Şimdi Ara

iPhone 13 nasıl olacak ? | Mobilite Yeni Bölüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Donanım Haber'in ikonik programlarından Mobilite uzun bir aradan sonra tekrar karşınızda. Erdi Özüağ ve Burak Şolt'un yorumlarıyla mobil dünyada öne çıkan ürün, gelişme ve teknolojilerin yorumlanacağı programın ilk bölümünde;

- iPhone 13 hakkında bilinenler, beklentiler ve yorumlarımız

- Xiaomi'nin kamera canavarı amiral gemisi Mi 11 Ultra ve düşüncelerimiz

- Bunu da gördük dedirten çift fanlı oyun telefonu ve oyun temalı telefonlara genel bakışımız

Ayrıca satır aralarında;

OnePlus 9 Pro, Sony Xperia 1 Mark III ve bazı başka değerlendirmeler, kıyaslamalar. 

Yeni sezon ilk bölüm pandemi koşullarında ekranlara gelirken, yorum/öneri/eleştrilerinizi ihmal etmeyin lütfen. 

Şimdiden iyi seyirler. 

• Video arka planı hareketli yaptığınız için video izlenmiyor. Öneri / eleştiri bildirin dediğiniz bildiriyorum Erdi bey. Bundan sonrakileri sabit ekran yaparsanız daha rahat izlenir.

• mesut çevik kendi kanalı kurduğundan beri DH ile pek ilgilenmez oldu. erdi de giderse bu site benim için biter.

• Erdi ve Burak 2 samimi, kaliteli insanlar. Mobilitenin kalitesi arttı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipon için mobilite yeniden dirildi

• Videoyu tam ekran çekmeye paranız mı yetmedi bu ne böyle.

• dönüşünüze mutlu oldum..devamını bekliyoruz

• iPhone 13 Nasıl Olacak? (Türkiye Fiyatı Ne Olacak ve Ne Zaman Çıkacak?)

https://ay.link/RL4

• Midem bulandı arkadaki hareketten, izleyemedim.

• iyi geldi bu program akşam akşam bi çay alalım başlayalım teşekkürler erdi kral burakta ilk günden sonra sürekli üstüne koydu

• Çok sevdiğim ve bilgi&profesyönellik yönünden her kanaldan sürekli takip ettiğim 2 editör ile beraber olduktan sonra böyle bir samimiyeti ve kaliteyi kaçırmam imkansız . Mobilite nihayet assolistlerine kavuştu. Büyük bir keyifle takibe devam inşallah.

• Xiaomi LG nin yaşadıgını yaşayabilir. Fiyat 1.kriter benim için. Ayrıca donanım konusundaki ilerlemesini yazılım konusunda da yapması lazım. Telefon içinde uygulama bile arayamıyorsun, rehbere girmeden uygulama ve kişi araması olmalı. Mesaj ve telefon etme uygulaması Google ve kullanışsız, Dosya uygulamasıda kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Erdi ve Burak 2 samimi, kaliteli insanlar. Mobilitenin kalitesi arttı.

• yine başladı nasıl olacak bölümleri. daha benzersiz içerik üretmenizi rica ederim.

• Arkaplan biraz dikkat dağıtıyor :(

• İyi hoştur ama alamayacağız be aga artan kur ve vergi ile belki hediye gelir kullanırız 🙂.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.