Şimdi Ara

Yeni Game of Thrones dizisi House Of The Dragon'dan ilk görüntüler paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Game of Thrones dizisi House Of The Dragon'dan ilk görüntüler paylaşıldı

2010'lu yılların en popüler dizilerinden biri olan Game of Thrones'un bildiğiniz gibi spin-off bir dizisi geliyor. House of The Dragon isimli dizinin çekimleri daha önce de açıklandığı gibi birkaç gün önce başladı.

Ayrıca Bkz.DC'nin yeni filmi The Suicide Squad'dan yeni görseller paylaşıldı

Çekimlerin başlamasının ardından da setten ilk görüntüler paylaşıldı. Paylaşılan görsellerde başarılı oyuncu Matt Smith'i ve Emma D'Arcy'i sahilde konuşurken görüyoruz. İkisinin de alışık olduğumuz Targaryen görüntüsünde olduğunu söyleyebiliriz.

House of the Dragon, isminden de anlayabileceğiniz üzere Targaryen hanedanlığını anlatacak. Game of Thrones'dan 300 yıl öncesinde geçecek ve 10 bölümden oluşacak. 2022 yılında yayınlanması bekleniyor. Diziyi ise daha önce Game of Thrones ve Altered Carbon dizilerinde yönetmenlik yapmış olan Miguel Sapochnik yönetecek. Dizinin senaristi ise Ryan J. Condal olacak.

Dizinin müziklerini başarılı besteci Ramin Djawadi üstlenecek. Oyuncu kadrosunda ise Matt Smith (Daemon Targaryen), Paddy Considine (Viserys Targaryen), Olivia Cooke (Alicent Hightower) ve Emma D'Arcy (Rhaenyra Targaryen) gibi isimler yer alacak. Bahsi geçen görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Efsaneler bitmez, şekil değiştirir dedikleri bu olsa gerek...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

Efsaneler bitmez, şekil değiştirir dedikleri bu olsa gerek...

Daha dizi çıkmadı belki hayalkırıklığı olacak .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 tane resim mi?

• Biz de sarı perukla sahilde bir yürüyüşe çıkalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

Efsaneler bitmez, şekil değiştirir dedikleri bu olsa gerek...

Game of Thrones ve efsane??? Son 15 yılın en büyük hayal kırıklığıdır GoT.

• Final evet ama finale kadar nasil sardığını hepimiz biliyoruz arkadaslar

• Ben bu diziyi beğenmemiştim.

• Bir dizi son sezonda bu kadar mahvedilebilirdi. Yenisi mi? Kalsın
  • got beğenmemiştim umarım bu diziyle aradığımı bulurum.

• Geliyor ensest iliskiler
  • NIGRA kullanıcısına yanıt

İlk 5 sezon efsane sayılabilir. Onların da güzel olmalarının sebebi kitabı çoğu yerde harfi harfine takip etmeleri. Kitaplardan ayrılmaya başlayınca atv dizisi kalitesine düştü.

• The Imp kullanıcısına yanıt
    The Walking Death’i unutma. Pc oyıunlarının bile içine etti.
  • The Imp kullanıcısına yanıt

Abartmayın yahu!

• En azından bu dizinin finali GoT gibi kötü olmaz, GoT, Lotr gibi başladı ama maalesef bitişini anlatmaya gerek yok sanırım.

• GOT son sezona kadar iyiydi. Son sezonda kitap olmadıgı için kafalarına göre senaryo uydurup içine ettiler serinin.

Yeni dizide ise Ateş ve Kan kitabını esas alacakları için sağlam olacaktır. Entrika ve bol savaşın olduğu bir kitaptı özellikle ejderha kapışmasına izleyici doyacaktır.

• Sadece Matt Smith için bile izlenir. Doctor Who ve Crown dizilerinde çok iyi oyunculuğu vardı.

• Atv dizisiymis. Halt etmişsin sen. İzlediğin şeyleri rüyanda bile görmeye senin hayal gücün yetmez.

• kitabı tuğla gibiydi. bazen okurken sıkılmıştım ama her zaman ki gibi kitaplardaki sıkıcı bölümleri filme almayacaklardır diye tahmin ediyorum. Onun dışında got'tan daha iyi olmasını bekliyorum. Ensest eklenmese keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: The Imp

Game of Thrones ve efsane??? Son 15 yılın en büyük hayal kırıklığıdır GoT.

Alıntıları Göster

Son sezona göre yorum yapıyorsun bence . Son sezonu iyi olsaydı en iyiler arasın altın harflerle girerdi . Senaryo , müzik , giyim , makyaj , oyunculuk herşey harika idi .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.