Şimdi Ara

Windows 10 için Microsoft Translator uygulaması kullanımdan kaldırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 10 için Microsoft Translator uygulaması kullanımdan kaldırıldı

Windows 10 işletim sistemi için Microsoft Translator uygulamasının sonunun yaklaştığı biliniyordu. 9 Nisan itibarıyla kullanıcılar artık bu uygulamayı Microsoft Store'dan indiremeyecekler, ancak uygulama, önceden yüklenmiş cihazlarda çalışmaya devam edecek.

Ayrıca Bkz.Yenilenen iPad Pro ve iPad mini'nin canlı görüntüleri sızdırıldı

Microsoft, 2015 yılında güncellenmiş bir Translatoru ygulaması yayınladı. O zamandan beri, yazılım ürünü destekleniyor ve güncellendi. Artık desteğin sona erdirilmesine ve uygulamanın Microsoft Store'dan kaldırılmasına karar verildi, çünkü kullanıcıların çeviri işlevine erişmek için başka yolları mevcut. O da herhangi bir internet tarayıcısından erişilebilen çevrimiçi çeviri hizmetleri.

Windows 10 için Microsoft Translator uygulaması kullanımdan kaldırıldı

Mobil versiyonlara odaklanılacak

Microsoft Translator'ın web sürümünün yanı sıra Android ve iOS uygulamalarının desteklenmeye ve indirilmeye devam edeceğini belirtmek gerek. Dahası Microsoft, kullanıcıları mobil tercümanı iş başında denemeye teşvik ediyor. Uygulama, kullanıcının konuşmasını çevrimiçi olarak çevirme yeteneği de dahil olmak üzere birçok yararlı özelliğe sahip.

Windows 10 için Microsoft Translator sürümüne gelince, önceden yüklenmiş bilgisayarlarda çalışmaya devam edecek, ancak artık yeni güncellemeleri almayacak. Geliştiricilerin uygulamayı, mobil platformlar için geliştirmeye odaklanmaya karar verdikleri belirtildi.

Kaynak:https://www.windowslatest.com/2021/04/08/microsoft-translator-app-for-windows-10-is-going-away/

• haberi görene kadar uygulamanın varlığından haberim yoktu.

• İlk defa duyuyorum, bing çeviri dense anlarım da bu ne yani

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Varlığını çoğu kişinin bilmediği bu uygulamanın sonucunda bilmeme ayıbı bizim değil microsoft'un kendisinindir, saygılar.
  • iOS'ta kullanıyorum. Safari'deki sayfaları da çeviriyor.
  • khrmndgn kullanıcısına yanıt
    Tam olarak bunu demeye gelmiştim.

• uygulamayı ilk defa duyuyorum

• Hadi biz uygulamayı ilk defa duyuyoruz, ya donanımhaberin 9 Nisan kaldırılma haberini 9 Nisan saat 18:30 da geçmesi normal mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.