Şimdi Ara

plakadan aracın sahibi bulma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
1
Favori
72.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında e-devletten sadece kendi adınıza kayıtlı aracın plakasını sorgulayabiliyorsunuz artık.İnsanları yanlış bilgilendirmemek için sitenizde ki bu kısmı güncellemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: blanebate

arkadaşlar plakadan bir arcın sahıbini nasıl bulabilirim adını veya adresini
    aradığim plaka 16 lv 665 bu aracın sahibi tarafından dolandırıldık acaba adresini veya ismini bulabilirmiyim yardımcı olurmusunuz veya bilen bir i varsa bana bulabilirmi ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

dolandırıldıysan polise intikal ettirirsen zaten onlar herşeyini bulur. en azından bilgilerini bulur. plakalar bugünler için.

sigortacı, polis, jand, vb çalışan tanıdıklarınız da yardımcı olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NarKo_

Bu mesaj silindi.
    Hem konuyu tarihin tozlu sayfalarından çıkarmış hem de utanmadan yanlış bilgi vermiş
  • arkadaşlar plakadan bir arcın sahıbini nasıl bulabilirim adını veya adresini
    aradığim plaka 16 lv 665 bu aracın sahibi tarafından dolandırıldık acaba adresini veya ismini bulabilirmiyim yardımcı olurmusunuz veya bilen bir i varsa bana bulabilirmi ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

• 1975 MODEL MERCEDES BİR ARABA

1983 ten beri aynı kişide

arac bir otobüs

tahdit var üzerinde: Muvakkat muaf deniyor.

ama bu terimin anlamını bilmiyorum.

emniyetin sitesinde sadece bunlar var.

bence vergi dairesinde ya da emniyette adamın varsa baktır plakadan
  • forumda bir ara
    bu hususta garanti bankası internet bankacılığı
    vasıtasıyla bulunabiliyordu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ankarametinerr

1975 MODEL MERCEDES BİR ARABA

1983 ten beri aynı kişide

arac bir otobüs

tahdit var üzerinde: Muvakkat muaf deniyor.

ama bu terimin anlamını bilmiyorum.

emniyetin sitesinde sadece bunlar var.

bence vergi dairesinde ya da emniyette adamın varsa baktır plakadan

öncelikle sağol arkadşım ilgilendigin için araba eski model şahin yani murat 131 ben bu adresten aradımhttp://www.trafik.gov.tr/sorgulamalar/sorgulamalar.asp# 1988 murat gözüküyor siz hangi linkten mercedes ve otobüş oldugunu buldunuz one more arkadşım kendim halledicem bunu ben bir bulayım önce miktar az zaten değmez plaka 16 LV 665 bulursanız buraya atarsınız sevinirim tanıdık polis arkadaşlar var ama burdan bulamassam bursaya gidince sorucam zaten bu vatandaş mudanya eşkeldenmiş zaten küçük enin de sonunda ele gececek ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim ve buraya yazarsanız iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: ricardozonta

forumda bir ara

arkadaşım eskiden garanti bankasının internet şubesinden sahibini öğrenmek istediğin aracın mtv sini yatırıyor gibi yapıp araç sahibinin vergi numarasını öğreniyordun, daha sonra trafik.gov.tr den elde ettiğin bilgiler ve vergi numarasını kullanarakwww.gib.gov.tr adresinden aracın ruhsat bilgilerine ulaşabiliyordun, ancakwww.gib.gov.tr bu hizmetinin süistimal edildiğindenmidir bilinmez artık tc kimlik numarası da sormaya başladı. eğer araç sahibinin tc kimlik numarasını biliyorsan anında bulabiliriz. somut olayda araç sahibinin kim olduğunun bilinmemesi ayrıca tc kimlik numarasının bilinmesinin hemen hemen mümkün olmaması nedeniyle trafik.gov.tr bilgileriyle yetinmen gerekecek...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mnt1907

quote:

Orjinalden alıntı: ricardozonta

forumda bir ara

arkadaşım eskiden garanti bankasının internet şubesinden sahibini öğrenmek istediğin aracın mtv sini yatırıyor gibi yapıp araç sahibinin vergi numarasını öğreniyordun, daha sonra trafik.gov.tr den elde ettiğin bilgiler ve vergi numarasını kullanarakwww.gib.gov.tr adresinden aracın ruhsat bilgilerine ulaşabiliyordun, ancakwww.gib.gov.tr bu hizmetinin süistimal edildiğindenmidir bilinmez artık tc kimlik numarası da sormaya başladı. eğer araç sahibinin tc kimlik numarasını biliyorsan anında bulabiliriz. somut olayda araç sahibinin kim olduğunun bilinmemesi ayrıca tc kimlik numarasının bilinmesinin hemen hemen mümkün olmaması nedeniyle trafik.gov.tr bilgileriyle yetinmen gerekecek...

teşekkürler netten bulamıcaz biz onu neyse tanıdık arkadşlar var emniyeteonlardan öğrnicem artık
  • dolandırıcılık yapan adam sahte plaka kullanmayı akıl edemiyomu ki bence plakadan pek bişi çıkmaz

moralini bozmak gibi olmasın ama
  • Plaka ile araç sahibi öğrenme konusunda konusunda güncel bilgiyi bu siteden bulabilirsiniz. Araç Sahibi Sorgulama
  • Bu konu bana da lazım oldu, internetten araştırdım. Eskiden sigortacılar görebiliyormuş, artık onlarda göremiyormuş. Bir ara PTT HGS yükleme kısmında ismi CE.... DA..... diye yazıyormuş. Orayı da kaldırmışlar. Yani şuanda yok.

• Why Shy kullanıcısına yanıt

Kvkk var artık bulup napacaksın para vermez kimse kimseye

bankaların mtv ödeme ekranında ruhsat sahibinin ad soyadının ilk iki harfi gösteriliyor halen.

bi ara 100 tl ye panel satanlar vardı. anasının dinini bile görüyorsun telefon numaraları olsun yeter.

• FFFaust F kullanıcısına yanıt

Mobilden denedim. Göstermiyor.

Hangi bankaları kullanıyorsun bilmiyorum ama ben ziraat mobil ve yapı kredi mobilden görebiliyorum ilk harflerini.

• FFFaust F kullanıcısına yanıt

Evet ziraatten oldu. TC no ilk harfi son iki harfi de yazıyormuş, bu da iş görebilir.

plakadan aracın sahibi bulma
  • plakadan arça sahibini öğrenmeniz mümkün değil arkadaşlar. kimse paylaşmaz bu bilgiyi sizinle. Ancak şurda bişiler anlatılmış öğrenme yoluyla ilgilihttp://www.devlette.com/plakadan-arac-sahibi-sorgulama-ogrenme/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.