Şimdi Ara

Star Wars Jedi: Fallen Order Bu Yaz PS5 ve Xbox Series'e Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment, Star Wars Jedi: Fallen Order'ın yeni nesil versiyonunun bu yaz PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkış yapacağını duyurdu.

Birtakım teknik iyileştirmeler getirecek ve PlayStation 4 veya Xbox One'da oyuna sahip olanlara ücretsiz sunulacak.

Şimdilik daha fazla detay açıklanmadı.

Titanfall serisi geliştiricisinin hikaye odaklı tek oyunculu üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order Kasım 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapmıştı.

• Ortalama üstüydü satışlar iyi geldi Allah'tan da EA respawn'i biraz daha serbest bırakır ikinci oyunu geliştirirlerken
  • Bu haberle ilgili bir sorum olacak beyler.

Bu oyun dün itibariyle UK PSN’de indirime girdi. Bir önceki nesilde oynamak mümkün olmadı, o yüzden oyunu hazır indirime girmişken PS5 üzerinden alsam (Ps4 versiyonu olacak haliyle) yazın gelecek bedava yükseltme fırsatından ben de yararlanabilir miyim, yoksa oyunu illaki PS4 üzerinden mi almamız gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox da zaten var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynarken çok zevk aldım, oynanış dinamikleri falan şahane ama Türkçe olmadığı için hikayesine vs. çok adapte olamadım. Güzel oyundur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eksiklerine rağmen oynarken çok keyif aldım süper
  • E yeni nesil güncellemesi gelmişti zaten. Bu ne şimdi?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Bu haberle ilgili bir sorum olacak beyler.

Bu oyun dün itibariyle UK PSN’de indirime girdi. Bir önceki nesilde oynamak mümkün olmadı, o yüzden oyunu hazır indirime girmişken PS5 üzerinden alsam (Ps4 versiyonu olacak haliyle) yazın gelecek bedava yükseltme fırsatından ben de yararlanabilir miyim, yoksa oyunu illaki PS4 üzerinden mi almamız gerekir?

Alabilirsin PS5 üzerinden.

Daha sonra yapman gereken Next Gen versiyonu resmi olarak yayınlandığı gün kütüphanenden oyunun üzerine gelip sayfasını açmak, sağ tarafta gözüken üç noktaya gelip ''Star Wars Jedi: Fallen Order | PS5'' yazısına basmak ve Next Gen versiyonunu bedava olarak indirmek. Next Gen versiyonu yayınlanan bütün oyunlar bu şekilde indiriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 29 Nisan 2021; 20:50:42 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.