Şimdi Ara

Total War: Rome Remastered'dan oynanış videosu paylaşıldı: 2004 vs 2021 grafik karşılaştırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Total War: Rome Remastered'dan oynanış videosu paylaşıldı: 2004 vs 2021 grafik karşılaştırması

Yayıncılığını Sega'nın yaptığı, geliştiriciliğini ise Creative Assembly ve Feral Interactive'in yaptığı strateji türünün sevilen oyunlarından Total War: Rome'un yenilenmiş versiyonu için yeni bir video yayınlandı.

Ayrıca Bkz.CDPR; Cyberpunk 2077, Witcher 3 ve diğer oyunları ile ilgili gelecekteki planlarını açıkladı

Paylaşılan video oyunun 2004'teki orijinal hali ile bu yıl çıkacak olan yenilenmiş versiyonu arasındaki grafik farklarını gösteriyor. Bu yüzden temelde bir oynanış videosu olduğunu söyleyebiliriz. Bahsi geçen karşılaştırma videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Oyun Steam üzerinden 175,00 TL'ye satılıyor. Eğer 2004 yılında çıkan orijinal oyuna sahipseniz 31 Mayıs'a kadar oyunu %50 indirimli bir şekilde alabilirsiniz. Oyunun yurt dışı fiyatı 29,99 dolar.

Total War: Rome Remastered, 29 Nisan 2021'de Steam üzerinden PC oyuncuları için çıkış yapacak. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Orijinali 2004 yılında yayınlanan Total War: Rome'un yenilenmiş versiyonu Total War: Rome Remastered, ana oyunu barındıracak ve birçok görsel iyileştirme ile çıkış yapacak. Yenilenmiş sürümde ana oyun dışında Alexander ve Barbarian Invasion DLC'leri de buluancak. Ayrıca oyun 4K çözünürlük de sunacak.

Kaynak:
    https://twinfinite.net/2021/03/total-war-rome-remastered-comparison-trailer/

• Şimdi de bu moda oldu...

• Çıktığı dönem günlerce başından kalkmadım, hala daha ara ara oynarım. Benim için bir şaheser bu oyun

• fiyatı bana biraz abartı geldi.

• Çok başarısız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fiyatı abartılı yalnız o Spartra Mızrak Duvarı'nı şehrin içinde bir sokağa yerleştirip düşmanlarını rendelemesini izlemek inanılmaz eğlenceli :)

• Rome 2 total war ve Medieval Total war 2 çok oynadım. Gerçekten çok iyi oyunlar. Bu oyunların devam serisi çıkmaması büyük skandal firma adına.

• Orjinali daha güzel

• Medieval 2 bambaşka bir oyundu.Rome yi oynamadim belki bu sefer deneyebilirim.Yanliz total war serisinde pek anilmayan fakat bana gore en iyi oyun olan empire total war ın 2.si neden çikmaz anlamadım,oyunda müthiş deniz savaşları vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korsan alacam baboş. 175tele nedir!!! epic beleşe verir belki. Total War: Rome Remastered'dan oynanış videosu paylaşıldı: 2004 vs 2021 grafik karşılaştırması 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 31 Mart 2021; 22:55:44 >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Medieval Total war 2 hala bilgisayarımda var. Diğer serilerin hiç birinden bu oyundaki tadı alamadım.

• Rahmetli ev arkadaşımın beni seriyle tanıştırdığı oyun . Zorla oynatmıştı çok güzel diye. Kendimi bir kaptırdım hala Total War oynuyorum. İndirim görürse kesin alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Rome 2 total war ve Medieval Total war 2 çok oynadım. Gerçekten çok iyi oyunlar. Bu oyunların devam serisi çıkmaması büyük skandal firma adına.

mTW:3 hala nasıl çıkarılmaz aklım almıyor gerçekten. yıllardır beklediğim oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 1 Nisan 2021; 10:20:40 >
  • ben herkesi benim gibi gorsan alıyor sanıyordum.. millet şimdi ciddi ciddi 700-800 tl oyunlara para mı veriyor Total War: Rome Remastered'dan oynanış videosu paylaşıldı: 2004 vs 2021 grafik karşılaştırması 

4TL'lik oyunu bile korsam oynamıştım Total War: Rome Remastered'dan oynanış videosu paylaşıldı: 2004 vs 2021 grafik karşılaştırması  tek eksiği online yok ..

Edit: Lütfen orjinal oyun oynayın Total War: Rome Remastered'dan oynanış videosu paylaşıldı: 2004 vs 2021 grafik karşılaştırması 

(bu yorum korsanı özendirme değildir. Sayın admin boş beleş şeylerden yine uyarı verme ! )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun_ -- 1 Nisan 2021; 9:40:34 >
  • kuzgun_ kullanıcısına yanıt

2017'de yeni pc aldığımdan beri hep orjinal takıldım. :)

pek fazla oyun almam zaten ve max. verdiğim para 240tl idi sanırım. battlefieled 5'e vermiştim. single player oyunlara 75tl-120tl arasında verebilirim ancak daha fazlası zoruma gidiyor vermiyorum.

• NTW:2 çıktı mı ki?

ETW:2 bekliyordum ben açıkçası.

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt

ETW:2 de olur. ya bir de şu oyuna artık default olarak kan ekleser ya. kansız savaş fetişlerini anlayamıyorum. o zaman savaş oyunu yapmayın arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 1 Nisan 2021; 10:20:22 >
  • Bu fiyatlar ne böyle

• Kaliteli güzel eski oyunların Remasteder edilmesinden yanayım. Ama bunu yaparken eski oyunu kaldırıp yenisinin alınması diretilmemeli. Misal Need For Speed 2013 harika bir oyun, 20 liraya 4 Gb lık oyunu ortaya gözle görülür çok fazla bir şey katmadan 40 gb ve 150 lira yapıyorlar. Yapsınlar ama eski oyunu kaldırıp yeni oyunu almaya zorlamasınlar. Parası olan yenisini alsın, olmayan eskisini almaya devam edebilmeli.

• sanırım ben de 2 defa verdim.. travian oynarken 20 tl altın ve lol'de 40tl rp almıştım.. başkada aklıma gelen yok :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.