazonda var mı?
  • azizfikri A kullanıcısına yanıt
    var

• quote:

Orijinalden alıntı: susesa

Soluksuz izledim. Animasyon izlerken insanın kanı çekilir mi ya...
    Sıradan bir süper kahraman serisi değil... Midesi kaldıranlar izlesin...

ne var ki böyle diyince merak ettim sıradan bi anime degil mi

• The Boys u sevenler kesinlikle izlemeli.

• Anime :D normal animasyon bu.

• Çok iyi haber cidden. İzlediğim en iyi süper kahraman işlerinden biri. Umarım 1 sene içinde çıkar yeni sezonu, merakla bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.