Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League'den Batman ve Joker'in bulunduğu silinmiş bir sahne paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zack Snyder's Justice League'den Batman ve Joker'in bulunduğu silinmiş bir sahne paylaşıldı

Bu yılın merakla beklenen filmlerinden biri olan Zack Snyder's Justice League, geçtiğimiz ay yayınlandı ve genel olarak orijinal filme göre çok daha fazla olumlu yorum aldı. Geçtiğimiz saatlerde de filmden silinen bir sahne paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Tüm zamanların en iyi filmlerinden biri olan The Godfather'ın yapım sürecini anlatacak dizinin yönetmeni belli oldu

Orijinal filmin aksine çok daha uzun olan Zack Snyder's Justice League, 4 saatten birkaç dakika daha uzun bir filmdi. Ancak görünen o ki filmde hala bulunmayan sahneler de var. Filmin yönetmeni Zack Snyder, geçtiğimiz günlerde şahsi Twitter hesabı üzerinden filmden çıkartılmış bir sahne paylaştı.

Paylaşılan sahnede Batman'i ve Joker'i görebiliyoruz. Özellikle Batman'in alıştığımızdan daha sert olması ve Joker'in "We live in a society" repliğini duyabiliyoruz.

Zack Snyder's Justice League şu anda ülkemiz için TV+ üzerinden erişebilir durumda. Amerika'da ise HBO Max üzerinden yayınlanıyor. Bahsi geçen silinmiş sahneyi aşağıda bulabilirsiniz.

Kaynak:https://www.ign.com/articles/zack-snyders-justice-league-justice-is-gray-finally-lets-joker-say-we-live-in-a-society

• NEkadar kötü bir joker:S

• dandik bi tiyatro sahnesi gibi

• Benim izlediğim versiyonda bu sahne zaten vardı, yani nasıl silinmiş sahne oluyor bilmiyorum. Ayrıca film zaten silinmiş sahnelerin yeniden birleştirilmiş versiyonu değil miydi, bu da silinmişin silinmişi mi yani :D

• mamileite kullanıcısına yanıt
    şöyle özet geçeyim:
    zack snyder 214 dakikalık çekim yapıyor.
    warner bros'a 140 dakikasını teslim ediyor.
    joss whedon filmin %70'ini baştan çekiyor ve 120 dakika ile sınırlıyor.

• E izledik bu sahneyi 20 gün oldu, filmin sonunda bu sahne.

• joker kadar abartılan bir karakter görmedim. soytarıdan kötü adam mı olur!🤬

• Bu sahne zaten filmin sonunda var, ah dh bu nasi haber ya ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mion kullanıcısına yanıt
    Kötü karakteri adama sevdiren bir karakterdir joker. Senin sevmemen herkesin abarttığı anlamına gelmez.
  • Leb_Lebi L kullanıcısına yanıt
    dostum sen tamamen yanlış anlamışsın bir daha oku istersen yazdığımı

• Mion kullanıcısına yanıt
    Jack Nicholson ve Heath Ledger' in oynadığı joker karakterileri kötü karakterileri yeniden tanımlayan cinsten oyuncluklardı. Özellikle Dark Knight' da Heath Ledger' in oynadığı versiyondaki film içi diyaloglar ciddi felsefik içeriklere sahip.

• Bunun da birkaç ay sonra; atıyorum "joker cut, nightmare cut vs." adı altında yeni sahneler ekleyip filmi 5 saate tamamlayıp o tarz bir versiyonu daha çıkarsa şaşırmam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom59 -- 5 Nisan 2021; 21:51:32 >
  • Venom59 V kullanıcısına yanıt
    birçok filmin sinemada gösterilmeyen sahnelerinin olduğu bir versiyonu bluray olarak satışa çıkar zaten. tr coğrafyasında böyle şeyler olmadığı bilmemeniz normal.

• arkadaşlar sahne zaten vardı, farklı olan birkaç replik. we live in a society repliği bizim için bir şey ifade etmiyor ama amerikada insanlar joker'dan bu repliği duymaya bayılıyorlar

• Yapma ya, kesilen sahneler bluray olarak mı satışa çıkıyormuş ? Bu yaşıma geldim bak sen demesen öğrenemeyecektim :D Önceki filmlerinin pazarlamasına gönderme yaptığımı görmeyecek kadar körsün herhalde ve bu konuda beni bilmiyormuş yaptın tebrikler :D En iyisini siz biliyorsunuz :D

• "We live in a society" repliğini duyabiliyoruz. filmde bu yoktu he eğer izledeğinizi ididia ediyorsanız bir daha bakmanızı tavsiye ediyorum fragmanda vardı sadece ve bu siyah beyaz film ayriyetten çıktı

• çünkü 70m bütçe ile jared leto ve ben affelckin ayrı mekanlarda beleşe çektiği sahne

• Bu sahne vardı zaten belki 1-2 cümlesi farklıdır. Önceki bat vs superman filminde de batmanin böyle karanlık rüyalarını göstermişlerdi. Batman e karanlık bir hava vermeye çalışmış zack snyder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 6 Nisan 2021; 11:26:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sahne kesilmedi ki filmin sonunda vardı. Sırf tik fazla olsun da reklam kasalım diye insanları kandırmayın.

• Bu vardı sadece biraz farklıydı demişsiniz işte o biraz farklıydı dediğiniz şey zaten kesilmiş sahne oluyo ayrıca biraz dediğiniz de 70 milyon dolar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.