Şimdi Ara

iPhone 13 mini'nin ilk canlı fotoğrafı ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62
Cevap
0
Favori
7.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 13 mini'nin ilk canlı fotoğrafı ortaya çıktı

Eylül ayında Apple yeni nesil akıllı telefonları tanıtacak. iPhone 12s veya iPhone 13 olarak adlandırılması beklenen cihazlarla ilgili haberler de gelmeye devam ediyor. Son sızıntı ise iPhone 13 mini ile ilgili.

Ayrıca Bkz.Twitter, Android ve iOS'ta artık görüntüleri 4K yüklemeye izin veriyor

Önceki sızıntılarla örtüşüyor

Yayınlanan görüntü, iPhone 13 mini'nin mavi renkte bir modelini gösteriyor ve cihazın yakın zamanda yayınlanan CAD taslaklarıyla da örtüşüyor diyebiliriz. Kamera modülü, iPhone 12 mini ile aynı kare konfigürasyona sahip  ancak iPhone 13 mini'deki lensler dikey değil çapraz. Ek olarak, modülün tamamı daha büyük lensleri barındıracak şekilde yeniden tasarlanmış ve genel olarak, iPhone 13 mini, iPhone 12 mini'den biraz daha kalın görünüyor.

iPhone 13 mini'nin ilk canlı fotoğrafı ortaya çıktı

İlk başta, Apple'ın düşük talep nedeniyle iPhone'un mini versiyonunun üretimini durduracağı hakkında çok fazla söylenti yayıldı, ancak en son sızıntılara bakılırsa, mini model hala iPhone modellerinde mevcut olacak. Görseldeki iPhone 13 mini modelinin, sadece bir prototip olduğunu unutmamak gerekiyor. Zira süreç sonunda piyasaya sürülecek olan nihai modelle arasında farklar olması muhtemel.

Kaynak:https://www.ithome.com/0/547/606.htm

• Sırf şekilci tüketicilerini memnun etmek ve mini olduğu belli etmek için kameraları çapraz yapmışlar ancak iğrenç duruyor. Umarım fake’tir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asimetrik tasarımı beğenen var mı?

• E geçen hafta 13 mini olmayacak deniyordu. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu :D

• Güzel gözüküyor.

• Ben aynı mavi rengin kullanılacağından şüpheliyim şahsen.

• Sonunda heralde batarya kapasitesini arttirmislar, bu modelde magsafe koymasalr biraz daha yer kazanirlar aslinda batarya kisminda.
  • Kameranin yerlesiminden once centik ve pil olayini halletselermis, artik 14’e nasipse..
  • baydı la artık apple son 3-4 yıldır aynı telefonları piyasaya verip duruyor artık değişim şart
    apple fanboyları uzak dursun benden

bunu paylaşmam gerekiyordu

• İphone 13 mini çıkmıyordu diye hatırlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıda yazıldığı gibi ben de Apple'ın birebir aynı renkleri tekrar kullanacağını düşünmüyorum.

Eğer gerçekse de yeni telefon sızıntıları biraz bekleseydi keşke, daha 12 Pro'yu geçen hafta aldım.iPhone 13 mini'nin ilk canlı fotoğrafı ortaya çıktı 

• lightning yerine type-c portuyla gelmeyecekse bir artı veremez sanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 mini 4 saat kullanım süresi veriyordu sanırım. Geliştirerek 3 saat yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RamseyBolton -- 22 Nisan 2021; 18:21:10 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kötü durmuş
  • fena değil

• Hiç YouTube’da batarya testleri izlemedigin o kadar belli ki.
  • Ne telefonmus arkadaş renk degişimi bile para ediyo alın istediginz renk kılıf kullanın işte :)

• shade_boi S kullanıcısına yanıt
    "iPhone 12 mini, bünyesindeki daha küçük bataryayla Marques Brownlee'nin sözlerine göre yoğun bir kullanımda günü çıkarmanızı sağlayamıyor. Telefon, yoğun kullanımda 4 saatlik ekran süresi sunuyor."

Batarya testi izlememe gerek var mı?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.