Şimdi Ara

Kuo'dan iPhone 14 raporu: 8K destekli 48 MP kamera, mini modeli rafa kalkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kuo'dan iPhone 14 raporu: 8K destekli 48 MP kamera, mini modeli rafa kalkıyor

TFI Securities analisti Ming-Chi Kuo, yatırımcılara yönelik yeni raporunda Apple'ın 2022 yılında piyasaya süreceği akıllı telefonlar hakkında bazı önemli detaylar paylaştı.

Ayrıca Bkz.Clubhouse, Mayıs ayında Android'e gelebilir

Kuo'ya göre Cupertinolu şirket önümüzdeki yıl iki 6.1 inç ve iki 6.7 inç olmak üzere dört yeni iPhone modeli çıkaracak. Bu akıllı telefonlardan ikisi Pro serisi kapsamında piyasaya sürülecek.

Apple, iPhone 12 mini satışları beklentileri karşılamadığı için önümüzdeki yıl 5.4 inçlik mini modelini rafa kaldırmayı düşünüyor. Muhtemelen iPhone 13 mini, Apple'ın son kompakt iPhone'u olacak.

48 megapiksel ana kamera

Şirket ayrıca 2022 iPhone'larda önemli kamera iyileştirmeleri sunmaya hazırlanıyor. Kuo'ya göre iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modelleri 48 megapiksel ana kamera sensörüyle karşımıza çıkacak.

Deneyimli analist, güncellenmiş lensin iPhone'un fotoğraf yeteneklerini bir sonraki seviyeye taşıyacağını ve ayrıca 8K video çekimine olanak sağlayacağını söyledi.Kuo, bu kamera sensörünün daha iyi düşük ışık hassasiyeti ve daha geniş dinamik aralık için piksel boyutunu 2.5um seviyesine yükselteceğini de sözlerine ekledi.

Kaynak:https://appleinsider.com/articles/21/04/14/kuo-48mp-camera-with-8k-support-coming-to-iphone-in-2022

• Aynı telefon olacak güncelleme 1 sene fazla alacak yani
  • Bi 13 çıksın hele
  • 2023 de ne olur ben onu merak ediyorum tövbe tövbe..

• Ben anlamıyorum gerçekten, gezegende doğru düzgün 5 inç civarı telefon yok, ne diye Mini'yi kaldırıyosun?

• Mini ve SE tek model olabilir belki, kucuk boyutlu, biraz ozellikleri kirpilmis ve uygun fiyatli olursa daha cok satar.
  • Mini modeli kaldırmak bir hata ortalık takozlara kaldı mini cepte çok rahat taşınacak ve tek elle çok rahat kullanılan bir telefon haber bence doğru değil zaten Apple çokça haberi yapılır çoğu haber yalan çıkar

• Daha Iphone 13 çıkmadı bir durun hemen haberi veriyorsunuz. ??

• ykurtulus kullanıcısına yanıt
    Sebebi basit satılmıyor...niye mi çünkü o boyutta cihaz isteyenlerin smart talepleri daha az ve bunun için yüksek ücret ödemek istemiyor..apple ve uygun fiyat yanyana olmayacagı için akıllı mantıklı fiyata bu boyutlarda bir android orta seviye bir cihaz cıksa bence cok satılır..

• iPhone 15’de belki bir daha gelir iPhone 15 mini olarak belki aksak çıkartırlar her sene hazırlama maliyeti ile uğraşmazlar.
  • Android Amiral gemileri 8K yapınca gereksiz diyordunuz Apple da yapıyor işte. 12mp kameradan kurtulması da iyi olmuş. 4K Oled ekran da yapmaları lazım. 120W şarj ve 5000 mAh batarya da olmazsa olmaz yani Android telefonlarda gördüğümüz tüm özellikler olmalı

• ykurtulus kullanıcısına yanıt
    Merhaba, haberleri tam okumadan başlık üzerinden yorum yapmanız üzücü.

• macromedia21 M kullanıcısına yanıt

Gördüm, sonuçta bir süre sonra Mini olmayacak demek değil mi bu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.