Şimdi Ara

Amazon'un zaman yolculuğu ve uzaylı temalı filmi The Tomorrow War'dan yeni bir video paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon'un zaman yolculuğu ve uzaylı temalı filmi The Tomorrow War'dan yeni bir video paylaşıldı

Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan Amazon'un video akış servsisi Amazon Prime Video için hazırladığı yeni filmi The Tomorrow War'dan yeni bir video paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Yeni Game of Thrones dizisi House Of The Dragon'dan ilk görüntüler paylaşıldı

The Tomorrow War filmi uzaylıların ve zaman yolculuğunun bulunduğu bir bilim kurgu aksiyon filmi. Filmin başrolünü Marvel'ın The Guardians of the Galaxy serisinin başrollerinden Chris Pratt üstleniyor. Filmde Chris Pratt, günümüzden 30 yıl sonra uzaylılarla yapılan bir savaşta askerlere yardım etmek için geleceğe yolculuk yapan bir öğretmeni canlandırıyor. 

The Tomorrow War, 2 Temmuz'da Amazon Prime Video üzerinden yayınlanacak. Filmin yönetmenliğini Chris McKay, senaristliğini ise Zach Dean üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J.K. Simmons, Edwin Hodge, Sam Richardson, Betty Gilpin ve Jasmine Mathews bulunuyor.

Amazon Prime Video ilk ay için ücretsiz ardından aylık yalnızca 7,90 TL.

Kaynak:
    https://www.gamesradar.com/new-the-tomorrow-war-trailer-features-chris-pratt-time-travel-and-aliens/

• Patlamalar dijital, şahir-binalar dijital, efektler dijital. Ulan artık sokakta yürürken bile arka plan dijital ve perdeden. Bu öyle bir yapaylık katıyor ki istedikleri kadar büyük efektler koysunlar filmler animasyon filmlerine döndü etkilemiyor artık. Hep yapay bir atmosfer var. İşin kötü tarafı normal efekt gerektirmeyen filmler de bu şekil perde ve dijital eklemelerle dolu. Adam kovboy, atıyla geziyor bir bakıyorsun nefis manzara ama sonra kamera arkasına denk geliyorsun hoop güneşin batışı efekt, dağlar efekt, göl efekt. 2000 lere kadar olan filmler daha kıymetli. İzlediğin şeyin gerçekte olduğunu bilmek etkiyi kat be kat arttıran bir durum. Bilim kurgu, fantastik filmlerde bu pek mümkün olmayabilir ama onlarda da gerçek mekan algısı önemli mesela lotr serisi çoğunlukla gerçek mekanlarda çekilmişken hobbit serisinin tamamına yakını perde önünde çekilmiş ve bunu izlerken rahatlıkla algılanabiliyor ve atmosfer yaratma başarısız oluyor. Neyse içimi döktüm biraz :)
  • Filmin konusu ilgimi çekti işin arkasın da amazon olması da iyi kaliteli bir film olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk cümleyi okumaya başlayınca “oha Amazon zaman yolculuğuna mı yatırım yapıyor” diye aklımdan geçti 😁. Her şeye gücü yeten bir güç olarak imaj çizmiş demek ki zihnimde 😁
  • Temmuz’a daha çok var her şey hazırsa niye bekleniyor ki
  • 10 sn lik fragman dan hiç bi cacık anlaşılmasada bana pek iyi bir film gelmedi, hele bir çıksında görelim.

• Çok şükür uzay temali bir film geliyor

• İlk defa bir amazon yapımlı film izleme kararı aldım bekliyorum

• Patlamalar dijital, şahir-binalar dijital, efektler dijital. Ulan artık sokakta yürürken bile arka plan dijital ve perdeden. Bu öyle bir yapaylık katıyor ki istedikleri kadar büyük efektler koysunlar filmler animasyon filmlerine döndü etkilemiyor artık. Hep yapay bir atmosfer var. İşin kötü tarafı normal efekt gerektirmeyen filmler de bu şekil perde ve dijital eklemelerle dolu. Adam kovboy, atıyla geziyor bir bakıyorsun nefis manzara ama sonra kamera arkasına denk geliyorsun hoop güneşin batışı efekt, dağlar efekt, göl efekt. 2000 lere kadar olan filmler daha kıymetli. İzlediğin şeyin gerçekte olduğunu bilmek etkiyi kat be kat arttıran bir durum. Bilim kurgu, fantastik filmlerde bu pek mümkün olmayabilir ama onlarda da gerçek mekan algısı önemli mesela lotr serisi çoğunlukla gerçek mekanlarda çekilmişken hobbit serisinin tamamına yakını perde önünde çekilmiş ve bunu izlerken rahatlıkla algılanabiliyor ve atmosfer yaratma başarısız oluyor. Neyse içimi döktüm biraz :)

• Şu uzaylılarla savaş filmleri, bir şeye hazırlık mı... kafamda deli sorular

• gun kullanıcısına yanıt
    Vfx işi uzun sürüyor. Rötuşlar yapılıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türkiye'de yayınlanacak mı?

• Efsane olacak gibi

• Güzel bir bilim kurgu dizisine/filmine ihtiyacımız vardı

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    Kelimesi kelimesine katılıyorum. Tamam Avatar gibi filmlerde veya şehirlerin yıkıldığı ( Godzilla ) gibi filmlerde çok normal yeşil perde efekti veya dijitale abanmaları. Ama artık neredeyse bütün sahneler böyle çekiliyor. Youtube'da bir videoda görmüştüm çok basit bir sokakta yürüyüş sahnesi bile yeşil perde önündeydi.
    Artık filmlerde gördüğümüz doğal güzelliklere bakarken ahh! çekmeyeceğz, çünkü dijital efekt, nasıl da yapmışlar bilgisayarda şu denizi diyeceğiz :(((

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler demek ki bu Fragmanlar filan bitmiş yada değişecek kısımlardan yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: volga tuygun

Kelimesi kelimesine katılıyorum. Tamam Avatar gibi filmlerde veya şehirlerin yıkıldığı ( Godzilla ) gibi filmlerde çok normal yeşil perde efekti veya dijitale abanmaları. Ama artık neredeyse bütün sahneler böyle çekiliyor. Youtube'da bir videoda görmüştüm çok basit bir sokakta yürüyüş sahnesi bile yeşil perde önündeydi.
    Artık filmlerde gördüğümüz doğal güzelliklere bakarken ahh! çekmeyeceğz, çünkü dijital efekt, nasıl da yapmışlar bilgisayarda şu denizi diyeceğiz :(((

Piyasanın alayı fakeAmazon'un zaman yolculuğu ve uzaylı temalı filmi The Tomorrow War'dan yeni bir video paylaşıldı İlk video 12 senelik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Respect*** -- 1 Mayıs 2021; 0:52:4 >

• .

• .

• ilk defa bir amazon filmi izleyeceğim heyecanlıyım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.