Şimdi Ara

Netflix dizisi The Witcher'ın 2. sezon çekimleri tamamlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix dizisi The Witcher'ın 2. sezon çekimleri tamamlandı

Andrzej Sapkowski'nin aynı isimli roman serisinden uyarlanan, oyun dünyasında da büyük popülerliğe sahip olan The Witcher'ın ikinci sezonu için bir güncelleme yapıldı.

Ayrıca Bkz.The Witcher'ın 2. sezonundan görseller paylaşıldı: 2. sezonda Wild Hunt var

Geçtiğimiz saatlerde yapılan duyuru ile dizinin ikinci sezon çekimlerinin tamamlandığı açıklandı. Şimdi yalnızca çekim sonrası yapılan işlemler kaldı. Ancak efektlerin yoğun olduğu bu tarz bir dizi için bu aşamanın da uzun süreceğini söylemek gerek. 

Henüz ne yazık ki bir yayın tarihi bulunmuyor ancak büyük bir ihtimalle yine ilk sezon gibi yılın sonlarında yayınlanacaktır. Yakın zamanda en azından teaser veya yayın tarihi gibi bir detay görebiliriz. Dizinin ikinci sezonu yine Netflix'te yayınlanacak.

İkinci sezondan önce Vesemir karakterinin geçmişini anlatan bir animenin yayınlanması bekleniyor. Ayrıca diziden 1200 yıl öncesini anlatacak olan The Witcher: Blood Origin isimli bir başka dizi de geliştirme aşamasında. 

Kaynak:https://twitter.com/getFANDOM/status/1377316430488641536

• Yine her bölümünde biri kusacak mı acaba...

• 1 sezondan fazla keyif almadım o yüzden 2. sezonu izleme planım yok

• Diziye ısınma süresi çok uzundu zira çok karışık bir dünya ve biz üç karakterin gözünden görüyoruz.

Ancak son iki bölüm sanırım efsane idi.
  • İlk sezonu seyrettim ama unuttum

Bu kadar aramı olur

Taboo 2. Sezonu bekliyorum oda unutuldu gitti

• İkinci izleyişimde daha çok beğenmiştim. Yeni sezon bu sonbaharda gelir belki, diziyi unutmadım ama yeni sezona yakın 3. defa izleyip öyle devam ederim yine de.

Netflix tarafından açılan şöyle bir resmi site var, Witcher dünyasına yabancı olanlar için faydalı olabilir.

https://www.witchernetflix.com/tr-tr

Özellikle oyununu sevenler oyuncu seçimlerini falan beğenmemiş olabilir ama ben dizinin devam etmesini istiyorum. Umarım planladıkları gibi 7 sezon boyunca üstüne koyarak devam ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 1 Nisan 2021; 12:59:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitapları okumanızı öneririm. Dizi biraz hızlı gelmiş olabilir ama kitaplar detaylı bir şekilde veriyor olay örgüsünü
  • Triss ve Yennefer için o oyuncuları seçersiniz ya, cosplay kızları bile daha başarılı olurdu...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 35bucuk kullanıcısına yanıt

Kadınlar rollerini çok iyi yapmışlar. The witcher oyununu oynayarak yargılamamalısın çünkü hem dizi hem de oyun aynı kitap üzerinden kurgulanmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöp

• 1600 saat witcher oynamış ve tüm kitaplarını okumuş birisi olarak söylüyorum bu dizi izlenmez. Netflix değilde başka bir platformun elinde olsaydı belki izlenirdi fakat birinci sezonu bile zar zor izledim. Sırf Henry Cavill sevdiğim bir aktör olduğu için katlandım o saçma sapan sahnelere. Ek olarak ikinci sezonda seçtikleri karakterler de berbat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Routinues -- 27 Mayıs 2021; 22:32:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Routinues

1600 saat witcher oynamış ve tüm kitaplarını okumuş birisi olarak söylüyorum bu dizi izlenmez. Netflix değilde başka bir platformun elinde olsaydı belki izlenirdi fakat birinci sezonu bile zar zor izledim. Sırf Henry Cavill sevdiğim bir aktör olduğu için katlandım o saçma sapan sahnelere. Ek olarak ikinci sezonda seçtikleri karakterler de berbat.

Hiç witcher oynamamış ve okumamış birisi olarak zevkle izledimiştim, teşekkürler netfliş. :)

• selmand kullanıcısına yanıt

Zaten oynamadığın ve okumadığın için izlemişsin çünkü karakterlerden ve evrenden bir habersin :) Sen gidip de kitapta ve oyunda beyaz tenli olan bir karakterin yerine zenci karakter koyarsan ben o diziyi izlemem kardeşim. Tabi renkler ve zevkler tartışılmaz izleyene de saygım sonsuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Routinues

Zaten oynamadığın ve okumadığın için izlemişsin çünkü karakterlerden ve evrenden bir habersin :) Sen gidip de kitapta ve oyunda beyaz tenli olan bir karakterin yerine zenci karakter koyarsan ben o diziyi izlemem kardeşim. Tabi renkler ve zevkler tartışılmaz izleyene de saygım sonsuz.

Okusaydım veya oynasaydım onlara göre değerlendirecektim ki bu yanlış olurdu çünkü oyunu yapan farklı dizinin yönetmeni farklı, sanat yönetmenleri farklı, yapılabilirlikler farklı imkanlar farklı. Hiç bir şekilde kıyaslamamak lazım. Tüm yapımlarda böyle oluyor zaten. Hary Potter veya Yüzüklerin Efendisi serilerinde de aynıları söylendi ama ben her yapımı kendi içinde ve kategorisinde çok beğendim.

• The witcher dizisinin birinci sezonunu izlemiştim .Fena değildi .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.