Şimdi Ara

Apple Arcade sistemine 30'dan fazla yeni oyun eklendi: NBA 2K21, Don't Starve ve daha fazlası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple Arcade sistemine 30'dan fazla yeni oyun eklendi: NBA 2K21, Don't Starve ve daha fazlası

Şu anda oyun dünyasında bir hayli popüler olan abonelik servisini bildiğiniz gibi birkaç yıldır Apple da kullanıyor. Apple Arcade ismindeki bu servis yien aylık belirli bir servis karşılığında Apple cihazlarda oynayabildiğiniz bir oyun kütüphanesini sizlerin erişimine açıyor.

Ayrıca Bkz.Yeni nesilde tercihiniz hangisi? PS5 vs Xbox Series vs PC

Bu kütüphaneye bugün sabah saatlerinde 30 yeni oyun eklendi ve bu sayede kütüphanedeki oyun sayısını 180'e çıktı. Ayrıca bugün servisin lansmanından bu yana en çok oyunun eklendiği gün oldu. Oyunlara baktığımızda ise aralarında gerçekten çok kaliteli oyunlar olduğunu söylemek gerek.

Bugün eklenen oyunların tamamı:

1. Backgammon+

2. BADLAND+

3. Blek+

4. Chameleon Run+

5. Chess - Play and Learn+

6. Clap Hanz Golf

7. Cut the Rope Remastered

8. Don't Starve Pocket Edition

9. Fantasian

10. Flipflop Solitaire+

11. Fruit Ninja Classic+

12. Good Sudoku+

13. Mahjong Titan+

14. Mini Metro+

15. Monument Valley+

16. Muhteşem Dama+

17. NBA 2K21 Arcade Edition

18. Really Bad Chess+

19. Reigns

20. Simon's Cat - Story Time Solitaire by MobilityWare+

21. SongPop Party

22. SpellTower+

23. Star Trek Legends

24. Sudoku Simple+

25. Taiko no Tatsujin Pop Tap Beat

26. The Oregon Trail

27. The Room Two+

28. Threes! - Arcade

29. Tiny Crossword+

30. Wonderbox: Macera Atölyesi

31. World of Demons

Oyunların arasında bir hayli popüler yapımların bulunduğunu söylemek gerek. Bu oyunlar dışında şahsi olarak sizlere en azından bir bakmanızı tavsiye ettiğim oyunlar şöyle: Fantasian, World of Demons, The Oregon Trail ve Blek. 

Apple Arcade ilk ay için ücretsiz ardından aylık 34,99 TL. Eğer yeni bir cihaz alırsanız 3 aylık hediye de cihazın içerisinde geliyor.

• Ne kadarmis aylik abonelik ucreti
  • Telefon aldık diye hediye ettiler de ben pek beğenemedim. Oyunlar çok basit kalıyor. Belki de benim beklentimi karşılamadı.
  • Sisteme özel Ex oyun mantığında oyunlar çıkmalı ve donanım belli olduğu için konsol gibi sabit fps gibi daha iyi grafikler gibi normalde mobil oyunlarda olmayan şeyler olmalı.

• WB kullanıcısına yanıt
    dur haberi okuyayım da söyleyeyim sana ..... heh buldum.... Apple Arcade ilk ay için ücretsiz ardından aylık 34,99 TL. Eğer yeni bir cihaz alırsanız 3 aylık hediye de cihazın içerisinde geliyor. yazıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://aylink.co/xpa3pF

Yepyeni oyunlar bu sitede ilgilenenler linke tıklayarak ulaşabilirler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.