Şimdi Ara

The Witcher'ın 2. sezonundan Geralt'ın bulunduğu bir görsel yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Witcher'ın 2. sezonundan Geralt'ın bulunduğu bir görsel yayınlandı

Andrzej Sapkowski'nin aynı isimli roman serisinden uyarlanan, oyun dünyasında da büyük popülerliğe sahip olan The Witcher'ın ikinci sezonundan yeni bir görsel yayınlandı.

Ayrıca Bkz.The Last of Us dizisinin çekimleri Temmuz 2021'de başlıyor

Geçtiğimiz günlerde de sizlere aktardığımız gibi dizinin ikinci sezon çekimleri sonlandı. Yayınlanan görselde de çekimlerin bitmesi şerefine Geralt'ı, yani Henry Cavill'ı görüyoruz. Bahsi geçen görseli haberin giriş kısmında görebilirsiniz.

Ayrıca geçtiğimiz hafta dizide Wild Hunt'ın olacağı onaylanmıştı. Yayınlanan son habere göre Wild Hunt'ın lideri, yani Eredin karakterini ise Sam Hazeldine canlandıracak. Kendisi daha önce Peaky Blinders, The Innocents ve The Huntsman: Winter's War'da oynamıştı.

The Witcher'ın ikinci sezonu için bir yayın tarihi yok ancak bu yıl içerisinde yayınlanması bekleniyor. İkinci sezondan önce Vesemir karakterinin geçmişini anlatan bir animenin yayınlanması bekleniyor. Ayrıca diziden 1200 yıl öncesini anlatacak olan The Witcher: Blood Origin isimli bir başka dizi de geliştirme aşamasında. 

The Witcher'ın 2. sezonundan Geralt'ın bulunduğu bir görsel yayınlandı

Kaynak:https://comicbook.com/gaming/news/the-witcher-season-2-reportedly-casts-eredin-wild-hunt/

• Aaaaa zenci eredin nasıl olmaz darıldım yada durun belki eşcinseldir olabilir sonuçta netflix beyim bir çözüm bulmuştur.

• Şu Jennifer ı değiştirin de

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aslında güzel bir seri olabilecekken feminizm zırvalıklarıyla hiç edildi bu yapım.

• Hiç izlemedim, başlamayı planlıyorum. Tavsiye eder misiniz ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.