Şimdi Ara

iPhone 12 en çok satanlar listesini bırakmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 12 en çok satanlar listesini bırakmıyor

Apple’ın tarihinde ilk kez bir çeyrekte 100 milyar doları geçmesini sağlayan iPhone 12 serisi zirveyi bırakmıyor. Satışa çıktığı günden bu yana seri en çok satanlar listesinde ve yeni yıla da bu şekilde başladı.

Zirveye tutundu

Counterpoint Research tarafından yapılan pazar araştırmasına göre Ocak ayında en çok satan akıllı telefonlar listesinde iPhone 12 serisi var. iPhone 12 yüzde 6 oran ile lider durumda. Onu iPhone 12 Pro Max ve iPhone 12 Pro takip ediyor.

Ayrıca Bkz.Navi 21 GPUlu Radeon Pro kartı görüntülendi

Listede iPhone 12 Mini, iPhone 11 ve iPhone SE 2020 modelleri de yer almış. Yani çok satan 10 telefonun altısı iPhone modellerinden oluşuyor. Rapora bakarak Android tarafında giriş seviyesi modellere daha fazla ilginin olduğu söyleyebiliriz.

Raporda Apple iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinin Ocak ayındaki iPhone satışlarının yüzde 71’ini kapsadığı belirtilmiş. Zaten en çok satanlar listesinden de bu belli oluyor. Özellikle 5G destekli iPhone modellerine ilgi büyük. Yine Apple’ın satışlarının yüzde 30’unun ABD’den geldiği not düşülmüş.

Önümüzdeki dönemde 5G trendi daha da büyüyecek ve yeni modeller listeye katılacak. Apple’ın iPhone 13 serisi ve muhtemel bir iPhone SE Plus sıkı rekabette yine listeleri alt üst etmenin mücadelesini verecek.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2021/04/09/apple-iphone-12-first-top-10-best-selling-smartphones-january-2021-counterpoint/

• Bıkmadınız kendi isteklerinizi genele yaymaya. Diğer telefonlar takozmuş bilmem ne. İnsanların çok büyük bir kısmı küçük ekran istemiyor kabul edin. 6.7 inç ekrana sahip oneplus 7 pro kullanıyorum. Daha sığmadığı bir cep göremedim. Boyutu gayet güzel. Dilediğimde tek elle bile kullanabiliyorum. Eliniz hobit eli gibi değilse gayette kullanılabilir.

• İphone 12 mini gerçek “CEP” Telefonu diğerleri takoz niyetine kullanılabilir

• joven kullanıcısına yanıt

Mini kullanmak nedir ya telefon dediğin heybetli olacak.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Küçük, her cebe sığıyor, ağırlık yapmıyor taşırken hissettirmiyor.

Gen gerektiğinde zaten iPad açıyorum.
  • 1000 dolar ve uzerine telefon satmaya calisan android ureticileri de avucunu yaliyor demek ki.

• AMC A kullanıcısına yanıt

Takozları kullananları görüyorum adam elinde taşıyor mübarek cebe sığmıyorki geçen bir genç abi arka cebimde taşıyorum cepe sığmıyor diyordu şaka gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Küçük, her cebe sığıyor, ağırlık yapmıyor taşırken hissettirmiyor.

Gen gerektiğinde zaten iPad açıyorum.

Aynen iphone mini taşımak için ideal bir telefon 5.4 ekranıda bence hiçte küçük sayılmaz

• Ben bir yere giderken vinçle gidiyorum telefonu taşıyabilmek adına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Taşımayı bilmek önemli arka cebe telefonda koymazsın bu aradaiPhone 12 en çok satanlar listesini bırakmıyor 

• Normal bir durum gerçekten çok iyi telefon ee ortada Apple kalitesi var bir de.

• Abiiii en iyii ayyyfoonn diyenler olduğu sürece senelerce birinci olur bu firma.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Mininin Kasasını pro gibi çelik yapsalardı tarihin en çok satan iphone modeli olabilirdi. Çok iyi telefon ama çelik kasa pro varken ve 12 normal ile aynı fiyatlardayken mini asla ilk 3’e listeye giremez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaitreSkiLL -- 10 Nisan 2021; 12:32:49 >
  • 12 Pro Max cidden çok güzel. Almak lazım artık. iPhone 12 en çok satanlar listesini bırakmıyor 

@~Lion King~

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt

Haklısınız aleminyum kasası biraz ucuzmuş hissiyatı veriyor onun dışında bence çok bir farkı yok pro serisi ile malzeme kalitesi olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

12 Pro Max cidden çok güzel. Almak lazım artık.  

@~Lion King~

Affetmemeli asla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Affetmemeli asla

Alıntıları Göster

Bu ekonomide mi? Hiç sanmıyorum. iPhone 12 en çok satanlar listesini bırakmıyor 

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Bu ekonomide mi? Hiç sanmıyorum.  

Alıntıları Göster
    Güzel hatundu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android Fan boylarının gözleri yaşlı. sessiz sessiz ağlıyor.

• Video falan işleriyle uğraşmayıp sırf en pahalısı bende demek için pro max’e para dökenler yüzünden Mini’nin boyu bükük kalmış. İPad mini boyutunda telefonu cebinizde napıyorsunuz anlamak mümkün değil.

• iPhone 1000 dolar ve üzeri fiyata gayet rahat ürün satabilirken, rakipleri 50 dolarlık retmi, 150-200 dolarlık giriş seviyesi Samsung. Retmi gibi gayet adi, dandik ve kalitesiz bir markanın 200 üründe kazandığı parayı Apple 15-20 üründe topluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.