Şimdi Ara

Steam'de Dark Souls serisi indirime girdi: Son tarih 12 Nisan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Steam'de Dark Souls serisi indirime girdi: Son tarih 12 Nisan

Geliştiriciliğini FromSoftware'in yaptığı oyun serisi Dark Souls'un neredeyse tüm oyunları ve DLC'leri şu anda Steam'de indirime girmiş durumda.

Ayrıca Bkz.Steam'de Xbox oyunları indirime girdi: %75'e varan fırsatlar

2010'lu yılların hatta tüm zamanların en önemli oyun serilerinden biri olan Dark Souls, oyun dünyasına getirdiği yenilik ile soulslike türünü başlatmıştı ve oyun dünyasında büyük bir kesim için çok önemli bir yere sahip olmuştu. Şimdi bu seri Steam'de indirimde.

Eğer daha önce oynamadıysanız veya PC'de sahip olmayıp tekrar oynamak istiyorsanız güzel bir fırsat diyebiliriz. İndirimlerin son tarihi 12 Nisan. Tüm indirimlerin bulunduğu sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Neredeyse tüm Dark Souls oyunları ve DLC'leri indirime girmiş durumda. İndirimler ise %50 ve %75 arasında değişiyor.

• CherrySonn bunu beğendi.

• Remastered yine indirime girmemiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Bu oyunu indirime sokmaya niyetleri yok sanırım. Bende PS3'te var ama bunu da almak istiyorum bir şekilde indirim yapmalarını bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün oyunlarda büyük indirimler yaşanıyor, bunun nedeni çok yakında bulut oyun sistemi ile oyunlar dahil her şeyi aylık bir para ile oynama yönteminin gelmek üzere olduğu. Şu hali ile artık oyuncuların bilgisayar toplama, bunları HDD içine indirmek ve HDD içinde yedekleme kapasiteleri doldu ve de taşıyor.

• Ds 2 hariç hepsini (ds1,3,bloodborne,sekiro) platinlemiş olan ben...
  • bu firmanın remastered ile alıp veremediği ne lan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çıldırmak garanti 😃

• oyunun kendisinu gectim istenilen indirime girmesi bile souls like kıvamında

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.