Şimdi Ara

Jason Statham'lı yeni Guy Ritchie filmi Wrath of Man'in ilk fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Jason Statham'lı yeni Guy Ritchie filmi Wrath of Man'in ilk fragmanı yayınlandı

Guy Ritchie ve Jason Statham'ı tekrar bir araya getiren Wrath of Man filminden ilk fragman paylaşıldı. 7 Mayıs'ta sinemaseverlerle buluşacak olan film aksiyon dolu bir seyir deneyimi sunacak.

Wrath of Man filminde Jason Statham'ı bir bankanın nakit kamyonunda güvenlik koruması olarak işe giren "H" karakteri olarak izliyoruz. Başlarda gayet normal birisi gibi görünen H, soygun sırasında gösterdiği inanılmaz yetenekleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Sonrasında oğlunun öldürüldüğünü öğrenen H, oğlunun katillerini bulmak için dramatik adımlar atmaya başlayacak. 

2004 yılında yayınlanan Le Convoyeur filminin tekrar çevrimi olarak hazırlanan Wrath of Man'in oyuncu kadrosunda Jeffrey Donovan, Josh Hartnett, Scott Eastwood, Raul Castillo ve Post Malone gibi isimler yer alıyor.

Filmin senaryo tarafında ise Ivan Atkinson ve Marn Davies'in imzası var. 

Jason Statham'lı yeni Guy Ritchie filmi Wrath of Man'in ilk fragmanı yayınlandı

• Yönetmeni Guy Ritchie, baş aktörü Jason Statham olan iki film vardı Snatch ve Love, Stock and Two Smoking Barrels. Bunun da diğerleri gibi eğlenceli ve iyi bir yapım olacağını düşünüyorum.

• Antalyada çekilen bu mu?

• fragmanı nefessiz izledim

• Yerli plato?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Jason wick
  • Guy Ritchie'nin tarzına hiç benzemiyor,çok farklı bir deneyim olacak muhtemelen. Çok fazla John Wick havası var filmde. Kim bilir belki de tutar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotifoti

Antalyada çekilen bu mu?

Yok hocam Antalya'da çekilen Five Eyes filmi.

Dijital platformda yayınlamayan birçok içerik var.

Marvel filmlerini yayınlamayacak mesela. Çok çabuk korsana düşüyor diye dijital platforma sıcak bakmıyorlar.

Jason reis de aynı kafadan sanırım.

Filme gelirsek bana sarmadı. Fragman izlememe sebep olacaktır diye tahmin ediyorum. Yine sivrisinek gibi adam öldürülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 30 Mart 2021; 9:28:56 >
  • Return to Monke kullanıcısına yanıt
    Guy Ritchie filmleri genellikle karanlık senaryoyu eğlenceli bir şekilde anlatıyor. Filmlerin hepsinde kendisine özgü yakın dövüş sahneleri vardır. Bu konuda haklısın. Ama belki bu eğlenceli kısmı ve yakın dövüş sahneleri fragmanda olmayabilir.

• 2002 yılında Snatch'i izlediğimde tarzına bayılmıştım. Hatta hiç sevilmeyen Kral Arthur filmini bile sevebilmiştim. Evet, John Wick özentisi çok belli oluyor ama bence sinemada izlemeye değer bir film olacak. Koronadan fırsat bulursak tabi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Antalyada çekilen bu değil onun ismi Five Eyes olması lazım.
    Bunlar fabrikaya bağladılar ya yılda 2 film gidecekler herhalde.

• 0.46-1.05 arasi -> guy ritchie anlasilan super hot oynamis :))

• Adam daha fazla yaşlanmadan ekmeğini bolca yemek lazım.

• Shainx kullanıcısına yanıt
    Revolver filmi de var insan ile ego arasındaki savaşı anlatıyordu. Güzel filmdir. "Wake Up Mr.Green!"

• quote:

Orijinalden alıntı: fotifoti

Antalyada çekilen bu mu?

Hollywood'un ünlü yönetmeni Guy Ritchie ve ünlü aktör Jason Statham'ın bir araya geldiği aksiyon filmi "Five Eyes"in çekimleri Antalya'da sürüyor.bu film değil.

• Güzel...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.