Şimdi Ara

OYUN KALİTESİ - PSP vs DS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OYUN KALİTESİ - Xbox360 vs PS3 vs Wii başlığından arakladığım teknik ile meraktan baktım her iki sistemin de kaça kaç 8 ve üzeri puan almış oyunu var diye.

çıkan sonuca ben de şaşırdım doğrusu

DS= 32
    PSP= 61

demek ki yüksek puanlı oyunlar eğlendirmiyor, düşük puanlı oyunlar eğlendiriyormuş. bugüne kadar ds = "eğlence" diye savunulunca bu sonuca ulaştım doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi painkill -- 8 Haziran 2007; 19:45:13 >

• Ds ne olursa olsun harika bir cihaz.40 milyonu gecti satısları ve Psp'ye cok büyük fark atmıs durumda.Dünyanın en cok satan eglence sistemi suanda ve en cok satan eglence sistemi olma yolundada hızla ilerliyor.

Nintendo el konsolu kitlesinin ne istedigi cok iyi tespit eden bir firma.
  • iyide pspye fark atması normal çünkü nintendo daha önceden vardı
  • Fark atmak hafif bir deyim olarak kalır, isterseniz 5'e katlamak diyelim...
  • PSP kaliteli bi konsol ama DS'ide çok seviyom ben oyunları çok eğlenceli
  • ikisi de güsel :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: cimen

ikisi de güsel :D

Bencede Gameboy Advance'ninde bazı oyunlarının notları baya düşüktü , fakat çok eğlendiriyordu. (GBA'da elimden geçtiği için söylüyorum. GBA - DS - PSP gibi bir sıralama var , tüm cihazları denedim. )
  • ben psp de gba emu kullanıyorum ve şuan mario & luigi oynuyorum inanılmaz zevkli ya. Birde snes nostalji yapıyorum :)
  • psp'de gba oyunları oynarken yavaşlama oluyor mu?
  • bi de GMA oyunlarını gp2x de deneyin :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: leo

psp'de gba oyunları oynarken yavaşlama oluyor mu?

psp de yavaş çalıştığını bildiğim tek emülatör nintendo 64. diğerlerinde böyle bir sorun yok sanırım.
  • Ha psp oynamışım ha ps2, avuca sığmış kırpılmış bi ps2den başka bişey değil PSP. Ama ds öyle değil. Dokunmatik ekranı ile yaptıklarınız ilk kullananlar için şok etkisi yapıyor.

Çevredekilerin gözünde, Nintendog oyununda köpeğe komut vermek için "otur-kalk-gel bobi" diye ekrana bağırdığınızda yada başka bir oyunda ateş yakmak için ekrana üflediğinde deli damgası yemeniz olası herkesin en azından bir kere denemesi lazım bu cihazı. Aynı şey wii içinde geçerli. Bu nintendodakilere hakkatten saygı duyacaksınız.

Grafik teknoloji vs. geçici şeyler. Son demlerinde ps2, god of war ile bombayı patlatmışsa bunu şimdiki konsolların yanında basit kalacak grafiği ile değil (grafik mükemmel o ayrı) oyunun derinliğiyle patlatmıştır. Teknoloji herşey değil. Ds ve wii de bunu görüyorsunuz.

• quote:

Orjinalden alıntı: leo

psp'de gba oyunları oynarken yavaşlama oluyor mu?

Hiçbir yavaşlama olmuyor.

@_PainKilleR_
    Bende Nintendo 64 emulatörü yok ama , kullananlarda sorun çıkmadığını duydum. Bizzat denerim bir ara.
  • bazı oyunlar tam hızdaymış. geriye kalan büyük bir kısmı da yavaş çalışıyomuş. böyle duymuştum ben.
  • Konuyla alakalı değil ama taytaylan a katılıyorum. Emulasyon konusunda hiç bir el konsolu gp2x le boy ölçüşemez ki henüz emulasyon programları konusunda daha yolun başında.

Nintendo 64 ü normal pc ler emule edemiyor adam akıllı. 64 bit olduğundan. Emulasyonu en zor sistemlerden birisiymiş. PSP nin yavaş kalması çok doğal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takeru -- 10 Haziran 2007; 22:11:50 >
  • eft gba gameboy color ve snes mu yüklü şuan ben de hepsi sorunsuz.. mario 64 oynadım nintendo64 emu da bi sorun yoktu.. ama genelde oyunlar teklio... Emulatöre o kadar gerek yok ya.
  • şimdi sony grafik aracı nintendo da tamamen eğlence aracıdır bunu her zamn derim bkz ps3 grafik olark superb diğebilirim ama wii grfik açısından ps3 ile kapışamaz ama oyunları çok eğnleceli tenis olsun baseball olsun balık tutma olsun bu ds içinde geçerli ds oynamış biri olarak basit bir mario oyununu bile pil bitene kadar oynadım
  • PSP gba oyunlarını full çalıştırarak resmen nintendo'nun ekmeğini yiyor, utanmasalar DS'i de emule etcek bunlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.