Şimdi Ara

Scarlet Nexus'un Yeni Videosunda Ortamlar Gösteriliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bandai Namco, aksiyon rol yapma oyunu Scarlet Nexus için kısa bir video paylaştı. Oyunda ziyaret edeceğimiz bazı mekanlar gösteriliyor.

Scarlet Nexus 25 Haziran'da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. PlayStation Store'da 499,00 TL, Xbox Store'da 299,00 TL ve Steam'de 249,00 TL fiyattan ön siparişte.

Videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• PlayStation Store'da 499,00 TL, Xbox Store'da 299,00
    10-20 lira fark anlarımda 200 tl fark nedir abi nasıl bir açıklama yapılabilir buna anlamak güç

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • PlayStation’un elit kullanıcılarına elit fiyatlar.
  • PSboylar gelir birazdan.

• quote:

Orjinalden alıntı: gamer-x

PlayStation Store'da 499,00 TL, Xbox Store'da 299,00
    10-20 lira fark anlarımda 200 tl fark nedir abi nasıl bir açıklama yapılabilir buna anlamak güç

Emin değilim ama tahminim şöyle: Microsoft dolar kuru, Sony euro kuru üzerinden fiyatlandırıyor. Yanılıyorsam birisi, "ne alaka?" desin, ve doğrusunu söylesin bende bileyim. :D

• Ps ciler hala nesini savunacak konsolların akıl sır ermez. Ulan kazıklanıyosunuz bariz göz göre.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gamer-x

PlayStation Store'da 499,00 TL, Xbox Store'da 299,00

TR PSN farkı işte hocam.. En net açıklama bu :)
  • Sadece PS fiyatı olarak değil xbox ve pc fiyatı da bu oyun için yüksek. Şu oyuna baksanıza japon çizgi filmi gibi.
  • Ben aldım Steam'den .. çıksın bekliyorum.

• cikar cikmaz gamepassa gelecek diye biliyorum ben bunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bandai namco'nun code vein diye bir oyunu vardı. Aynı ona benziyor. Sanırım bandai elindeki code vein assetleri boşa gitmesin diye bu oyunda kullanmış.
  • PSN 499₺

• 500 Lira şu oyuna..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayguncifci

Ps ciler hala nesini savunacak konsolların akıl sır ermez. Ulan kazıklanıyosunuz bariz göz göre.

Ceplerine atıyorlardır üç beş birşey. Bu kadar rezilliğe kuru kuruya savunamazlar Scarlet Nexus'un Yeni Videosunda Ortamlar Gösteriliyor  Adamların forumdaki işi algı oyunları, reklamlar vs.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.