Şimdi Ara

Steam Altın Hafta indirimleri resmen başladı: İşte dikkat çekenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam Altın Hafta indirimleri resmen başladı: İşte dikkat çekenler

Steam'in heyecanla beklenen Altın Hafta indirimleri resmen başladı. Bir hafta boyunca devam edecek olan yeni kampanya sürecinde yüzlerce oyun önemli indirimlerle satın alınabiliyor olacak. 

Altın Hafta Japonya'da kutlanan bir tatil dönemi olduğu için Steam indirimlerinde de Japon teması görüyoruz. İndirime giren oyunlar neredeyse tamamıyla Japon yapımı. Dikkat çeken oyunlar arasında Tekken 7, Death Stranding, Ace Combat 7, Yakuza serisi ve Monster Hunter World gibi yapımlar var.

Altın Hafta indirimlerinin sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İndirimler 6 Mayıs TSİ 20.00'da sona erecek.

• Tekken 7 -- 17,85 TL

• Dragon Ball FighterZ -- 26,85 TL

• Death Stranding -- 159,60 TL

• Nier Automata -- 66,50 TL

• Tales of Berseria -- 22,35 TL

• Ace Combat 7 Skies Unknown -- 49,75 TL

• Yakuza Kiwami 2 -- 54,50 TL

• Persona 4 Golden -- 69,30 TL

• Code Vein -- 82,17 TL

• Project Cars -- 119,60 TL

• Iade şartlarını okuyup kurumsal firma olduğunu anlarsan bence cevaba erisirsin. Kurumsal firmayı senin 10.000 oyunun bile olsa ilgilendirmiyor. Şartları okursan anlardın. Tr'deki amatör firmalarla karıştırma. Steam için tr pazarının tamamı bile büyük kayıp değil bu arada değerli görmeyin bu kadar tr pazarını.

haahahah klasik türk zihniyeti işte. binlerce TL'lik oyunu varmış ya... daha değerli olmaliymis o yüzden. binlerce TL'lik oyunu olduğu için muaf tutulmaliymis şirket politikasından. kokuşmuş bir zihniyet... senin o binlerce lirani gabein öğle yemeği parasıdır büyük ihtimalle. adamın umrundaymis gibi  

Bir oyun almıştım, İnternet hızım çok kötü olduğu için indirmedim, İnternet şirketini değiştirdim antenle İnternet hizmeti veren bir yerden İnternet bağlattım, hız çok artınca oyunu indirdim, 60 dk oynadım ve hiç beğenmedim. İade talep ettim ama oyunu 14 günden daha önce almışsan iade olmuyor deyip reddettiler. Kütüphanemde binlerce liralık oyun var adamlar 39 lira için çingenelik yapıyor. Politikaları böyleymiş yemişim senin politikanı. Bundan sonra Steam'de bir kuruş harcama yapmam, torrente dönüyorum hadi bakalım.
  • gerçekten efsane oyunlar indirime girmiş hemen alıyorum

• gözlerim bf6'yı aradı

• The evil within 2 ye yapa yapa %50 indirim yapmışlar.

• Hiç beklediğim oyunlar indirime girmemiş. Japon oyunları herkese hitap etmiyoki.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ace Combat 7 Skies Unknown -- 49,75 TL

29 falan olaydı alınırdı.

• eylül kabus kullanıcısına yanıt
    The Evil Within 2 en son kış indiriminde 28 TL'ye falan inmişti sanırım, biraz daha sabredip yaz indirimini beklemek daha mantıklı. Daha uygun fiyata düşecektir.

• Bir oyun almıştım, İnternet hızım çok kötü olduğu için indirmedim, İnternet şirketini değiştirdim antenle İnternet hizmeti veren bir yerden İnternet bağlattım, hız çok artınca oyunu indirdim, 60 dk oynadım ve hiç beğenmedim. İade talep ettim ama oyunu 14 günden daha önce almışsan iade olmuyor deyip reddettiler. Kütüphanemde binlerce liralık oyun var adamlar 39 lira için çingenelik yapıyor. Politikaları böyleymiş yemişim senin politikanı. Bundan sonra Steam'de bir kuruş harcama yapmam, torrente dönüyorum hadi bakalım.

• Crossfire0653 C kullanıcısına yanıt
    japon haftasına özel bir indirim bu, yılda bir çok defa farklı indirimler oluyor onları beklersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Bir oyun almıştım, İnternet hızım çok kötü olduğu için indirmedim, İnternet şirketini değiştirdim antenle İnternet hizmeti veren bir yerden İnternet bağlattım, hız çok artınca oyunu indirdim, 60 dk oynadım ve hiç beğenmedim. İade talep ettim ama oyunu 14 günden daha önce almışsan iade olmuyor deyip reddettiler. Kütüphanemde binlerce liralık oyun var adamlar 39 lira için çingenelik yapıyor. Politikaları böyleymiş yemişim senin politikanı. Bundan sonra Steam'de bir kuruş harcama yapmam, torrente dönüyorum hadi bakalım.
    Iade şartlarını okuyup kurumsal firma olduğunu anlarsan bence cevaba erisirsin. Kurumsal firmayı senin 10.000 oyunun bile olsa ilgilendirmiyor. Şartları okursan anlardın. Tr'deki amatör firmalarla karıştırma. Steam için tr pazarının tamamı bile büyük kayıp değil bu arada değerli görmeyin bu kadar tr pazarını.

• Amazon baya amatör bir firma. Steam'in nasıl bir paragöz olduğunu tüm dünya konuşuyor ama tabi babanın şirketi olduğu için savunuyorsun. Ben param değerli mi diyorum, tr pazarı önemli mi diyorum memnun değilim fikrim bu yönde katılırsın katılmazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkaya -- 30 Nisan 2021; 10:53:36 >
  • muratkaya kullanıcısına yanıt
    Steam de zaten nolursun benden oyun al diyordu sana.
  • Fikirlerimizi yazmak yasak mı oldu kardeşim? Memnun olmadığım bir şeyi yazdım sana niye batıyor bu?

• Forumu ilkokul bebeleri basmış. Düşüncesini insan gibi ifade edemeyen, cebinde 3 kuruş parası olmayan çoluk çocuğun saldırgan sözlerinden gına geldi.

Bak çulsuz bebe üç kuruşluk oyunu almak için Malezya üzerinden oyun kapmaya çalışıyor ama gelip bana küfür ediyor.
    Moderatörlerin de pek umurunda değil anlaşılan.
    Steam Altın Hafta indirimleri resmen başladı: İşte dikkat çekenler

• muratkaya kullanıcısına yanıt
    ciddiyseniz Steam size fazla. Hayatta mutluluklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne kardeşim strateji kategorisi tamamen anime saçmalığı ile dolu. Hadi eu4 yok da Sega nın katkıları ile piyasaya çıkmış total war serisi neden indirime girmedi ki. Resmen sadece anime hayranlarına hitap eden indirimler diyebiliriz. Yaz indirimlerini bekleyeceğiz artık.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.