Şimdi Ara

FIFA 21 EA Play'e Mayıs'ta Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Electronic Arts, FIFA 21'in yakında EA Play'e geleceğini duyurdu.

Mayıs ayında gelecek. Net tarih henüz açıklanmadı.

FIFA 21'den önce 12 Nisan'da NHL 21 EA Play sisteminin kütüphanesine eklenecek.

EA Play, sistemin kütüphanesinde bulunan oyunlara sınırsız erişim, piyasaya çıkmadan bazı yeni Electronic Arts oyunlarını 10 saat kadar deneme imkanı ve Electronic Arts alışverişlerinde %10 indirim fırsatı sunuyor.

Steam ve Origin'de aylık 29,00 TL ve yıllık 169,00 TL. PlayStation Store'da aylık 25,00 TL ve yıllık 169,00 TL. Xbox Store'da aylık 12,00 TL ve yıllık 75,00 TL. Xbox Game Pass'e de dahil.

• Umaırım It Takes Two'da ea play'e çabuk eklenir oynamayı çok istiyorum ama aşırı pahalı
  • Çok erken ya. 3 yıl sonra gelsin Fifa 21.
  • Bedava verseler oynanmayacak bir oyun arkadaşlar, bu sene aldığıma bin pişmanım gerçekten.

Oynamıyorum bile öylece duruyor onun yerine FIFA 20 oynuyorum.

Tarihin en kötü FIFA oyunu, FIFA 21.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1655 -- 1 Nisan 2021; 21:37:33 >
  • Zaten mikro ödemelerden parayı kaldırıyorlar şunu daha erken ekleyin yani alan sonbaharda aldı zaten

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mayıs mı ohoo ölme eşegim ölme

• quote:

Orjinalden alıntı: TheNewAtilla

Zaten mikro ödemelerden parayı kaldırıyorlar şunu daha erken ekleyin yani alan sonbaharda aldı zaten

Oluru çıkan yılın Aralık son haftasıdır da bunların her şeyi para ya.. Mucize olur :)
  • 170 tl nere 75 tl nere
  • Kariyer modu oynanmayacak durumda mı hala? Bayağı kötü diyorlardı düzelttilerse 1 ay oynanıp bırakılabilir gibi ucuza.

• Uzak durun bu kadar kısa ve net. Ea play ile deneyim etmiştim rezalet bir FIFA daha. Bunlara para yediren çok oldukça böyle rezil FIFAlar daha çok görürüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bukullanıcıadıuygunmu B kullanıcısına yanıt

Evet hala çöp, sanırım EA Ultimate Team varken carrer modu ne yapsın. Football Manager devam.

• Şu oyuna verdiğim 173 lirayla keşke çoluk çocuk sevindirseymişim

• Ben aralik indiriminde almistim sadece kariyer oynuyorum kaleciler cok kötü durumda neredeyse her topu neredeyse iceri aliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.