Şimdi Ara

Huawei Band 6 Türkiye’de satışta: İşte özellikleri ve fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei Band 6 Türkiye’de satışta: İşte özellikleri ve fiyatı

Huawei’in akıllı bileklik ailesinin en yeni üyesi Huawei Band 6, 549 TL’lik fiyatı ile Türkiye’de ön siparişe açıldı. Ön siparişle depozito ödeyen müşterilere 50 TL indirim yapılacak. Ayrıca Freebuds 4i’de geçerli 70 TL indirim kodu hediye ediliyor. 8 Mayıs'tan sonra sevkiyatın başlaması planlanıyor.

Piyasadaki tüm akıllı bileklik modelleri uygun fiyatıyla hayatımıza girse de yeni modellerin tanıtılmasıyla birlikte fiyatlar giderek artmaya başladı. Huawei Band 6 modeli de yüksek fiyatlı akıllı bileklikler arasına giriyor. Fiyatı neredeyse Huawei Watch Fit’i yakalamış durumda.

Huawei Band 6 özellikleri

Huawei Band 6, Huawei Band 4 Pro’nun devamı olarak üretildi. Muhtemelen Xiaomi Mi Band ile rakamları eşitlemek için Huawei Band 5 ismi yerine doğrudan Huawei Band 6’ya geçildi. Huawei Band 6, 1,47 inç büyüklüğünde AMOLED ekran ile geliyor. Ekran önceki modele göre hem uzadı hem de genişledi. Böylece saat üzerinden daha fazla bilgi görüntülenebiliyor. Ekran çerçeveleri ince tutulduğu için daha şık ve daha kullanışlı bir ekran ortaya çıkmış.

Ekrandaki büyümeye rağmen pil ömrü korunmuş. Kalp atış hızı ve uyku izleme özellikleri açıkken tam şarjla normal kullanımda 14 gün, yoğun kullanımda 10 gün pil ömrü sunuyor. Hızlı şarj özelliği eklenmiş. 5 dakikalık şarj ile 2 günlük kullanım sunuyor.

Ayrıca Bkz.Android 12'de bildirimlerin tasarımı değişecek

Huawei Band 6’nın sağlık takibi yapan özelliklerine baktığımızda SpO2 kandaki oksijen ölçümü, TruSeen 4.0 kalp atış hızı takibi, uyku, stres ve adet döngüsü izleme özellikleri bulunduğunu görüyoruz.

Egzersiz takibi için 96 farklı egzersiz modu arasından seçim yapılabiliyor. Ölçümleriniz seçtiğiniz egzersiz türüne göre optimize ediliyor. Apple Watch modellerinde bulunan egzersiz halkalarının bir benzeri Band 6’ya eklenmiş. Egzersiz halkalarını doldurmaya çalışarak egzersiz hedeflerinizi tamamlamayı başarabilirsiniz.

Saatin arayüzü Huawei Watch Face Store’dan indirilen arayüzlerle değiştirilebiliyor. İndirilebilir arayüz sayısı zamanla artacaktır.

Huawei Band 6’yı kullanarak telefonunuza gelen bildirimleri görüntüleyebilir, hava durumuna bakabilir, Android telefonlarda müziği oynatabilir, kamera deklanşörüne basabilir ve egzersiz verilerinizi telefonunuza aktarabilirsiniz. Saat 18 gram ağırlığa ve 5 ATM su geçirmezlik derecesine sahip. Siyah, turuncu ve pembe olarak üç farklı renk seçeneği sunuluyor.

• Huawei Watch fit mi? Yoksa Huawei band 6 mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mi Band 6 almak için bir sebep yok şuanki fiyattan

• Saat - bileklik arası bir ürün olmuş. Bileklik olarak fiyatı yüksek.

• Güzel tasarım olmuş saatin kabalığı yok bilekliğin çirkinliği ve işe yaramazlığı yok ortası alınır
  • bu tür ürünleri alıp daha sora evlerinin teknolojik çöplüğe döndüğünden şikayet edenler derneği kurulmuş geçen gün ...

• Tasarım olarak Huawei Watch Fit' in aynısı olmuş hiçbir fark göremedim onun da fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 699 TL olması lazım (Hepsiburada)

• mi band 450 bu 550 tl ikisi arasında bu saati alırım..

• 3Rayy kullanıcısına yanıt
    Bende mi band 6 almayı düşünüyordum. Ne üstünlüğü var bu saatin?

• Hemen hemen her özelliği aynı ancak ekran büyük olması cezbediyor bence mi band serisi çok küçük o yüzden hiçbir modelini almadım

• Watch fit ekran olarak daha büyük ve gps var. Onun için watch fit aldım. Band 6 için bence yüksek bir fiyatlama yaptılar. Kısa sürede 400 bandına inmesini bekliyorum.

• Bu watch fitin değil honor band 6nın aynısı
  • Aynı ürüne 10uncu haber. Kusmalık bir hal alıyor DH...

• Siyahı 549 lira sadece

• caglar103 C kullanıcısına yanıt
    Watch fit. Çünkü kulvarlari farklı biri akıllı saat diğeri band.

• celeroni kullanıcısına yanıt
    Malesef haklısın, aldığın bir şey eskitmene müsade etmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_clk -- 27 Nisan 2021; 01:25:30 >
  • Hic akıllı saat bileklik falan kullanmadım, bunun avantajı nedir beyler parasına değer mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WSniper10 W kullanıcısına yanıt

Ben kullanıyorum uzundur. Alarm, telefon bildirimleri, yüzme, uyku ve saat düzeni için ideal. Telefonlar büyüdü artık. Sürekli yanında taşıyamıyorsun. Bazen masada bazen de yatakta oluyor. Telefon ya da önemli bildirim gelince nazikçe titriyor. Uyandırması da öyle. Spor ve sağlığa meraklıysanız da düzenli uyku analizi ve yüzmede kaç metre yüzdünüz gibi verileri de gösteriyor. Kesinlikle olması gereken bir ürün değil ama pratikleri de oldukça çok. Yalnız dışarı çıkarken klasik saatlerimi takıyorum. Bunu daha çok evde ve sporda kullanıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.