Şimdi Ara

CD Projekt, Cyberpunk 2077'yi gurur duyacakları bir oyun haline getireceklerini söylüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CD Projekt, Cyberpunk 2077'yi gurur duyacakları bir oyun haline getireceklerini söylüyor

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red'in yaptığı Cyberpunk 2077, geçtiğimiz yıl sorunlu bir şekilde yayınlandı. Bu sorunlu çıkış için özür dilediler ve gelecekte yamalarla oyunun sorunlarını gidereceklerini söylediler. Geçtiğimiz haftalarda da bu yama yayınlandı ve oyunun birçok sorunu çözüldü. Ancak ne yazık ki oyunun sorunları hala devam ediyor.

Ayrıca Bkz.Capcom’dan çalınan veriler ile ilgili açılan soruşturma tamamlandı: 390.000 kişinin etkilendiği düşünülüyor

Bazı oyuncular hala umutla Cyberpunk 2077'nin düzeleceği günü bekliyor, bazı oyuncular ise tamamen umudu kesmiş ve önüne bakmış durumda. Ancak CD Projekt'in yöneticilerinden Adam Kicinski, oyunla ilgili umutlandırıcı bir açıklama yaptı. 

Geçtiğimiz gün Reuters'e konuşan Adam Kicinski, Cyberpunk 2077'yi rafa kaldırmayacaklarını ve ilerdeki güncellemelerle gurur duyacakları bir oyun haline getirip yıllarca satacaklarını düşündüğünü söyledi. Ayrıca Adam Kicinski, oyunun hala PlayStation Store'a eklenmemesi konusunda da şu anda Sony ile arkadaşça bir ilişkileri olduğunu söyledi. Ancak yine bir tarih verilmedi.

En son oyunun yakın zamanda ekleneceği söylenmişti. Ayrıca oyunun online modu da şimdilikik askıya alınmış durumda. 

Kaynak:https://www.ign.com/articles/cyberpunk-2077-patch-1-2-step-towards-playstation-return
    Kaynak:https://www.pcgamer.com/cd-projekt-boss-commits-to-making-cyberpunk-2077-a-game-we-can-be-proud-of/

• cdprred i severim ama bu saatten sonra ne kadar değiştirebilirsiniz? En zorlayıcı hamleleri konusalım dikine mimarı, açılabilir ve içerisi dolu kapılar, biraz daha kompleks bi hack sistemi gibi gibi bize söz verip yapmadıklarınız. Hadi bunları yaptınız. Ama seçimlerimize göre şekillenen bir hikayeye nasıl çeviriceksiniz. Oyunun türü değişti biliyorum ama bize söz verdiğiniz şey oyunun hikayesel olarakta şekilleneceğiydi. Bunlar olmadan 'unutulmaz bi oyun' olma şansınız yok
  • Oyunu duyur, 8 yıl sonra yarım şekilde çıkart, bir 2 yıl da geliştirmeyle oyalan. Kusura bakmasınlar ama 10 yılda bir nesil değişiyor. Hiç ümidim yok ama gerçekten kaliteli bir oyun haline getirseler bile bu takdir edilesi bir şey olmaz 10 yıl insanları beklettikten sonra.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Siz adam gibi bir yeni Witcher çıkarın. O bize yıllarca yeter.

• Adınız çıktı bine inmez bire bu saatten sonra bu oyundan çokda birşey beklenmez

• 2077 kıral oyundur öyle yan görevlerin bile farklı sonu hatta o yan görevleri yapmadığın zaman bile ilerde sana sonuçları çıkıyor. oynanabilirligi değiştirmek güzel. oyunu oynamadan yorum yapanlar oyunu bir oynayın ya oyunu erken bitirin sonra geç bitirin verdiğiniz sonuçlara göre tekrar geriden alıp bakın. oyunda bug var diye buglar gitse bile kötü kalacak demeyin.
    son olarak oyunda yapılan güncellemeler sanki ilk yaptıkları şeyleri sonradan değiştirmişler de sonradan kaldırmışlar gibi birşeyler yapmışlar.

• cdprred i severim ama bu saatten sonra ne kadar değiştirebilirsiniz? En zorlayıcı hamleleri konusalım dikine mimarı, açılabilir ve içerisi dolu kapılar, biraz daha kompleks bi hack sistemi gibi gibi bize söz verip yapmadıklarınız. Hadi bunları yaptınız. Ama seçimlerimize göre şekillenen bir hikayeye nasıl çeviriceksiniz. Oyunun türü değişti biliyorum ama bize söz verdiğiniz şey oyunun hikayesel olarakta şekilleneceğiydi. Bunlar olmadan 'unutulmaz bi oyun' olma şansınız yok

• Cyberpunk2077 icin verdiğim 250 liradan çok witcher 4ün yalan olmasına üzülüyorum.
  • Oyunu reklamını yaptığınız mükemmel hale getirseniz ne yazar, oynadık bitirdik ağzımızda yavan bir tat ile kenara koyduk. Single player oyunu zamanla geliştirsen ne yazar hikayesini bir kere bitirdikten sonra

• Oyun ilk çıktığında başlarında bırakıp düzelmesini beklemeye koyuldum. Umarım bu sefer üzmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 14 Nisan 2021; 14:54:39 >
  • TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    aslında oyunun yapımı 8 yıl sürmedi, sadece çok erken tanıttılar.tabi ki buda cdpr'in hatasıı.

• th9 T kullanıcısına yanıt
    Zaten 8 yıl önce duyurdular dedim.

• CDPR ancak bir şaka olabilir. Oyun Xbox One X'de bile halen çalışmıyor. Series S de kaplamalar geç geliyor, FPS droplar oluyor. Ne yeni ne eski nesil konsolların hiçbirinde adam gibi çalışmıyor. Yayınladıkları yamalar da çöp. Sony tarafı radikal şekilde PS Store'den kaldırdığı için PS4 ve Proya biraz çalışmışlar ve 30 FPS yi yakalamışlar. Xbox tarafını ise hiç umursamamışlar.

• TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    tm lolcü

• CD Projekt, Cyberpunk 2077'yi gurur duyacakları bir oyun haline getireceklerini söylüyor

Bu açıklamadan sonra CDPR çalışanlarının gözü yaşlı...

• Ben Oyunu Bitirdim, EFSANEYDİ.... Birde En sonGüncellenmiş haliyle Tadından yenmez.

• ' bazı oyuncular ise tamamen umudu kesmiş ve önüne bakmış durumda'

İlk izlenim gerçekten çok önemlidir. Ben bu yukarıda bahsedilen kişiyim.

Oyunun eksiklerini, vaad ettiği şeyleri vermediğini, hatalarını gördükten sonra uzun bir süre boyunca düzelmeyeceğini anladığım için umudumu kestim ve cdpr'e gram güvenim kalmadı.

Bu saatten sonra ne yaparlarsa yapsınlar, imajlarını düzeltmeleri kolay olmayacak.

• Oyunu ilk çıktığında alıp bitirdim. Şuan hiç açasım gelmiyor.

• Oyunun yarım bir şekilde çıkmasına ve ana görevlerdeki seçim sonuçlarının kalitesizliğine bende üzüldüm fakat oyunun 8-10 yıldır yapım aşamasında olduğunu iddia eden arkadaşlar bunu nereden duymuşlarda dillerine dolamışlar çok merak ediyorum. Oyunun yapımına witcher 3 blood&wine dlc'si tamamlandıktan sonra geçildi. Oyun firmaları fragman çıkardıklarında oyun için direkt yapımına geçildiğinin anlamını vermez.

• Avrupadan alanlar için süper bi cihaz zaten sony xperia cihazlarında hep en yeni teknolojileri barındıran bir şirket olmuştur ilk su ve toz geçirmeyen telefonu üreterek 2013 yılında bunu açıkca belirtti

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.