Şimdi Ara

Yarış simülasyonu oyunu F1 2021 duyuruldu, Türkiye fiyatı belli oldu: 500 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarış simülasyonu oyunu F1 2021 duyuruldu, Türkiye fiyatı belli oldu: 500 TL

Yayıncılığını Electronic Arts'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Codemasters'ın yaptığı popüler yarış oyunu serisi F1'in yeni oyunu F1 2021 duyuruldu.

Ayrıca Bkz.PlayStation özel oyunu Days Gone'ın PC için çıkış tarihi açıklandı; Türkiye fiyatı belli oldu

Geçtiğimiz saatlerde duyurulan oyunun ayrıca çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı da belli oldu. F1 2021, 16 Temmuz 2021'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak. F1 2021'in Steam'deki standart sürümü 419,99 TL, Deluxe Edition'ı ise 529,99 TL. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Oyunun konsollardaki fiyatı ise 499,98 TL. Oyunun PlayStation Mağazası'ndaki sayfasına buradan, Xbox mağazasına da buradan ulaşabilirsiniz. Deluxe Edition'ları ise 579,98 TL.

Oyunun geliştiricisi Codemasters'ı geçtiğimiz aylarda Electronic Arts 1.2 milyar dolara satın almıştı. Oyunun tanıtım yazısını ve duyuru fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

2021 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™'in resmi oyunu olan F1® 2021'de her hikayenin bir başlangıcı var. F1® 2021'in sunduğu heyecan verici hikaye deneyimi ""Braking Point"" ve iki oyunculu Kariyer gibi yeni çarpıcı özelliklerin tadını çıkar. ""Gerçek Sezon Başlangıcı"" ile grid'e daha da yaklaş. Bu sene onuncu yılını dolduran popüler "Ekibim" Kariyer modunda ekibini zirveye taşı veya bölünmüş ekranda ve çok oyunculu modda rakiplerinle başa baş mücadele et. Dünyanın en büyük yarış gösterisinin heyecanına ortak ol ve 2021 sezonundaki yirmi kahraman sürücü ve unutulmaz on ekipten oluşan gerçek kadroyla yarışa katıl:

• "Braking Point" – Heyecan verici yeni hikaye deneyimi

• Yeni oyun modları: İki oyunculu Kariyer ve ""Gerçek Sezon Başlangıcı""

• Popüler ""Ekibim"" modu, bölünmüş ekran ve çok oyunculu mod

2021 FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™ RESMİ OYUNU

• "Braking Point" – Heyecan verici yeni hikaye deneyimi.

• Yeni oyun modları: İki oyunculu Kariyer ve ""Gerçek Sezon Başlangıcı"".

• Ekibim modu - Kendi sürücünü oluştur, sponsorunu ve motor tedarikçini seç, bir ekip arkadaşı bul ve grid'deki 11. ekip olarak yarış.

• Artık ""Odak"" değerini de içeren Kapsamlı Sürücü İstatistikleri ve ekip için büyük önem taşıyan Departman Etkinlikleri.

• İki oyunculu mod ile bölünmüş ekranda yarış imkanı.

• Rekabetin dozunu düşürmek isteyenlere rahat yarış seçenekleri, daha çok kontrol isteyen deneyimli oyunculara ise yeni Uzman seçenekleri.

• Bu sene 10. yılını dolduran popüler Kariyer Modu güncellenmiş Ar-Ge ve Alıştırma Programları ile yeni Hızlı Alıştırma seçeneğini sunuyor.

• En iyi F1® eğitim alanı olan Formula 2™ de burada: Kısa, orta veya tam sezon seçenekleri ve 2020 / 2021 sezon içeriği bulunuyor*.

• E-spor - Çevrimiçi eleme etkinliklerini ve son haberleri bulabileceğin, hatta F1® Esports Challenger ve Pro Series yarışlarını izleyebileceğin oyun içi alan seni bekliyor.

• Daha fazla yarış seçeneği: Zamana Karşı Yarış, Daha Kısa sezon seçenekleri, Grand Prix™ Modu. Kaydedilebilir otomatik önemli anlar ve (yalnızca PC'de) tam tekrarlar] ile zaferini yeniden yaşa.

• Çok Oyunculu Modda çevrimiçi yarış: Sosyal ve Dereceli yarışlar, yeni Hızlı Katıl formatı, Ligler, kişiselleştirilebilir görünümler ve Haftalık Etkinlikler.

Kaynak:https://www.gematsu.com/2021/04/f1-2021-announced-for-ps5-xbox-series-ps4-xbox-one-and-pc

• EA etkisi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • EA effect

• EA farkını göstermiş yine. Son çıkan 4 F1 oyununu satın aldım ama bunu korsan oynayacağım eğer kırılırsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrHamilton -- 15 Nisan 2021; 21:54:00 >
  • Bedavaya oynarız bunuda ps tarafı düşünsün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece pist için 500 tl veremem

• Ülkemizde 80 bin satıyorsa 5 bine falan düşer satışları. Ciro belki aynı kalır ama marka bilinirliği, yaygınlığına ket vurur. Tebrikler EA.

• F1 20 = 20₺ idi
    EA satın aldı
    F1 21 = 500₺

Şaka gibi gerçekten ne kan emici bir firmadır bu EA

• Yıllardır bu oyunu oynamamıştım ps5 için bu oyuna yeniden bir şans vereceğim fiyat gayet makul sayılır

• Fitgirl

• Ne fark varda bu kadar para veriliyor?

• 2020 güzel oyun olmuştu hemen totoları kalktı anlaşılan.
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    Düzeltmek adına yazıyorum. 2020 92 tl ön siparişle duyurulmuştu. 20 tl yazmak yanlış olur. Ayrıca pc versiyonlarını kıyaslıyoruz dolayısıyla 500 değil 420.Tekrar yazıyorum savunma değil düzeltme mesajıdır.

• ee, işte o 1.2milyar doların acısı böyle çıkıyor demek ki.

• hikaye modundan ümitliyim güzel olacağını düşünüyorum heyecanlandırdı trailer

• 2020 oyunu ile devam edeceğiz anlaşılan, kırılırsa oyun 2021 geçeriz. 420tl vermem bir oyuna.

• 60 dolar oluyor ki yeni çıkan oyunlar bu civardan satılıyor... Oyun mu pahalı, TL mi değersiz yorum sizin. 3 sene önce 250tlden satılırdı.

• Bu söylemde hiç bitmiyor. Ülke olarak fakirledik tamamda bölgesel fiyatlandırma zaten bu yüzden var. Daha vicdanlı bir fiyat belirlenebilir, her yıl çıkan bir oyun.

• 3 ay sonra direk Gamepass de.

• EA elini sürdüğü haberini aldığım zaman F1 2020 almıştım, deluxe sürümünü 32tl'ye. Biliyordum böyle olacağını fiyatın çünkü. F1 2020'den bir farklı olmayacak oyunun fiyatını katlanarak artırıp satıyorlar. Gamepass, ea play ile oynarız artık. Bari Frostbite ile gelse...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.