Şimdi Ara

Nvidia patronu yeniden mutfakta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen yıl Ampere mimarisini tanıtmak için kendi mutfağındaki fırından GA100 dolu tepsiyi çıkararak mini bir şov yapan Nvidia patronu Jensen Huang yine mutfağa giriyor. GTC 2021 etkinliğinin startı Huang’ın mutfağından verilecek.

GTC 2021 neler getiriyor?

Ampere tabanlı RTX 3000 serisi büyük ilgi görüyor ve Nvidia gelirleri rekor üstüne rekor kırıyor. Bu bakımdan GTC 2021 etkinliğinde Nvidia’nın yeni bir mimari tanıtması beklenmiyor.

Ayrıca Bkz.Vura vura yönü söylüyor “HyperX Cloud II Wireless incelemesi“

Bunun yerine profesyonel bilgisayar pazarı, kuantum bilgisayarlar, yapay zeka, RTX hızlandırıcılar, NVIDIA Drive, yeni Jetson sistemleri gibi konular üzerinde yoğunlaşılacak. Saat 17.00 itibariyle başlayacak olan etkinliğin 1500 civarında sunumdan oluşacağı ifade ediliyor.

Nvidia bununla birlikte bazı sürprizler olacağını da bildirmiş. Bu bakımdan RTX ekran kartlarına yeni kapasitelerin eklenmesi söz konusu olabilir. Gelişmeleri yakından takip ediyor olacağız.

Kaynak:
    https://www.techpowerup.com/280789/once-again-nvidia-ceo-jensen-huang-to-showcase-whats-been-cooking-for-gtc-from-his-kitchen

• 1050ti mi fırınlayacak yalandan Nvidia patronu yeniden mutfakta 

• 9 gb ramli rtx 3080 ve 3070 göstermesini bekliyorum.

Artı yeni sürücülerle 3000 serisi kartların mining getirisinin daha da artacağı bilgisini vererek kart fiyatlarının daha da yükselmesini beklediğini söyleyebilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3080'i düdüklüde pişirsek frekans artışı olur mu hojamNvidia patronu yeniden mutfakta Nvidia patronu yeniden mutfakta Nvidia patronu yeniden mutfakta 

• Vay kapitalizm'in adamı vay...

• Madencilere brifing verecek paşam.
    Oyuncularda uçundan otlansın ne hale geldi Türkiye vay arkadaş.

• Lisa teyzeye mutfağa dön göndermesi yapıyor ama yakında fırına girecek kendisi multi chip GPU yapınca AMD :D

• Feyzuli kullanıcısına yanıt

Bu iki kişinin yakın akraba olduğunu unutmamak gerek.

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt

• yc#1 kullanıcısına yanıt

• Black Heart Rebellion kullanıcısına yanıt
    lisanın çocuğuna doğum günü hediyesi olarak 3090 falan gönderir bu öyle bir durum olsa :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Heart Rebellion

Bu iki kişinin yakın akraba olduğunu unutmamak gerek.

akraba işini boşver amd ile nvidia arasındaki ilişki hep göstermelik kavgadır.2008 yılında nvidia gtx260 çıkarmış ama amd'nin çıkaracağı 4870'in bu karttan biraz hızlı olacağı anlaşılınca sp216 gtx260 çıkarmış tam kafa kafaya kartlar olmuştur.nvidia fiyatını hep yüksek tutmuş amd'yi öldürmemiştir.nvidia amd athlon x2 işlemcilere anakart çipseti üreten bir firma daha sonra amd ati'yi satın alıp kendi anakartlarını yapmaya başlayınca bırakmıştır ama amd yetiş halaoğlu bana şöyle bir şey yap dese hiç tereddütsüz yapar yani kanlı bıçaklı değil bu firmalar.şimdi amd iyi kartlar üretiyor diye sanmayın ki nvidia'yı öldürecek çok ucuz satıp.bunun ekonomide ismi var da şimdi aklıma gelmedi iki firma bir olup piyasayı ele geçirmesi.

• Ben de onu diyorum. İnsanlar burda fanboy adı altında soytarılık yapıp zengin eğlendiriyor.

• Black Heart Rebellion kullanıcısına yanıt

buldum kartelmiş 3 numarayı bi okuyun manidar.

https://www.ekodialog.com/isletme_ekonomisi/isletmeler_konsorsiyum_karteller_trostler.html

kartel bir numara en büyük cehennemden çıkan çılgın kuzenler..Nvidia patronu yeniden mutfakta  yani bence de fanboy olmanın hiçbir esprisi yok artık.hani eskiden ben 367 liraya aldım(rakamlara gel) sen 420'ye aldın bu ucuz biraz falan diyorduk da şimdi hepsi pahalı hepsi bulunmuyor yani isteseler oyunculara uğraşıp satamazlar mı yurdum perakende satıcılarına kadar bolca gelse hiç mi oyuncu almayacak böyle mi olacak fiyatlar işte hikaye.o yüzden yemesin yani kimse birbirini bunlar kuzen.intel amd için de kardeşler A.Ş. diyorum en az 10 senedir çünkü bunlar da birbirlerini batırmıyor ikisinin de eline fırsat geçti intel amd'ye bütün komutsetlerini verdi k6 zamanında ve fx çöp çıkınca %5 %5 gitti adamlar yıllarca ezmeyelim diye.şimdi de dönüp dolaşıp ikisi de little.BIG mimarisine gidecek diye duyuyorum yuh diyorum amd zen4 5 diye ezip gitmeyecekse.

• Her hangi bir yatırım şartı olmadan ücretsiz üye olup videolar reklamlar izleyerek dolar bazında kazanç sağlayıp çekim yapabileceğiniz site linke tıklayarak üye olabilirsiniz.https://aylink.co/YOOUXC

• Ne oldu simdi de Fırından 500 USD ye 6GB TNT2M64 mu cıkaracak?

• 1051ti yolda
  • Yeni seri mi bir gülme geldi tüm eskiler piyasaya cilalanıp sürülüyor. Artık yeni seri gereksiz nasıl olsa madenci denen pislikler yeter bu firmaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: huso

Ne oldu simdi de Fırından 500 USD ye 6GB TNT2M64 mu cıkaracak?

TNT2 deme bana gardaş ilk göz ağrım olur kendileri Nvidia patronu yeniden mutfakta 

PC Gold'daki kamil 64bit versiyonu itelemiş bana çooook çok sonraları öğrendiydim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADF35784A -- 14 Nisan 2021; 23:16:40 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.