Şimdi Ara

Google, sıfır ve ikinci el araç ilanları göstermeye başlayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google, sıfır ve ikinci el araç ilanları göstermeye başlayacak

Google, sahibinden.com gibi araç alım satım platformlarına alternatif olacak yeni araç listeleme hizmeti için kolları sıvamış durumda. Öyle ki arama devinin araç ilanlarıyla ilgili test yayınından ilk görüntü geldi bile.

Ayrıca Bkz.Makyajlı 2021 Volkswagen Polo, yenilenen tasarımı ve teknolojileriyle karşınızda

Test yayınları başladı

Araç listeleme hizmetiyle kullanıcılar ikinci el ya da sıfır otomobil ilanlarını Google üzerinden görüntüleyebilecek. Ayrıca marka, kullanım durumu ve ilan konumu gibi filtreleme seçenekleri de kullanıcıya sunulacak.

Şimdilik sınırlı sayıda kullanıcıyla test edilen araç listeleme hizmetinin ne zaman ve hangi bölgelerde kullanıma sunulacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

• Rekabet Kurumu, Sahibinden'in önünü kesmemek için Google'a yüklü ceza keser. Türkiye'ye geleceğini sanmıyorum.

• theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Sahibinden’in tekel durumu ne olacak peki ?
  • Arama motoru olarak istifade edinebilen bir sürü alternatifi varken internet şeytanı Google'ı kullanmaya devam etmek mi
  • Tutacağını hiç sanmıyorum. Bizim milletimiz alışkanlığından kolay kolay vazgeçmez.

• Facebook özellikle düşük fiyatlı araçlarda baya talep görmeye başladı, google da zaman içinde talep görecektir. Sahibinden arabam.com ile rahat rekabet ediyor, zamanında alışkanlığı kazandırmış fakat bu kadar büyük oyuncularla o kadar rahat başa çıkamaz.

• Google'nin internette el atmadığı sektör kalmadı...

Her şeyi reklam üzerine kurguladıkları için,bu otomobil alım satım işlerinde de gelecek gördüler ki bu sektörde bizde varız diyorlar.

• Google sanki tek ülkemizde hizmet veriyor yabancı ülkelerde tutmaması için bir sebep yok. 1 numara bile olmasa elbet hit alıcaktır

• El atmadığı yer kalmadı bunlarında

• bütün pazar yeri sitelerini patlatır inş
    öyle oturduğu yerden para kazananları
    özellikle şu pandemi sürecinde uyuz oluyorum.

• Güzel hatta doodle’ da bazı efsane modellerin doğum gününü de kutlasın bari, mesela 15 mayıs 1974 Golf’ün doğum yıldönümü.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.