Şimdi Ara

PS Plus Mayıs 2021 oyunları açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Aslında PSN Plus son aylarda gayet iyi gidiyordu , her ay eli yüzü düzgün sağlam bir oyun veriyordu , bunun en iyi örneği Final Fantasy VII - Remake ,ayrıca Shadow of the Tomb Raider , Control Ultimate , Days Gone ve Play at Home ile verilen Horizon Complete Edt. ile iyi gitmekteydiler , açıkçası Mayıs da işi batırdılar.
    WW-II yi verdiğinde indirip campaign + online zombie modu , klasik multiplayer modu derken baya zaman harcamış eğlenmiştim , MW-II Remastered da iyi gitmişti , sunulabilecek onca oyun varken BF-V bir hayli sönük kalmış , şu anda gözümü kapatıp Mayıs ayı için verilebilecek çok daha heyecan verici 200 tane oyun sayabilirim ve BF-V bu listeye kesinlikle girmez , en azından MW-2019 verilebilirdi.
  • beğenmedim pek

• battlefield ı alırım ama indirmem bile sanırım. dursun kıyıda.

• gamepass gibi tüm seriye uygun fiyata ulaşılacak bir sistem şart sonynin aylık oyunları zayıflamaya başladı servisleride öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostmen323 -- 28 Nisan 2021; 22:11:52 >
  • Hiç birini oynamam net.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Battlefield v icin super 👌👌👌👌
  • WW-II yi verdiğinde indirip campaign + online zombie modu , klasik multiplayer modu derken baya zaman harcamış eğlenmiştim , MW-II Remastered da iyi gitmişti , sunulabilecek onca oyun varken BF-V bir hayli sönük kalmış , şu anda gözümü kapatıp Mayıs ayı için verilebilecek çok daha heyecan verici 200 tane oyun sayabilirim ve BF-V bu listeye kesinlikle girmez , en azından MW-2019 verilebilirdi.

• ghostmen323 kullanıcısına yanıt
    Aslında PSN Plus son aylarda gayet iyi gidiyordu , her ay eli yüzü düzgün sağlam bir oyun veriyordu , bunun en iyi örneği Final Fantasy VII - Remake ,ayrıca Shadow of the Tomb Raider , Control Ultimate , Days Gone ve Play at Home ile verilen Horizon Complete Edt. ile iyi gitmekteydiler , açıkçası Mayıs da işi batırdılar.

• Ulen Stranded Deep yerine Wreckfest: Drive Hard Die Last oyunun Ps4'te verseydiniz bari. Neyse Battlefield'a bakarım. Bu ay Plus oyunları tıraş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Provisioner kullanıcısına yanıt
    Zevk meselesi. Bende cod serisinin isitip isitip konulan berbat grafiklerinden ve kucuk haritalarindan kaynakli ne yukler nede oynarim. Hilecileri saymiyorum bile...
  • Battlefield V harici ilgimi çeken olmadı

• Oyunlar muhteşem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.oyun halkında bilgim yok ama ilk 2 oyun çok iyi gerçekse mükemmel olur

• ne biçim oyunlar veriyorlar ya geçen sefer ne güzel days gone vermişlerdi tamam çok iyi bir oyun oldugunu söylemiyorum ama en azından ps'e özel oyun ff7 remake de dahil

• Güzel gidiyorsun SONY.👌👍
    Oyunları seversiniz sevmezsiniz ayrı ama maddi olarak değerli oldukları kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmetoyunbros -- 29 Nisan 2021; 13:8:59 >
  • BF5 oynarım. 4'ten sıkılmıştım. Beni memnun etti. Hele sararsa BF6'ya kadar idare eder :d

• Sayın DH ciler, ps plus fiyatı ana ekranda 175 tl gözüküyor ama almaya çalışınca 240 tl oluyor. Bu nedendir acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.