Şimdi Ara

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge Oynanış Fragmanı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Dotemu ve geliştirici Tribute Games, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge için oynanış fragmanı yayınladı.

Oyun geçtiğimiz ay PC (Steam) ve konsollar için duyurulmuştu. Konsollardan birinin Switch olacağı doğrulandı.

Tüm platformlar için çıkış tarihi henüz belli değil.

Streets of Rage 4 ve Mercenary Kings'in arkasındaki ekiplerden gelen side-scrolling beat 'em up oyunu Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge piksel sanatı grafikler, yepyeni mekaniklerle birlikte iyileştirilmiş eski tarz oynanış, yeni hikaye modu, dört oyunculu multiplayer ve daha fazlasını sunacak.

Oynanış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• 2D ilerlemeli oyunlar çekilmiyor artık ya
    Metroidvania yapın şunları
    Shaq fu ile öyle büyük bir hayal kırıklığı yaşadım ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piksel sanatı grafiklerden nefret ediyorum sanki 30 yıl geriye gitmişim gibi. Adam gibi modern grafiklerle side-scrolling beat 'em up oyunu yapın alalım, Street of Rage 4 çok güzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 bitlik atarilerde 2 kişi ne uğraşırdık bitirmek için onu hatırlattı bana.

grafikler biraz daha iyi olabilirdi ama yine de switch te elde iyi oynanır gibi

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Philipp_Plein

Piksel sanatı grafiklerden nefret ediyorum sanki 30 yıl geriye gitmişim gibi. Adam gibi modern grafiklerle side-scrolling beat 'em up oyunu yapın alalım, Street of Rage 4 çok güzeldi.

Biz seviyoruz arada bu tarz oyunlar oynamak güzel oluyor

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

Siz ne anlarsınız oyundan !

• Leş gibi unreal engine ile yapılan birbirinin aynısı grafikler olacağına piksel olsun çok daha iyi.
  • eski gerçek oyuncuların gözleri yaşlı , fortine oyuncuları bu ne la böyle diyor .)

• Ninja tosbağalar Atari salonunda vardı 4 kişide oynanıyordu. O tarz'da iyi görünüyor...

• O atarideki ninja kaplumbagalarda asansörden sonrasını gecemedim hic hey gidi gunler hey

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çok nostaljik..

Nes, Sega, Snes TMNT oyunlarının hepsini oynamışımdır. Arkadaşlarla oynamanın keyfi paha biçilemez.

Hatırlıyorum 96 Avrupa kupası zamanları, o yaz gerek tmnt, gerek tsubasa veya goal olsun onlarca tür snes oyunuyla güzel eğlence yaşamıştım.

Ey gidi ey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 27 Mayıs 2021; 2:38:5 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.