Şimdi Ara

Logitech MX Anywhere 3 - İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu videomuzda sizlerle birlikte Logitech'in MX Anywhere 3 model isimli faresinin, yapısına, teknik özelliklerine, sahip olduğu yazılımsal desteklere ve performansına yakından bakıyoruz.

• Bende diyorum fiyatından meden bahsetmedi

900 tl cik miş

Şaka gibi...

• Anywhere serisinin isminde de yer alan ve diğer ürünlerden asıl ayrıştığı noktadan bahsetmemişsiniz. Bu serinin ürünleri hemen her yüzeyde sorunsuz bir biçimde çalışabilme özelliğine sahip. Üzerinde cam olan masalarda dahi eski modelinin çalıştığına şahit olmuştum. Ayrıca çok üst seviye malzeme kalitesine sahip bir model.

• p1azma P kullanıcısına yanıt
    bu tarz videolar çok pahalı almayın veya cok ucuz alın demek için değil. genel olarak cok merak edilen sorulan bir model. almak isteyp de deneyim merak edenler için güzel bir inceleme olmuş.

• Logitech Anywhere 3 ürününün bu videoda anlatılan neredeyse tüm özelliklerine erişmek mümkün. İnceleme videolarının amacı özellik listelemek değil, deneyimli bir kişinin ürün hakkındaki tecrübelerini, muadil ürünlere nazaran incelenen ürünün eksi ve artı yönlerinin aktarılmasıdır. Bu video malesef bu amaca hizmet etmiyor; inceleme değil ürün tanıtım videosuna dönüşmüş. Esasen bu ürünün çok daha ucuz mouselara nazaran yüksek fiyatını hakedip etmediğini ortaya koymanız daha iyi olurdu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.