Şimdi Ara

Dying Light 2'nin Ana Hikayesi 20 Saat Sürecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dying Light 2'nin sunacağı yaklaşık oynanış süresi belli oldu.

Wccftech ile röportaj gerçekleştiren Techland baş tasarımcısı Tymon Smektala tarafından belirtilene göre ana hikayeyi tamamlamak 20 saat civarında sürecek. %100 bitirmek ise 40-60 saat arasında.

Tymon Smektala "Eğer acele ederseniz hikayeyi aşağı yukarı 20 saatte bitirebilirsiniz fakat her şeyi görmek için bunun iki üç katı daha zaman harcamanız gerekecek. Her bir köşeyi keşfedeceğim diyorsanız oyunun açılış bölgesi tek başına 7-8 saatten fazla sürecek." diye belirtti.

HowLongToBeat sitesinin verilerine göre ilk Dying Light oyununun ana hikayesi 17 saat ve %100 bitirmesi 53 saat sürüyor.

Dying Light 2 bu yıl içinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

• Bunca şeyden sonra oyunu TOPARLAYABİLMELERİ bile şaşırtıcı bir ifade bırakıyor insanda. Ellerinize sağlık şimdiden, umarım bütün olarak güzel bir işleniş görürüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun konsollara resmi olarak türkçe altyazı gelecek mi acaba?

• Bir yıl Önce: Saybırpankta 197 saat geçirdim daha keşvetmediğim çok şiy vaaar! Umarım kolpa olmazsın ve en azından çöp etmeden ilk oyunun üzerine bir şeyler eklersin. Senden beklentim varla yok arası, çıkmadan ve sıradan gameplaycilerden oynayışa bakmadan kuruş çıkmaz :)
  • Bu değerler belliyse demek ki oyunun sadece teknik rütuşları kalmış..O zaman gerçektende bu yıl çıkma durumu var..
  • Güzel oyun ancak oyunda zombi sayısı çok fazla bir yerde 2 saniye sabit kalamıyorsun hurraa üstüne çullanıyorlar
    Onun dışında özellikle parkur özelliği çok başarılı assasins creedden bile daha iyi diyebilirim
    Hikayesi oynanışı grafikleri başarılı olmasına rağmen böyle içim sıkılarak daralarak bitirdim
    Sanırım zombi teması bana göre değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyperpunk faciasından sonra insan önsipariş vermeye de korkar oldu ( belli başlı firmalar hariç) hele bi hayırlısıyla çıksın bakalım duruma göre alır oynarız inşallah.

• Bu oyuna şüphe ile yaklaşıyorum umarım 2. bir Cyberpunk 2077 faciası olmaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: Dark Saga

Cyperpunk faciasından sonra insan önsipariş vermeye de korkar oldu ( belli başlı firmalar hariç) hele bi hayırlısıyla çıksın bakalım duruma göre alır oynarız inşallah.

Kralı olsa ön sipariş vermem artık, ciddiyim. Erken Erişim olayı DayZ ile, Ön Sipariş olayı 2077 ile bitti bende :)
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

Santa Monica,Naugty Dog ve Rockstar bunlardan çıkan oyunlara gözü kapalı ön sipariş geçerim sadece gerisi yok.

• merakla bekliyordum ama şimdi hiç güvenmiyorum. %100 çöp çıkacak.

• quote:

Orjinalden alıntı: Dark Saga

Santa Monica,Naugty Dog ve Rockstar bunlardan çıkan oyunlara gözü kapalı ön sipariş geçerim sadece gerisi yok.

Hocam Neil druckmann olduğundan o işe de uzağım ben, kendi görüşüm.
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam görüşünüze saygı duyarım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.