Şimdi Ara

Yeni nesil Apple TV 4K tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni nesil Apple TV 4K tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Apple bugün dijital ortamda düzenlediği bahar etkinliği kapsamında Apple TV 4K'nın yenilenmiş versiyonunu duyurdu. Cupertinolu şirketin yeni set üstü kutusu A12 Bionic işlemci ve geliştirilmiş HDR video performansı ile karşımıza çıkıyor. Cihaz, HDR görüntüleri daha yüksek kare hızında oynatabilecek.

Ayrıca Bkz.Kayıp eşya bulucu Apple AirTag tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Kullanıcılar artık iPhone'ları aracılığıyla görüntünün renk dengesini ayarlayabilecekler. Yeni nesil Apple TV 4K ile birlikte uzaktan kumanda da yenilendi. Tamamen metal gövdeye sahip Apple TV Remote, eski iPod'lardaki Click Wheel'i anımsatan halka şeklinde dokunmatik yüzeyiyle dikkat çekiyor.

Türkiye fiyatı da belli oldu

Önceki Apple TV 4K, dört yıl boyunca Apple'ın amiral gemisi set üstü kutusu olarak kaldı. Cihaz 4K video akışı, HDR, Dolby Vision ve Dolby Atmos desteği sunsa da oyuncular için önem arz edebilecek 120 Hz tazeleme oranını desteklemiyordu. Eski Apple TV 4K'nın çok iyi bir uzaktan kumandasının olmadığını da kabul etmek gerekir. Neyse ki, Apple yeni modelde tüm bu eksiklikleri ele aldı.

Yeni Apple TV 4K'nın Türkiye fiyatı da açıklandı. Cihazın 32 GB depolama alanına sahip versiyonu 2.099 TL, 64 GB'lık modeli ise 2.299 TL fiyatla tüketicilere sunulacak. Set üstü kutu, Mayıs ayının ortasında satışa çıkacak. Siparişler ise 30 Nisan itibariyle başlıyor.

• Hala mı 32 gb ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabjk -- 20 Nisan 2021; 21:0:28 >
  • Shut up and take my money.

• 128 ve 256 gb bekliyordum bu nedir abi ayrıca a12 nedir yav a14X koyar insan ayıp yav

• Neden almam gerektiğini çıktığı günden beri anlamadığım tek apple ürünü olabilir

• Çok ciddi bir hayal kırıklığı Apple Arcade gibi bir servisi var ama kendine özel oyun kontrolcüsü yok.
  • Bu Apple tv’de 32 GB olması ciddi sorun yaratır mı? Sonuçta Apple TV için olan uygulamaların sayısı sınırlı
  • Ses sistemi bağlanılmıyormu buna film izlerken ?
  • 200$=2299? ne güzel valla. Hala Amerika’dan Almanya’dan Türkiye’ye akın akın beyin göçü var deniliyor garip bir ülkedeyiz

• Murat.Ak M kullanıcısına yanıt
    Anlayabilecek kapasitede olmayan varlıklarla yaşamaya çalışıyoruz
  • Geçen seneden beri bekliyordum önceki modele gerek yok 4K ıcın diye geçmemiştim ama bu yine pek yenilik ile gelmedi sanki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne ki 2.300 tl bir media oynatıcı mı olur. Bunu alabilecek insanın zaten evinde son model bir android veya smart TV'si vardır ayrıca buna ne gerek görür merak ettim?

• Yapaydın bunada m1 işlemci bari birşeye benzerdi boşu boşuna çıkarılmış bir ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Bu ne ki 2.300 tl bir media oynatıcı mı olur. Bunu alabilecek insanın zaten evinde son model bir android veya smart TV'si vardır ayrıca buna ne gerek görür merak ettim?

Hue Gradient lightstrip aldım fakat Sony 55XE9005 televizyona yüklenen programla sadece YouTube videolarında sync oluyor. Netflix vs olmuyor. YouTube videoları 4k ise oda görüntüde takılma yapıyor bir anlamı kalmıyor. uzun süredir yenilenmiş Apple TV çıkmasını bekliyordum ve yine ileride yenilenmiş hue sync box almayı düşünüyorum. gradient lightstrip + 3 adet hue play bar tv altına + Apple TV 4K 64gb + hue sync box yapılan ve yapılacak olan masrafı düşününce neredeyse en dolusundan bir Philips ambilight tv alınabilir. İçimde elimi verdim, kolumu kaptırıyorum gibi bir his varYeni nesil Apple TV 4K tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı 

• _Discovery_ kullanıcısına yanıt

Bence siz bayağı kaptırmışsınız. Aranan kaz bulundu diye ilan versek yeridir :))

• 30unda Apple'dan mı sipariş vermek gerekir yoksa diğer sitelerde kısa sürede daha düşük fiyata satışa sunulur mu?

• monacomen kullanıcısına yanıt

Hocam, bendeki aletler bu adamda yokmuşturYeni nesil Apple TV 4K tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı  öyle söyliim.Yeni nesil Apple TV 4K tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.