Şimdi Ara

PlayStation'a özel oyunlar arasından en çok hangisinin PC’ye gelmesini istiyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PlayStation'a özel oyunlar arasından en çok hangisinin PC’ye gelmesini istiyorsunuz?

Bildiğiniz gibi her platformda o platforma özel oyunlar bulunuyor. Bu oyunlar da kendi ait olduğu platformun özelliklerini sonuna kadar kullanıyor. Özel oyunlar, özel olduğu platformun sahipleri için fazlasıyla keyifli oluıyor ancak ne yazık ki o platforma sahip olmayanlar için üzücü olabiliyor.

Ayrıca Bkz.Sony, Epic Games'e 200 milyon dolarlık bir yatırım daha yaptı

Xbox’ın yeni planlaması sebebiyle artık her oyun PC’ye geliyor ancak Nintendo hiçbir oyununu başka bir platforma getirmiyor. Sony ise nadir de olsa bazı oyunlarını PC’ye getiriyor. Geçtiğimiz günlerde de Days Gone isimli PlayStation 4 özel oyununun PC’ye geleceği ve ilerde daha fazla oyunun da geleceği açıklandı. Ne yazık ki hangi oyunlar olduğu açıklanmadı.

Peki sizler PlayStation özel oyunlar arasında en çok hangi oyunun gelmesini bekliyorsunuz? Aşağıdaki anketten cevabınızı vermeyi unutmayın. Cevapların arasında şu an için duyurulan veya çoktan gelmiş olan PlayStation özel oyunlarını eklemediğimizi belirtelim. Seçenekler arasında istediğinizi bulamazsanız “Diğer” seçeneğini seçip yorumlar kısmına beklediğiniz oyunun ismini yazmayı unutmayın.

• Sony süreli exclusive olayına dönecek ister istemez. Gamepass ile xbox iyi sıkıştırıyor zaten. Yakında güzel bir cevap gelir gamepass için Sony cephesinden.

Sony Epic'e boş yere bu kadar para basmıyor bence. Sadece grafik motoru için bu kadar para verilmez.

Exclusive oyunlar 2-3 sene içinde EPIC mağazasında satışa çıkacaklar. Horizon çıktığı zamanda yazdım kızanlar oldu sonra Days Gone geldi. Daha da geleceğini Sony kendi söylüyor.

İlk olarak Last of Us ilk oyun Ps5 ile beraber Pc içinde çıkarsa şaşırmam.
  • Bloodborne yakışır.

• Yeni ip lerde yine pc ye çıkacaklar olacaktır ancak sony konsola exclusive mantığını değiştirmez kolay kolay. Pc ye gow tlou gibi oyunlar gelirse ciddi satış rakamları yakalayabilir ama işin korsan boyutu var. Sony gow gibi bir oyunun korsana düşmesini istemez
  • Uncharted 4 hariç ps3 emü ile pc oynanılıyor gow zaten ps4 za zor bitirtim hiç beğenmedim gönlüm ya spiderman yada bloodborn dan yana
  • Spiderman

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • last of us 1 gelebilir, oyun neymiş, nasıl olurmuş görebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oly1786 -- 15 Nisan 2021; 11:29:41 >
  • Hiç farketmez sonyden ne gelse oynanır hemen hemen hepsinin içinde Tr altyazı da var miss

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece god of war oynamak için ps almayı düşünenler için zor bir anket değil bu :)

• Sony süreli exclusive olayına dönecek ister istemez. Gamepass ile xbox iyi sıkıştırıyor zaten. Yakında güzel bir cevap gelir gamepass için Sony cephesinden.

Sony Epic'e boş yere bu kadar para basmıyor bence. Sadece grafik motoru için bu kadar para verilmez.

Exclusive oyunlar 2-3 sene içinde EPIC mağazasında satışa çıkacaklar. Horizon çıktığı zamanda yazdım kızanlar oldu sonra Days Gone geldi. Daha da geleceğini Sony kendi söylüyor.

İlk olarak Last of Us ilk oyun Ps5 ile beraber Pc içinde çıkarsa şaşırmam.

• Gelmez ama yine de şunları bekliyorum;

God of War, Marvel's Spider-Man, The Last of Us Serisi, Uncharted Serisi ve Ghost of Tsushima.

• Konsol olayi bitti artik

• Bugün ücretsiz aşı imkânınız olsa aşı olur musunuz?

• Senelerdir oyun oynamıyordum ,
    Ancak geçen ay arkadaşın ofiste Grand Turismo oynadım ,
    yaklaşık 1 haftadır ps4 alsam mı almasam mı diye düşünüyorum,

Sadece GT için ps4 almayı düşünüyorum , Pc ye gelse dahi ps4'teki kadar haz vereceğini düşünmüyorum.
    Gaza gelip geçen hafta horizon 4 aldım steamden , yarım saat ancak katlanabildim ,
    ardından asetto corsa aldım ,idare eder çok çok beğendim ancak GT değil,

Adamlar efsunlamış mı ne yapmışlarsa GT çıtası üzerine çıkan bir ürün yok oyun camiasında.

Oyun için kesinlikle konsol en iyi platformdur düşüncesindeyim , tak çalıştır dertleri unut yok ekran kartı yok sürücü vs.r
    Kişisel tecrübe ve fikrimdir ,yazdıklarım herkes için geçerli olmayabilir .

Kiralık ps4 veren yerler var mı acaba ,oyunun suyunu cıkartıp iade etsek ,

• Uncharted 2

• Tüm oyunları getirsinler işte, kaybedecek bir şeyleri yok ki.

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Oluruz paralı oluruz da burada ne alaka ?
  • Boy!!!
  • Bloodborne. Konsolda oynadım ama bir türlü pro veya ps5 yaması getirmediler. Sağlam bir pcde o epik/gotik/victorya dönemi benzersiz tasarımları yeniden görmeyi çok isterdim.

• Hiçbiri gelmeyecek.

Ps5 1. Parti oyunları ise hiç gelmez SSD'ye özel geliştiriliyor çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDF6E77A0 -- 15 Nisan 2021; 12:26:39 >
  • Bir Xbox kullanıcısı olarak bir tek God Of War serisini kıskanıyorum. Bu pcye gelse kesin oynardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.