Şimdi Ara

Tek Oyunculu Macera Strateji Oyunu Gord PC için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
51
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Daha önce Two Worlds ile Anomaly serileri ve The Witcher 3: Wild Hunt üzerinde çalışmış Polonyalı geliştirici Stan Just, yeni kurduğu oyun stüdyosu Covenant.dev ile ilk oyununu duyurdu.

Karanlık fantezi temalı tek oyunculu macera strateji oyunu Gord.

2022'de PC için çıkış yapacak.

Gord'da oyuncular gelişen toplumlar, yasak topraklar ve mitsi yaratıklar içerecek tehlikeli bir dünyayı keşfedecek ve çok çeşitli mücadelelere tanık olacakları hikaye görevlerini tamamlayacak. Oyun şehir kurma ve halk yönetimi oynanış mekaniklerine sahip. Hayatta kalmanın anahtarı halkın akıl sağlığı. Hastalık, açlık ve akrabaların ölmesi halkın akıl sağlığını etkileyecek.

Oyunda hikaye modunun yanı sıra özel senaryolar modu bulunacak. Bu mod elle ve prosedürel olarak oluşturulmuş içerikleri birleştirerek yüksek tekrar oynanabilirlik sunacak.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Steam sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

• fena durmuyor ilgi çekici
  • Bir an Frodo sandım, sanki Shire'dan arkasında Sam ile yolculuğa çıkmışlar. Ne güzel olurdu Yüzüklerin Efendisi oyunu olsaydı bu kamera açısı, bu grafiklerle.
  • strateji sevdiğim bir tarz değil ama bakabilirim

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Strateji değilde aksiyon rpg olsaydı coşabilirdim. Grafiklerini sevdim. strateji oynamak çok yoruyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.