Şimdi Ara

Galaxy A32 raflardaki yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung Galaxy A serisinin ilk 90Hz tazeleme hızına sahip akıllı telefonu ünvanını alan Galaxy A32 nihayet ülkemizde de satışa başladı. Akıllı telefon modeli şu an için tek bir konfigürasyonla geliyor.

Galaxy A32 özellikleri ve fiyatı

Samsung Galaxy A32 akıllı telefon modelinde 6.4 inçlik 1080x2400 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED ekran kullanılıyor. Gorilla Glass 5 ile korunan ekrana parmak izi okuyucusu da entegre edilmiş.  

Ayrıca Bkz.Westworld yaratıcılarından gelen Amazon'un yeni bilim kurgu dizisinin kadrosu belli oldu

2 adet Cortex-A75 çekirdeği ve 6 adet Cortex-A55 çekirdeğinden oluşan Helio G80 yonga setinin güç verdiği modelde 4GB RAM/64GB depolama seçeneği satışa sunulmuş. 5000mAh kapasiteli batarya 15W hızlı şarj ile destekleniyor.

Arka kısımda 64MP çözünürlüğünde ana sensör, 8MP çözünürlüğünde ultra geniş sensör, 5MP çözünürlüğünde derinlik ve makro sensörlere yer verilmiş. Ön kamera ise 20 MP çözünürlüğünde. Galaxy A32 modeli 3599TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

• 2-3 ay sonra 2800'e kadar yolu var

• fiyat çok pahalı ederi 2600 civarı

• mediatek ne kadar güzel işlemci çıkarırsa çıkarsın asla almam pili su gibi içiyor 100-200 fark verip snap dragon'lu bir cihaz almak çok daha mantıklı

• özlemişim kameraların bi ada etrafında değilde ayrık olduğu tasarımları

• ederi 2.300

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu fiyata olmaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Koyduğunuz fotoğraftaki yazılar okunmuyor. 50-100kb fotoğraf mı kaldı?

• bu özelliklerle
    anca 2000 - 2500 arasını anca hak ediyo
    daha fazlasını ödemek akılsızlıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 24 Nisan 2021; 7:20:13 >
  • Yav beyler neyini beğenmediniz yine. Her çıkan üründe bir şey buluyorsunuz. Başka ürünleri eleştirirken İps öğk diyonuz super amoled var, kameralar iyk diyonuz 64+8+5, 20, ekran hd yuh diyonuz 1080x2400, bu telefona 3000mah olur mu diyonuz 5000mah, ekran kırılır diyonuz gorilla glass 5, bu ne len bu fiyata 60hz olmaz diyonuz 90hz.

Ben anlamadım ki siz ne istiyosunuz her çıkan ürüne bir kulp buluyorsunuz :) İşlemcinin g80 olması dışında bir eksiğini görmedim ben. Fiyat olarak da m31s ve a51 seviyesinde olmalı o da 3100 falan oluyor.

• Hocam çok doğru yazmışsınız gerçekten. Bu pandemi döneminde daha berbat cihazlar bekliyordum ben yine iyi cihazlar çıktı. Fiyatlar da genel olarak çok yüksek değil. Yalnız bu A32 3100 liradan çıksa iyi olurdu. Xiaomi'yi ezip geçerdi en azından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranı IPS yaparsan daha iyi işlemcili Realme 7 var, Hz'den vazgeçersen Realme 8 var hepsi olsun dersen Realme 8 Pro var, Note 10 Pro var. Var yani daha iyisi daha uyguna. 4/64 bir telefona 2900 TL yeterli 6/128'i için 3100 yeterli. 4 GB RAM ve G80 ile 90 Hz'i verimli kullanamayacaksın. Gözünü boyamasınlar.

• Bu fiyata şaka gibi cihaz olmuş. 300-400 daha koy a52 al..

• Adamlarda ne çok model var

• Resmen alınmaması için çikartmışlar. 6gb ram 128gb ve 6000mah lı m31s varken 3000 e bunu kim neden alır ki ?

• Katılıyorum. 9611 g80'den bir tık daha iyi bir SoC.

Hele bu paraya bu cihaz hiç alınmaz.

• Hele 2 yıl güncelleme verilecekse hiç değmez çünkü A52'ye 4 yıl güncelleme verilecekmiş. Eğer öyleyse A52 almak bile daha mantıklı olur.

• O fiyatta ben gidip A71 alırım. daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helio g80 yerine g95 kullansaymış daha iyi olurmuş

• Şuan piyasa çok kötü herşey sapasarmış durumda.

Daha ucuz olmalı.

Mi Samsungu bitirmek üzere.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.