Şimdi Ara

Bitcoin’in (BTC) değeri 500 bin TL'yi aştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bitcoin’in (BTC) değeri 500 bin TL'yi aştı

Lider kripto para birimi Bitcoin, 2020 yılının Nisan ayında başladığı boğa koşusunu sürdürmeye devam ediyor. İlk olarak 15 Aralık 2020 tarihinde, 2017 yılında kaydedilen, 20 bin dolarlık bir önceki rekor seviyeye ulaşmayı başaran Bitcoin, sonrasında yılın son gününde 30 bin dolara merdiven dayamıştı. 

Ayrıca Bkz.Bitcoin (BTC) nedir, nasıl alınır? Bitcoin ile ilgili tüm detaylar

Yeni yılın ilk işlem gününde 30 bin dolarla rekor tazeleyen Bitcoin, geride bıraktığımız yaklaşık 4 ayda değerini iki kattan fazla arttırmayı başardı. Bugün itibariyle 63.253 dolara yükselerek yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) belirleyen Bitcoin, Türk Lirası bazında da yeni bir rekor kırdı. Lider kripto para Bitcoin, tarihte ilk kez 500 bin TL seviyesine ulaştı.

Bitcoin’in (BTC) değeri 500 bin TL'yi aştı

Haberimizin hazırlandığı an itibariyle 1 Bitcoin 510 bin Türk Lirası seviyesinde işlem görüyordu. Bununla birlikte yıla 200 bin Türk Lirası seviyesinde başlayan Bitcoin, Nisan ayı itibariyle TL bazında değerini yaklaşık 2,5 kat arttırmayı başardı. 

• TL demeyin, dolar deyin. İki gün sonra 1 milyonda olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bitler bir olmuş balinayı emiyor. Balina besliyor, besliyor bitleri, sonra suya girip çıkıyor, suyun üstündeki tüm bitleri yiyiyor.

• Zamanında 15bin tllere 3000tllere alıp satanlar bunu kahmin edeydi satar mıydı ☺️
  • Çok sıktı şu muhabbet şu zamanda alsaydık şimdi zengin omuştuk kusura bakmayında nahhhh olmuştunuz 100$ iken alan kişi 150$ olunca hemen satmıştır artık yeter yaa ben demiştim muhabbeti

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    İyiydi

• Balon
  • Böyle devam ederse 1'ide görür

• 60-70 binleri görüp düştüğünde dalga geçenler vardı. üşenmesem hepsini alıntılarım. :))

• son ayda yüzde 73 kar ettim Eth'dan fakat sermaye yok, 100 dolarım vardı 73 dolar kazandım. millet ne paralarla oynuyor biz ne paralarla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.