Şimdi Ara

RTX 3060'lı güçlü oyuncu bilgisayarı - Monster Tulpar T7 V21.5 detaylı incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu videoda Monster'ın Tulpar serisinde yer alan Tulpar T7 V21.5 modelini inceliyoruz. RTX 3060 GPU modelini de içinde bulunduran bu bilgisayar, oyunlarda tatmin edici bir deneyim sunuyor. İyi seyirler

• Intel laptop olduğu için direk pas. Bu Monster'ın Intel ısrarını anlamak zor.

Bu arada güzel tişört.

• sıvı metalle 91 dereceleri görüyorsa normal macunla noılurdu acaba?

• Bende T5 v21.4 var 15.6 inç olanı. Sorusu olan varsa DM'den yanıtlarım.

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    Satın aldığı üretici ne üretirse onu almak zorunda :D Monster mı karar veriyor sanki. Clevo markası Ryzen'li laptoplar üretiyor ama Monster'ı satın alan kesimin pek araştırarak aldığını düşünmüyorum,İntel'in hala AMD'den çok daha üstün olduklarını filan düşünüyorlardır. Monster işini biliyor :D

• Thehunt kullanıcısına yanıt
    thermal throttlinge giriyor tecrübeyle sabit :D

• Güzel bir inceleme videosu olmuş eline sağlık Enes kardeşim.Bende incelediğin notebooku almayı düşünüyorum , keşke biraz daha param olsa MSİ almayı çok istiyordum amma velakin yok maalesef. MSİ fiyatlarıda böyle bir donanım için en az 30-40 k civarı HDD tarafı benim de hoşuma gitmedi ama ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı yapıyor sanırım Monster ;)

• Monsterlarin soğutması kötü. Tulpar v19.7 var office modunda bile cpu 85 derece

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Anlamadığım şey Monster’ın bilgisayarları aldığı Tongfang Ryzen işlemcili bilgisayarla sahip ama Monster nedense böyle bir seçeneği düşünmemiş.
  • Morichannn M kullanıcısına yanıt

Sebebini söyledimya 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten Monster dan çok güzel bir model olmuş. Rtx306, i7 10875H ve 16 GB Ram ile aynı zamanda da RGB kasa özellikleri ile tam bir oyun makinesi olmuş. Emeğinize sağlık.

• Thehunt kullanıcısına yanıt
    Cihazı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum hiç 91 derece görmedim.

• Monster adı gibi konfigürasyon ve tasarımıyla canavar bir şey yapmış. Elinize sağlık

• Monster Gaming konusunda bence 1 numara. Intel işlemci kullanması da bunun göstergesi :) Sorun yaşamak istemiyor. Konfig konusunda sorunsuz. Herşey harika gözüküyor. Core i7 10875H ve RTX3060 performans konusunda en üst seviyeler. Güzel inceleme olmuş. Ellerine sağlık

• Harika pc, Intel işlemci tercih etmesi bence çok iyi durum. Performans/fiyat= Monster Intel GB!

• Monster gaming konusunda kendisini kanıtlamış bir bilgisayar oldu. Ama bu konuda en büyük yardımcısı intel oldu , fiyat performansı cihazları ile monster ileriki zamanlarda daha çok dikkat çekecek

• Monster deyince akla gaming cihazlar gelir gamebook ve monster eşitti Intel demektir Mobil performansta kesinlikle Intelin gücü tartışılmaz.

• İşlemci konusunda throttling kesin oluyor bir çok laptopta oyunda 70-80 derece ise normal ya bunu prime 95 gibi strest testine sokmanın alemi yok büyük ihtimal GHz düşer.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.