Şimdi Ara

Xiaomi Mi 11 Lite 5G duyuruldu: En ince 5G telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi Mi 11 Lite 5G duyuruldu: En ince 5G telefon

Bugün yapılan lansmanda son derece kaslı yeni Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra amiral gemilerini tanıtan Xiaomi inceliğe önem verenler için de yeni modelinin örtülerini kaldırdı. Xiaomi Mi 11 Lite 5G en ince 5G telefon olma iddiasında.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G özellikleri ve fiyatı

Xiaomi Mi 11 Lite 5G modeli 6.55 inçlik Full HD+ AMOLED ekrana sahip. 2.75mm ekran kenarı ile çerçevesiz görünüm güçlendirilirken sadece 6.81mm kalınlık değeri de görünüme katkı sağlıyor. 800 nit parlaklık değeri, 90Hz ekran tazeleme hızı, 240Hz dokunmatik örnekleme hızı ve HDR10+ desteği artıları arasında.

Ayrıca Bkz.Genshin Impact mobilde 1 milyar dolar hasılata en hızlı ulaşan oyun oldu

Snapdragon 780G yonga setinden gücünü alan telefonda 6GB/8GB RAM bellek ve 128GB/256GB depolama kapasitesi yer alıyor. 4250mAh kapasiteli batarya ise 33W hızlı şarj destekli. Kutudan şarj adaptörü de çıkıyor.

Arka kısımda 64MP çözünürlüğünde ana sensör yanında 8MP çözünürlüğünde geniş açılı ekran ve 5MP çözünürlüğünde makro sensöre yer verilmiş. Ön kamera ise 20MP çözünürlüğünde. Kamera paketi yapay zeka ile destekleniyor.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G modeli 369 Avro başlangıç fiyatına sahip. Snapdragon 732G yonga seti barındıran 4G versiyonu ise 299 Avro seviyesinden başlayacak.

• Avrupa Mi sitelerindeki indirimsiz fiyatlarla Evofone sitesindeki fiyatları kıyasladım, telefon fiyatı arttıkça kar marjını indirmişler gibi.
    redmi note 10 200 euro 3200 lira : oran 16
    mi 10t pro 600 euro 6400 lira : oran 10,6
    poco m3 170 euro 2800 lira : oran 16,5
    poco x3 nfc 270 euro 3900 lira : oran 14,4
    redmi note 10 pro 300 euro 3800 lira : oran 12,6
    5g modeli de 13.5 oranla 5000 liradan yapıştırırlar gibi. Halk cahil tüm avmlerdeki mi storelar ağzına kadar dolu hep. Vergi ayrı boyut, ne olduğu belli olmayan distribütör bozuntusu ayrı boyut.
  • Sonunda kalas gibi olmayan, hafif, ince ve şık bir telefon çıkardı Xiaomi. Umarım Türkiye'ye de güzel bir fiyatla giriş yapar...

• 279 $'lık Redmi Note 10 Pro 3799 a çıktıysa;

5G olanı 4699 TL

4G olanı 3999 TL

• 780G ile yakar kavurur ortaligi. Fiyati da cok iyi. Gecen gun A52 5G yuksek fiyattan gelince hayal kirikligi olmustu. Mi 4c kullaniyorum, buna gecip yine yillarca kullanasim var.

• astegon kullanıcısına yanıt

Evofone belli olmaz hocam adamlarin duzgun kuru yok kactan saplarsam diye is yapiyor.

Mi 11 Lite 5G 6000 liradan bile konumlandirsa sasmam. Gider kacak alirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat tahminim:

4G 4750₺
    5G 5999₺
  • Beklediğim cihazdı. Sd765G ile bekliyordum ama 780G süper oldu. Sanırım kamerada OİS yok, hiçbir bilgi bulamadım bu konuda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    279$ fiyat çin için geçerli global fiyatlar 4g versiyon için 300€ 5g versiyon için 370€.Yalnız 5g li olanın buraya gelip gelmeyeceği de belli değil hatta yüksek ihtimalle gelmeyecek çünkü tanıtımda 4g li versiyon için teknosa ve vatan bilgisayar satış kanalları arasında varken 5g li versiyon için ülkemizden herhangi bir satış kanalı görünmedi.
  • Compengineer06 kullanıcısına yanıt

Ben tahmin yaptım. Basit mantık yürüttüm.

Evofone faktörünü de ekledim :)

Biraz iyimser bir tahmin olmus hocam redmi note 10 pro 8gb versiyon 250 euro civarında fiyatı vardı ve 4000 den satışa çıktı şu son günlerde doviz de arttı 4g versiyon 4700-5000 civarında gelir diye düşünüyorum.

Yaw elimizdeki cihazlara sarılalım diyoruz da elimizdeki cihaz da 5 yıllık oldu. Ne yapacağız biz şimdi :)

Bende aynı durumdayım hocam(iphone se 16 gb)yeni bir cihaza geçelim diyoruz ama maalesef ülke şartları.

Orta seviyelere bakıyorum A52 ve 72 radarımdaydı onlar da maaşallah roketlediler.

E Redmi Note 10 çıktı; hadi dedik Pro'su gelsin ohoooo o da pahalı gelecekse gidip A02 mi alalım yani

O zaman basarız paramızı iPhone 12 alırız. Öderiz aslanlar gibi kullanırız en az 1 5 yıl daha. (S7 kullanıyorum bu arada)

• Avrupa Mi sitelerindeki indirimsiz fiyatlarla Evofone sitesindeki fiyatları kıyasladım, telefon fiyatı arttıkça kar marjını indirmişler gibi.
    redmi note 10 200 euro 3200 lira : oran 16
    mi 10t pro 600 euro 6400 lira : oran 10,6
    poco m3 170 euro 2800 lira : oran 16,5
    poco x3 nfc 270 euro 3900 lira : oran 14,4
    redmi note 10 pro 300 euro 3800 lira : oran 12,6
    5g modeli de 13.5 oranla 5000 liradan yapıştırırlar gibi. Halk cahil tüm avmlerdeki mi storelar ağzına kadar dolu hep. Vergi ayrı boyut, ne olduğu belli olmayan distribütör bozuntusu ayrı boyut.

• Rasputin13 kullanıcısına yanıt
    işin kötusu avrupada satan da bi kar koyuyor bu koydugunuz kar onun üstüne konulan yontulmuş kazık kar oranı:)

• mi note 10 lite ve mi 11 lite arasında fark var mı kamera ve performans olarak ?

• İphoneyi bırakırsam alacağım tek telefon

• Sarı rengi çok hoş olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rash.87 kullanıcısına yanıt

eis var, yani ois yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.