plakadan aracın sahibi bulma
7 Cevap43744 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

44 Mesaj
8 Haziran 2007; 14:12:57 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

arkadaşlar plakadan bir arcın sahıbini nasıl bulabilirim adını veya adresini
aradığim plaka 16 lv 665 bu aracın sahibi tarafından dolandırıldık acaba adresini veya ismini bulabilirmiyim yardımcı olurmusunuz veya bilen bir i varsa bana bulabilirmi ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

2884 Mesaj
8 Haziran 2007; 15:20:20 

1975 MODEL MERCEDES BİR ARABA

1983 ten beri aynı kişide

arac bir otobüs

tahdit var üzerinde: Muvakkat muaf deniyor.

ama bu terimin anlamını bilmiyorum.

emniyetin sitesinde sadece bunlar var.

bence vergi dairesinde ya da emniyette adamın varsa baktır plakadan

Resimli Hali

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_40697741

5464 Mesaj
8 Haziran 2007; 15:25:11 

quote:

Orjinalden alıntı: blanebate

arkadaşlar plakadan bir arcın sahıbini nasıl bulabilirim adını veya adresini
aradığim plaka 16 lv 665 bu aracın sahibi tarafından dolandırıldık acaba adresini veya ismini bulabilirmiyim yardımcı olurmusunuz veya bilen bir i varsa bana bulabilirmi ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

dolandırıldıysan polise intikal ettirirsen zaten onlar herşeyini bulur. en azından bilgilerini bulur. plakalar bugünler için.

sigortacı, polis, jand, vb çalışan tanıdıklarınız da yardımcı olurlar.

İmzanız kural dışıdır! ||Gonuşma

1334 Mesaj
8 Haziran 2007; 17:41:52 

forumda bir ara
bu hususta garanti bankası internet bankacılığı
vasıtasıyla bulunabiliyordu.

Today Tomorow Toyota Tofaş
Cumhuriyet'e sahip çık!

44 Mesaj
8 Haziran 2007; 21:42:12 

quote:

Orjinalden alıntı: ankarametinerr

1975 MODEL MERCEDES BİR ARABA

1983 ten beri aynı kişide

arac bir otobüs

tahdit var üzerinde: Muvakkat muaf deniyor.

ama bu terimin anlamını bilmiyorum.

emniyetin sitesinde sadece bunlar var.

bence vergi dairesinde ya da emniyette adamın varsa baktır plakadan

öncelikle sağol arkadşım ilgilendigin için araba eski model şahin yani murat 131 ben bu adresten aradımhttp://www.trafik.gov.tr/sorgulamalar/sorgulamalar.asp# 1988 murat gözüküyor siz hangi linkten mercedes ve otobüş oldugunu buldunuz one more arkadşım kendim halledicem bunu ben bir bulayım önce miktar az zaten değmez plaka 16 LV 665 bulursanız buraya atarsınız sevinirim tanıdık polis arkadaşlar var ama burdan bulamassam bursaya gidince sorucam zaten bu vatandaş mudanya eşkeldenmiş zaten küçük enin de sonunda ele gececek ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim ve buraya yazarsanız iyi olur

597 Mesaj
8 Haziran 2007; 22:41:03 

quote:

Orjinalden alıntı: ricardozonta

forumda bir ara

arkadaşım eskiden garanti bankasının internet şubesinden sahibini öğrenmek istediğin aracın mtv sini yatırıyor gibi yapıp araç sahibinin vergi numarasını öğreniyordun, daha sonra trafik.gov.tr den elde ettiğin bilgiler ve vergi numarasını kullanarak www.gib.gov.tr adresinden aracın ruhsat bilgilerine ulaşabiliyordun, ancak www.gib.gov.tr bu hizmetinin süistimal edildiğindenmidir bilinmez artık tc kimlik numarası da sormaya başladı. eğer araç sahibinin tc kimlik numarasını biliyorsan anında bulabiliriz. somut olayda araç sahibinin kim olduğunun bilinmemesi ayrıca tc kimlik numarasının bilinmesinin hemen hemen mümkün olmaması nedeniyle trafik.gov.tr bilgileriyle yetinmen gerekecek...

44 Mesaj
9 Haziran 2007; 0:26:55 

quote:

Orjinalden alıntı: Mnt1907

quote:

Orjinalden alıntı: ricardozonta

forumda bir ara

arkadaşım eskiden garanti bankasının internet şubesinden sahibini öğrenmek istediğin aracın mtv sini yatırıyor gibi yapıp araç sahibinin vergi numarasını öğreniyordun, daha sonra trafik.gov.tr den elde ettiğin bilgiler ve vergi numarasını kullanarak www.gib.gov.tr adresinden aracın ruhsat bilgilerine ulaşabiliyordun, ancak www.gib.gov.tr bu hizmetinin süistimal edildiğindenmidir bilinmez artık tc kimlik numarası da sormaya başladı. eğer araç sahibinin tc kimlik numarasını biliyorsan anında bulabiliriz. somut olayda araç sahibinin kim olduğunun bilinmemesi ayrıca tc kimlik numarasının bilinmesinin hemen hemen mümkün olmaması nedeniyle trafik.gov.tr bilgileriyle yetinmen gerekecek...

teşekkürler netten bulamıcaz biz onu neyse tanıdık arkadşlar var emniyeteonlardan öğrnicem artık

580 Mesaj
9 Haziran 2007; 18:30:37 

dolandırıcılık yapan adam sahte plaka kullanmayı akıl edemiyomu ki bence plakadan pek bişi çıkmaz

moralini bozmak gibi olmasın ama

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » plakadan aracın sahibi bulma
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.172