Şimdi Ara

laguna RXE ve RXT arasında hangi farklar var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
5.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ekonomic nedenlerden dolayı passatımı satıp.Laguna almak istiyorumda(98-2000 model)...hangi seriyi almalıyım...daha önce hiç lagunaya merak sarmamıştım...artı ve eksileri nelerdir....teşekkürler
    takas yapmak isteyen varsa...http://www.araba.com/629233.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mus3535 -- 8 Haziran 2007; 17:50:43 >

• Merhaba. Benim de Laguna dan önceki arabam Passat tı. İnşallah en kısa sürede sıkıntıların sona erer.
    RXE 1,6 (110 Hp) - 1,8 (120 Hp) - 2,0 (115 Hp) olarak karşımıza çıkar. Standart donanımlar sunarlar. Sadece 2,0 115 Hp Otomotik versiyonu + olarak Cruise Control sunar. RXT ise sadece 2,0 140 Hp olup aynı zamanda Deri Döşeme + Elektrikli ısıtmalı 3 hafızalı Koltuk + Konuşan yol bilgisayarı v.s gibi ekstra donanımlara sahiptir. RXT sadece Laguna I phease II den bulunur. Phease I de ismi 2,0 S yahıt 2,0 RXE S olarak tanımlanır. Aralarında makyajdan ötürü ufak tefek farklılıklar vardır. Esasında fazla kafa karıştırmak istemem ama Laguna I olarak 7-8 ayrı çeşit araba var. Sana tavsiyem RXT olacaktır. Benim Passat 2001 TDI Comfortline idi. Açıkçası bir tek virajlarda ki yol tutuşunun haricinde eksiklik hissetmediğim gibi + olarak daha konforlu özellikle uzun yolunun müthiş olduğunu söyleyebilirim. İnşallah gönlüne göre bir araba bulursun. Sağlıcakla kal ...

• rxt sadece 2.0 motor seçeneklerinde bulunuyor, ekonomi düşün düğünüze göre 1.6 16v rxe+ lpg hem tüketim hem mtv olarak idal olacaktır.

2000 sonrası rxe lerde 4 havayastığı, abs-ebd- otomatik klima, 4 oto cam otomatik ayna, ve 15 inç alaşım jant mevcut, rxt lerde ise ekstra olarak deri döşeme, koltuk ısıtma+havıza, yol bilgisayarı, 16 inç aliminyum jant ve daha geniş lastikler, ve arka fren diskleri mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.