Şimdi Ara

Cyberpunk 2077'nin yamaları devam ediyor: 1.22 yaması yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cyberpunk 2077'nin yamaları devam ediyor: 1.22 yaması yayınlandı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red'in yaptığı Cyberpunk 2077, sorunlu çıkışının ardından yamalar gelmeye son hız devam ediyor. 

Ayrıca Bkz.Total War: Rome Remastered'ın sistem gereksinimleri belli oldu

Son 1 ay içerisinde yayınlanan üçüncü Cyberpunk 2077 yaması olan 1.22 geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı. 1.22 yaması PC, PlayStation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Stadia için şu anda erişilebilir durumda. Klasik bir şekilde bu yama yine oyunu daha stabil bir hale getiriyor ve bazı spesifik sorunları ortadan kaldırıyor. 

Yamanın detaylarına baktığımızda ise görevlerde ve açık dünyada daha fazla düzeltmenin olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca PlayStatiton 5 ve Xbox One için spesifik sorunlar düzeltilmiş. Tüm yama notlarını burada bulabilirsiniz. Yamanın PC'deki boyutu 1.5 GB. 

CD Projekt Red'den bundan sonraki süreçte oyuna eklenecek olan ücretsiz DLC'ler bekleniyor. Ancak yamalar da deva medecek gibi duruyor.

Kaynak:https://www.cyberpunk.net/en/news/38047/hotfix-1-22

• Facebook'tan yabancıların yorumlarınıda okuyorum hepsi olumlu yazmış nerdeyse
    Devam edin çocuklar aynen böyle tam gaz devam gibisinden
    Allah'tan cdpr dhdeki yorumları okuyup demoralize olmuyor
    Şu bizim millete baksana bu ülkede oyun sektörü nasıl gelişsin
    En son bir yama sektörü vardı onuda baltaladılar ve emellerine ulaştılar
    Bahsettiğim olay rdr2 yama olayıydı bknz o olaydan sonra yama işleri çok duraksadı
    Çünkü biliyorlar değmeyeceğini
  • Yapay zeka sorunlarını ne zaman çözücekler acaba
  • Yamalı bohçaya döndü zaten.

• Bu oyun bir senede geçse tam adam edilemez. Bir tarafı düzeltiyorlar diğer taraftan patlıyor.

Bu haliyle bug dolu iyi bir oyun işte. Efsane olamadı maalesef para hırsıyla.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok iyi aynen böyle devam. Son haline geldiğinde oynayacağım 😀

• lollololo L kullanıcısına yanıt
    Yapay zekayı bana kalırsa hiç çözemeyecekler. Çünkü böyle yamalarla çözülecek iş değil gibi. Daha çok oyunun temelinde yatan bir sorun gibi duruyor.

• ben de güncelleme 29 gb yapıyor, bu nedir . Türkçe altyazıyı sabit kalır yaptılar mı? bilginiz varmı?

• Tek update alan oyun buymuş gibi hala karalayanlar var.

Ben ac odysseyi v1.53 de bitirmiştim

• Sorunlu bir oyuna neden DLC getiriyorlarki ?

• PS Store'a ne zaman eklenecek en çok onu merak ediyorum.

• Yama gelse sorun gelmese sorun pardon arkadaşlar sizi nasıl memnun edebilir bu firma ?
    Sorunlu bir çıkış yaptı mı evet yaptı patchlerle düzeltilebilir mi düzeltilebilir
    Biraz sabredin yeter yahu ne bu kin öfke

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Hayatında 2 satır kod yazmamış insanlar neyin yamayla düzeltilip neyin düzeltilemeyeceğini tartışıyorlar. Trajikomik, bilgisi olmayan herkesin fikri var konuda :)

• baya çalışıyorlar bu kadarını beklemiyordum seri geliyor yamalar.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Evet bir kere Türkçe yapman yeterli oluyor artık.

• En erken yaza kadar anca oynanabilir haline gelecek gibi duruyor.

• The Imp kullanıcısına yanıt
    Facebook'tan yabancıların yorumlarınıda okuyorum hepsi olumlu yazmış nerdeyse
    Bahsettiğim olay rdr2 yama olayıydı bknz o olaydan sonra yama işleri çok duraksadı

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Facebook'tan yabancıların yorumlarınıda okuyorum hepsi olumlu yazmış nerdeyse
    Dünyada olay oldu, bir ton youtube kanalı, youtube kullanıcısı, reddit kullanıcısı, twitter kullanıcısı oyunu deliler gibi gömdü ama DH'de olumsuz yorum yapılıyor dünya çok olumlu... Oyunu söz verdikleri hale getirmek için çabalamadıklarını siz de biliyorsunuz, işi azıcık bilen adam bile vaat ettiklerini yapmak için oyunun sıfırdan dizayn edilmesi gerektiğini bilir, bunu yapmayacaklarını da tahmin etmesi zor değil. Oyunu beğenebilirsiniz bu kişisel bir şey ama yaptıkları dolandırıcılık ve telafi etmeyecekler, bunu bile bile olumlu yorum mu yapalım?

• quote:

Orijinalden alıntı: melihcskn

Dünyada olay oldu, bir ton youtube kanalı, youtube kullanıcısı, reddit kullanıcısı, twitter kullanıcısı oyunu deliler gibi gömdü ama DH'de olumsuz yorum yapılıyor dünya çok olumlu... Oyunu söz verdikleri hale getirmek için çabalamadıklarını siz de biliyorsunuz, işi azıcık bilen adam bile vaat ettiklerini yapmak için oyunun sıfırdan dizayn edilmesi gerektiğini bilir, bunu yapmayacaklarını da tahmin etmesi zor değil. Oyunu beğenebilirsiniz bu kişisel bir şey ama yaptıkları dolandırıcılık ve telafi etmeyecekler, bunu bile bile olumlu yorum mu yapalım?

Alıntıları Göster

"ama yaptıkları dolandırıcılık ve telafi etmeyecekler"

isteyen herkes para iadesini almadı mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.