Şimdi Ara

Söylentiye göre sevilen korku oyunu Alan Wake'in ikinci oyunu yolda; Epic Games yayınlayacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Söylentiye göre sevilen korku oyunu Alan Wake'in ikinci oyunu yolda; Epic Games yayınlayacak

Geliştiriciliğini Remedy Entertaintment'ın yaptığı 2010'lu yılların en iyi korku oyunlarından biri olan Alan Wake'in devam oyunu söylentiye göre geliştiriliyor.

Ayrıca Bkz.Cyberpunk 2077, PlayStation Mağazası'na yakın zamanda tekrar eklenecek

Daha önce birçok kez önemli bilgileri önceden sızdıran GamesBeat muhabiri Jeff Grubb, Alan Wake 2'nin yine Remedy tarafından geliştirildiğini aktardı. Oyunu yayınlayacak olan şirket de Remedy'nin anlaşması bulunduğu Epic Games. Jeff Grubb, oyunun ne zaman duyurulacağını bilmedğini ancak geliştirildiğini duyduğunu söyledi.

Remedy Entertaintment, 2019 yılında oyunun yayın haklarını Microsoft'tan satın almıştı. Şu anda aralarında özel bir anaşma olduğunu da düşünürsek oyunun Epic Games tarafından yayınlanması muhtemel. Gçetiğimiz haftalarda Remedy, şu anda 5 farklı proje üzerinde çalıştıklarını açıklamıştı. Bunların arasında bilinmeyen projeler bulunuyor.

Stüdyonun kreatif direktörü Sam Lake, daha öncesinde Alan Wake için bir devam oyunu yapmak istediğini belirtmişti. Umuyoruz ki en az ilk oyun kalitesinde bir devam oyununu yakın zamanda görebiliriz.

Kaynak:https://www.videogameschronicle.com/news/remedy-is-reportedly-making-alan-wake-2-with-epic-games/

• akşam haberleri size yetmiyor mu !?

• Control oyunundan sonra geleceği belli her türlü inş control gibi olmaz alan wake çok severek bitirdiğim bir oyun ama control hiç beğenmeden bitirdim

• Fena oyun değildi ben beğenmiştim

• Çok güzel oyundu, 1. oyunun seviyesinde gelmesi bile yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel oyundu. 2011 yılında oynuyordum yanlış hatırlamıyorsam. 2012'de de prototype 2 çıkmıştı hatta. Dilerim prototype 3 te yapılır.

• İlk oyununu çok beğenmiştim. Bir an önce çıksa da oynasak.

• Mükemmel oyun devamını bekliyoruz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Alan Wake güzel de bi Alien Isolation tadı vermedi bana. Keşke Alien Isolation'un 2.ci oyunu gelse... :)

• Alan Wake American Nightmare çok sevdiğim bir oyundu. İnşallah yeni oyun da en az AWAN kadar guzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.