Şimdi Ara

Tahriş etmeyen tıraş makinesi “Philips S5070/06 incelemesi“

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu videoda Philips S5070/06 tıraş makinesini inceliyoruz. Tasarımı ve tıraş başlığını değerlendiriyor, ıslak ve kuru tıraş yapılan ComforCut bıçaklarını 3-4 günlük sakal ile canlı canlı test ediyoruz.

Philips S5070/06'in güncel fiyatını görmek ve satın almak için; Philips S5070/06 tıraş makinesi

• Tamam incelemişiniz teşekkürler üründe güzel duruyor, ama bu tarz aletlerin uzmanı tarafından incelenip bize daha sağlıklı bilgi verilmesini tercih ederim. nasıl siz pc donanımı inceleyince güveniyorsak öyle olmalı. şimdi gidip traktörde inceleyebilirsiniz babanız biner kullanır iyi bir alet diyebilir. ama konunun uzmanı kadar detay veremezsiniz. bari reklam incelemesi felan yazın
  • Tamam incelemişiniz teşekkürler üründe güzel duruyor, ama bu tarz aletlerin uzmanı tarafından incelenip bize daha sağlıklı bilgi verilmesini tercih ederim. nasıl siz pc donanımı inceleyince güveniyorsak öyle olmalı. şimdi gidip traktörde inceleyebilirsiniz babanız biner kullanır iyi bir alet diyebilir. ama konunun uzmanı kadar detay veremezsiniz. bari reklam incelemesi felan yazın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreXXX -- 17 Nisan 2021; 23:49:58 >
  • Mach <3

• Sakalım sert ve çok çabuk uzayan biriyim.Traş makinesi nerdeyse 15 seneden fazladır kullanıyorum. Yedek bıcakları makinelerin neredeyse fiyatı kadar olduğundan çok marka model kullandım ve 7-8 makine değiştirdim. Bilindik markaları ürünlerini kullanmaya çalıştım. Tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim ki bilindik markaların pahalı ve ucuz modelleri arasında afaki bi fark görmüş hissetmiş değilim.

• ne yapsın berberler odası konfederasyonundan kıdemli berber mi getirip inceletsinler traş makinesi işte tahriş etmiyor araba mı alıyorsunuz ,kullanıcı yorumlarını okuyacaksınız bu tür ürünlerde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 19 Nisan 2021; 19:42:58 >
  • Bunlar at kullan makinelerdir.Philips'in özellikle bu modeli 1 ay sonra şarj tutmaz ve bıçakları kesmez oluyor.Eski Philips kalitesi yok artık.
    Ayrıca Burak Şolt RGB si olmayan bi ürünü incelemezdi hiç.Bari RGB takıp inceleseydi gelenek bozulmazdı :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 20 Nisan 2021; 00:44:42 >
  • Bilginiz olsun yeni bir ürün değil 5-6 sene önce aldığım ve hala kullandığım bir makinadır, kesinlikle kimseye tavsiye etmem özellikle sinekkaydı başlığı insanın canını yakıyor ilk aldığımda 2-3 kere kullandım, tıraş başlığı da kalitesiz su altında veya kuru korkarak tıraş oluyorsunuz bir anda kılınıza yapışıp çekebiliyor.

• Bu tarz makinaların boyun bölgesini tahriş etmemesi mümkün değil. Kullanmadığım makina kalmadı, hepsi aynı. Gillette Fusion Proglide Power tek geçerim.

• bir aydır migrostan aldığım black stone 3d traş makinesini kullanıyorum.philips,panasonic ile kıyaslayacak olursam 3/1 fiyatına daha kaliteli bir makine çekme koparma yapmadan traş oluyorum.5 dakikada bitiyor.çift bıçaklı makine ve şarjı çok iyi gidiyor.

Tahriş etmeyen tıraş makinesi “Philips S5070/06 incelemesi“
  • Yorumlara bakarsak kafamız karışıyor ama videoya bakarsak öyle görünmüyor.Açıkçası beğendim ama fiyatı biraz pahalı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quard -- 14 Mayıs 2021; 19:43:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faniseyler

Sakalım sert ve çok çabuk uzayan biriyim.Traş makinesi nerdeyse 15 seneden fazladır kullanıyorum. Yedek bıcakları makinelerin neredeyse fiyatı kadar olduğundan çok marka model kullandım ve 7-8 makine değiştirdim. Bilindik markaları ürünlerini kullanmaya çalıştım. Tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim ki bilindik markaların pahalı ve ucuz modelleri arasında afaki bi fark görmüş hissetmiş değilim.

Sakalın sert ve ileri düzey yoğun olsaydı, tıra$ makinesi kullanamazdın.. bir sekilde, kullanabildigini düsünürsek de, tıras bittikten sonra, suratın freddy krueger'a benzerdi..

mesela ben sakalsız imaj sahibiyken 1 kez kullandıgım jileti ikinci kez kullanamıyordum.. tıra$ makinesini düsünemiyorum bile..

ha belki teknoloji ilerledi falan tırı vırı diyeceksin ama ben de gülüp gececegim.. Tahriş etmeyen tıraş makinesi “Philips S5070/06 incelemesi“ 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 19 Mayıs 2021; 19:16:8 >

• Tahriş etmeyen tıraş makinesi “Philips S5070/06 incelemesi“ 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.