Şimdi Ara

HarmonyOS'lu Huawei MatePad Pro 2, TENAA onayı aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HarmonyOS'lu Huawei MatePad Pro 2, TENAA onayı aldı

Huawei'nin yeni bir amiral gemisi tablet çıkarmaya hazırlandığını daha önce duymuştuk. MatePad Pro 2 olarak pazara giriş yapması beklenen cihazla ilgili bazı ayrıntılar ortaya çıktı.

Ayrıca Bkz.Xiaomi üç cihazı aynı anda şarj edebilen kablosuz şarj cihazı çıkardı

WGR-AN19 model numarasına sahip tablet Çinli sertifikasyon kurumu TENAA'nın veritabanında göründü. Henüz teknik özellikleri konusunda bir bilgi yok ancak açıklamada cihazın HarmonyOS işletim sistemi ile geleceği belirtiliyor.

HarmonyOS'lu Huawei MatePad Pro 2, TENAA onayı aldı

HarmonyOS ile kutudan çıkan ilk cihaz olabilir

Bileşen tedariğindeki sıkıntılar nedeniyle Huawei P50'nin Haziran ayına ertelendiğine yönelik bilgiler var. Bu da MatePad Pro 2'nin HarmonyOS işletim sistemiyle piyasaya sürülecek ilk mobil cihaz olma şansını arttırıyor.

Tablet gücünü Kirin 9000 platformundan alacak. Ayrıca biri 12.2 inç, diğeri 12.6 inç ekranla donatılmış iki farklı model olarak sunulacağı söyleniyor. Huawei MatePad Pro 2'nin diğer muhtemel özelliklerini OLED ekran, 5G bağlantısı ve 40W hızlı şarj desteği olarak sıralayabiliriz.

Kaynak:mysmartprice.com/gear/huawei-matepad-pro-2-harmonyos-tenaa/

• Yine asla gerçek olmayacak HarmanyOS haberlerine yenisi eklenmiş. Bu OS 2 yıldır düzenli olarak her ay çıkıyor ama halka gizli herhalde bu cihazlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • çıksa da kimse istemeyecekki harmonyOS'i

uygulama marketi oturana kadar en az 3-4 yıl çöp bir işletim sistemi

facebook ve harita uygulamlarını eklemekle iş bitmez.ülkeye özel tonla yerli uygulama var olmazsa olmaz.hayatevesığar,e-devlet,mobil bankalar,online market,online alışveriş,operatör uygulamaları,taksi uygulamaları,maçkolik,tv uygulamaları olmazsa akıllı telefon bir işe yaramaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 31 Mart 2021; 12:4:10 >
  • bu saydıklarının hepsi var app gallery de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.