Şimdi Ara

Friends dizisinin özel bölümü için çekimler başladı; ilk görseller paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Friends dizisinin özel bölümü için çekimler başladı; ilk görseller paylaşıldı

Hem komedi dizisi olarak hem de dizi olarak dünyanın en popüler yapımlarından birisi olan Friends'in özel bölümü geçtiğimiz yıllarda duyurulmuştu. Şimdi de çekimler başladı.

Ayrıca Bkz.Dwayne Johnson'ın başrolünde olduğu DC filmi Black Adam'ın çekimleri başladı

Friends Reunion ismi ile başlayan projenin çekimleri normalde daha önce başlayacaktı ancak Covid-19 salgını sebebiyle birkaç kez ertelendi. Geçtiğimiz günlerde de özel bölümün çekimlerinin başladığı açıklandı. Setten de ilk görseller paylaşıldı.

Set görsellerine baktığımızda meşhur daireye geri dönüşün olduğunu görüyoruz ve dizinin jenerik kısmı tekrar çekiliyor gibi duruyor. Çekimler orijinal Friends bölümlerinin de çekildiği yerde yapılıyor. Özel bölümün yönetmenliğini ve yapımcılığını Ben Winston üstleniyor. 

Özel bölümde ana oyuncuların tamamı dönecek. Ne yazık ki şu anda yayın tarihi bilinmiyor. Ancak bu yıl içerisinde yayınlanması bekleniyor. Özel bölüm HBO Max'e özel olacak. Görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Friends bir baş yapıttır. Karakterlerin nasıl zamanla oturduğunu görürsünüz ve çok sağlam esprileri vardır. Ayrıca yeni nesilin en önemli eleştiri argümanı "çöp" oldu maalesef. Friends dizisini gerçekten seyreden herkes asla çöp olmadığını bilir. Neden çöp olduğunu iki cümlede yazın isterseniz.

• İlginizi cekmiyor olabilir begenmiyor olabilirsiniz, gorusunuz varsa belirtirsiniz. Böyle saçma sapan yorumlar ile foruma hic bir katkiniz olmuyor.

Forum: Eski Romalılar çağında, Roma’da ve öteki kentlerde, yurttaşların, kamu işlerini konuşmak için toplandıkları alan.
  • mck94 kullanıcısına yanıt
    Çöp olduğunu değiştirmiyor
  • ilk bölümünü izledim komedi dizisi demişler.
    30 saniyede bir gülünmeyecek espriye dahi gülme efekti eklemişler.

Neresi komedi dizisi anlamadım

Bing bang theroy bile 10 kat iyidir bundan

• mck94 kullanıcısına yanıt
    Cahille girme münakaşaya; Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına.

• Friends bir baş yapıttır. Karakterlerin nasıl zamanla oturduğunu görürsünüz ve çok sağlam esprileri vardır. Ayrıca yeni nesilin en önemli eleştiri argümanı "çöp" oldu maalesef. Friends dizisini gerçekten seyreden herkes asla çöp olmadığını bilir. Neden çöp olduğunu iki cümlede yazın isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane bir diziydi ama ben bu şekilde yıllar sonra tekrar çekilmesine anlam veremiyorum. Bırakın da efsane olarak hatırlayalım, para uğruna kötü hatırlamamıza sebep olacaklar muhtemelen. Beklenti doğal olarak normalin de çok üzerinde olacağı için bu bölüm iyi olsa bile her türlü büyük hayal kırıklığı yaratacaktır. Şahsen izlemeyip anılarımda bırakıcam sanırım Friends dizisinin özel bölümü için çekimler başladı; ilk görseller paylaşıldı 

• Bana göre de abartılıyor fakat Big Bang ile aynı cümlede bile geçmeyecek kadar iyi bir dizidir Friends.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında çok +18 bulmuştum. Sonra ilgimi kaybettim. Chuck lorre yapımları daha samimi.

• bir bölümde not verenler olmuş, 18 bölüm sonra oturuyor bu dizi. 10. sezonda neden bitti diye boşluğa düşüyorsunuz. how i met your mother ve the big bang theory bitirmiş biri olarak friends 2 sinden daha iyi bir dizi.

• Başlayıp bıraktığım dizi azdır. Friends de bıraktığım nadir dizilerden. Abartılmış olduğunu düşünüyorum.

• Yukarıda paylaşılan görseller (dairedeki) 10.sezon finaline ait

• bir HIMYM değil

• frostburn F kullanıcısına yanıt
    2 diziyi de izlemiş biri olarak friends o dediğin diziyi 3 e katlar 2 ye böler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krıtoz -- 14 Nisan 2021; 19:59:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

bir HIMYM değil
    Tabii ki değil. O dediğin dizi Friends'in 10da biri bile olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: mokinto

Friends bir baş yapıttır. Karakterlerin nasıl zamanla oturduğunu görürsünüz ve çok sağlam esprileri vardır. Ayrıca yeni nesilin en önemli eleştiri argümanı "çöp" oldu maalesef. Friends dizisini gerçekten seyreden herkes asla çöp olmadığını bilir. Neden çöp olduğunu iki cümlede yazın isterseniz.

Muhtemelen tiktok'ta videolar izleyen bir tip kendisi, o bilmez kaliteli diziyi. En fazla eşkiya, çukue gibi dizimsi şeyler izler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kullanmıyorumartık31

Çöp olduğunu değiştirmiyor
    tamam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.